Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

+2 neviditelných
Šmejdi
datum / id13.03.2016 / 465789Vytisknout |
autorKolobajda
kategorieMiniatury, hříčky
témaPsychologické
upřesnění kategorieJe to na bednu
zobrazeno725x
počet tipů6
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Prolog

Je to na bednu, ale ne na moji. Já v ní totiž nemám nic. A proto jsem sám se sebou spokojen. A careful si může udělat další čárku. A Cukrovka mi může zase dát za 5)

Šmejdi

 

Šmejdi

Občas, když objeví se tady někdo nový

a seřeže nás - bídníky - ostrými slovy

samochválou hýří, v našich řadách rejdí

chová se nadřazeně, prostě jak ti šmejdi.

A dokud tady bude Cukrovka prudit

rozhodně nikdo z nás se nebude nudit…

 

Pěkně od plic

Řeknu vám to pěkně od plic:

Neumím nic. Ale vůbec nic.

Nedávno byl u nás Jedlička. Strýc.

A představte si: Zase nic!

 

Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

|< <
> >|

14.03.2016 18:21:08aleš-novák

Goro, osobní výpady samozřejmě nelze přecházet, ale když se to zvrhne, je třeba si včas říct, že moudřejší ustoupí...

14.03.2016 17:06:00Gora
redaktor poezie a prózy

Aleš: souhlas, nechala jsem se unést. Někdy je vidina oplatit osobní výpad příliš lákavá. Pokusím se ovládat podprahové jednání.

14.03.2016 16:56:33Lnice

já jsem si skoro jistá, že Cukr je alternick, a také jsem si skoro jistá čí alternick, někteří lidé prostě rád točí ostatní a pak se baví tím, jak reagují, já to sice nechápu, ale bude to zřejmě tím, že mám prý místo hlavy růžovou kostku ( cit.  careful, Piknik ). No, to neva...Jinak názorem na tuto věc, je mi nejblíže aleš.-)

14.03.2016 14:05:51MKbaby

aleš: No jo, asi máš pravdu. Ale toho největšího kašpara si škrtám :-)

14.03.2016 10:20:37Kočkodan
Kolobajdo, já jsem se tesil (nejde o druh látky), ze se z tvého dílka dozvím, kde bych si mohl porídit treba úzasné nádobí. ;-)

Goro, já myslím, ze Kaspar vylétl mnohokrát, ale nikdy ne z kuze. Nejvíc se proslavil svým vyletením z Prahy do Pardubic.

Alesi, víz ze ty budes mít mozná nakonec pravdu?...
14.03.2016 10:14:22blacksabbath

Jsem zde ještě na Písmáku?......Jde tady ještě o psaní básní ?..... O konstruktivní kritiku ?

Aleši děkuji....................

14.03.2016 06:57:27aleš-novák

MK: tvůj návod je sice krásný, ale jeho efektem bude jen to, že vznikne další komunita do sebe zahleděných, kteří odmítají jakýkoli jiný názor než mají oni sami...

Což je přesně to, proti čemu se snažíš "bojovat"...

14.03.2016 06:04:47agáta5

Goro, se tady chechtám - kopat do uměleckých ostatků hehe

tak to já souhlasím, jen mi dejte avízo, co budeme psát až to přijde, abych něco nezaspala, jo???? Hlavně nic osobního jen legranda, to mám ráda :))

13.03.2016 21:39:38Gora
redaktor poezie a prózy

Bejby. dobrý nápad: utužíme své neumětelské dovednosti, Kašpar vyletí z kůže vzteky a odpadne ponižující kopání do uměleckých ostatků...

13.03.2016 21:25:24MKbaby

Kolobajda: Já vím, máš naprostou pravdu. Je tu prostě partička mamlasů, kteří si musejí pořád něco dokazovat. Půlka jich jsou zřejmě alternicky Všakvyvítekoho, ale další jsou buď jeho obdivovatelé, nebo lidi, které baví něco rozesrat a pak se zpovzdálí těšit, jak se to krásně řeže.

Nějaký čas byla psina dělat si prču z nadutosti Všakvyvítekoho, zvlášť když nám v tom tak vydatně pomáhalo jeho IQ nepřevyšující dnešní datum. Ale už je to moc dlouhé, unavující, dostali bychom se najednou na posici těchto individuí a ztratili svůj kredit.

Zkusme naprosto nereagovat na jejich hloupé kecy, ať už je z té partičky píše kdokoli, reagujme jen na věci zásadního charakteru. Je nepředěláme, vždyť samolibý mamlas zůstane navěky samolibým mamlasem. Ale všichni máme možnost jejich hloupé žvásty pod našimi díly mazat nebo těmto matlalům rovnou zakázat psaní těchto mouder, vždyť Mistr nad Mistry to dělá taky a ještě ve velkém, takže se kašparci nemohou rozčilovat.

Dělejme si z nich prču, ale nechme je v jejich klecích skákat z větve na větev a kálet pod sebe, oni nic jiného neumějí. Však je jednou za čas jejich ošetřovatel přetáhne po hřbetě, ať se zklidní :-)

Návod na eliminaci kašpárka:

1. Klikneme na jméno kašpárka, který nás obtěžuje a kterému chceme zakázat psát nám žvásty pod naše díla. Otevře se nám jeho autorská stránka.

2. Klikneme na "Zařadit mezi neoblíbené" a pak ještě na "Nechci od tohoto uživatele dostávat avíza".

3. Je to hotové, kašpárek má po ptákách a půjde obtěžovat jinam. Jediné, co nám může, je... ale no tak, ne, fuj, tohle jsem neměl na mysli... Jediné, co nám nyní Kašpárek může, je už pouze udělení tipu, ale toho není třeba se obávat :-)

4. Najdeme si v seznamu děl nějaký nový kašpárkův výpotek a následně napíšeme a zveřejníme své vlastní dílo se stejným názvem. Na vztekání kašpárka nijak nereagujeme, ať si prská :-)

5. Pokud možno hned po zveřejnění našeho díla s kašpárkovým názvem napíšeme všem ostatním neumětelům a pověříme je vytvořením díla libovolného charakteru a obsahu, ale se zadaným totožným názvem. Kašpárek pak poleze po zdi, bude se dál ztrapňovat i bez naší pomoci a to nám stačí :-) Nikdy nekraďme obsah textů (výraz díla mi tam nějak nepasuje)!


|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.