Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Nemáte účet? Založte si!
Zapomenuté heslo

+5 neviditelných
Čůráky [1/2TOVAR]
datum / id19.07.2017 / 480648Vytisknout |
autorsagrada-sangre
kategorieÚvahy
témaHistorické
zobrazeno261x
počet tipů4
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Čůráky [1/2TOVAR]

Děláme ti něco, feťáku!?! Už od mala jsem nenáviděl chlapy. Jejich hecování. Jejich tupý, stádovitý chování. Jejich devótní snahu zalíbit se těm vostatním. Všichni to byli sráči. Svojí hodnotu odvozovali vod schopnosti vlichotit se někomu, kdo byl vejš, než voni a vobčas si pro sebe tajně ukrást pár palet. Vod toho, že si dokázali najít bohatý kámoše z Německa, co svý chudý východoevropský bratry sponzorovali markama a novou elektronikou. A co je nejvíc rozesmívalo házet ženský a děti do svýho bazénu, do svýho NOVÝHO bazénu. Nikdy jsem se s nima neidentifikoval. Vždycky jsem byl radši s vostatníma ženskejma v kuchyni, jejich tupý chlapský řeči pořád dokola vo tom samym mě nezajímaly. Jednou jsem na Mezipatrech viděl dokument vo mužnosti a dodneška si pamatuju bachaře, kterej nemoh sehnat jinou práci, tak nastoupil ve vězení. Jenže vězňové se nějak dozvěděli, že je teplej a dali mu to sežrat. Jak musel přežít každej den mezi vězněma a snášet jejich urážky a vysmívání a přitom na sobě nedat znát, že by se jim podařilo ho zasáhnout. Jak už se mu tam nechtělo a měl chuť to vzdát, ale další den zase přišel do práce. Toho si pamatuju dodneška. Děláme ti něco, feťáku!?! Cítím, že jsi citlivý a vnímavý kluk. Kdysi ti asi někdo řekl, že takový být nesmíš nebo se tě to snažili odnaučit, ale já ti chci říct, že je krásný, jaký seš a že Bůh tě miluje takového, jaký jsi, Lukáši. Nikdy na to nezapomeň.

Sdílejte dílo:Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

|< <
> >|

20.08.2017 17:41:27sagrada-sangre

Dekuju! Jsem rad, ze to tak pusobi i na nekoho jinyho! Ja, kdyz neco pisu, spis se u toho kroutim a bojuju sam se sebou, ale tohle jsem si sam uzival.

21.07.2017 23:24:18sagrada-sangre

Nejradsi bych tam dal fejeton, to mi pride nejbliz, ale uz vidim, jak mi to nejakej fundamentalista zmeni, ze to neni dost polackovsky, takze si asi vymyslim nejakej vlastni zanr!

21.07.2017 20:15:14Josephina

dobrý, hraje to na nějakou vnitřní strunu v člověku, která se rozezní jen občas ..... a a naštěstí znám i jiný chlapy :-) ne stádní, ne tupé - asi jde u žen i u mužů o inteligenci a cit, o rozum a cit - v co nejvyváženějším poměru


|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Veškerá autorská práva na jednotlivá díla náleží výhradně jejich autorům. Právní odpovědnost za obsah uveřejněného díla nese jeho autor v plné míře.