Na Písmáku publikuje 51 tisíc autorů, 462 tisíc textů, miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

815_0
Jménopetr_pan
Povolánístudent, přítel v nouzi a potulný filozof
Vztah k literatuřeJsem jen obyčejnej týpek, kterej žije pro Lásku a hudbu... Když si potřebuju udělat jasno, píšu - je to ten nejlepší způsob, jak si srovnat věci v hlavě :o) Jinak - nepíšu poezii jako Poezii - chci jen sdělovat myšlenky a - žel - zneužívám k tomu rýmy, které nejsou příliš slušivé - a být snad ani nemají...
Na Písmáku od19.04.2003 13:31:22
Poslední přihlášení31.05.2005 22:51:59
Statistika Publikovaných děl: 0
Obdržených tipů: , daných tipů: 1248
Obdržených kritik: 0, napsaných kritik: 2617
Obdržených výběrů:Autor zatím nepublikoval žádné dílo.
Názory čtenářů

|< <
> >|

17.02.2004 00:00:00dát kritice tip815_0
Ne - to dílko tady zatím není a ještě o tom budu muset chvilku popřemýšlet - není to o působení hudby na tělo, ale spíš slova, který to našeptávalo, takže se to může zdát někomu klidně jako klišoidní roztok - ale - to je na názoru, tak uvidíme...:-)
Punk nemusím ani trochu :-)
Fašismus x nacismus ? + ten rasizmus s tím taky dost úzce souvisí, takže - myslím, že navím, co si o tom mám myslet :-)

V hopu je to o hulení, rock je o pivu a punk je o tvrdym, takže to jde všechno tak ňák mimo mě. Co se týče dnešních fašistů - no - zhýralý existence, vidláci, co nemaj vlastní názor a myslím, že podstatu tý ideologie nechápou ani trochu - ale - to není podstatný - víc mě štve, že dík takovejmhle nízkejm lidem si většina společnosti spojuje automaticky svastiku s "hákovym křížem" - myslím, že tu chápe opravdu málo kdo a - lidi maj vžitý, že je to něco špatnýho :-(

Punk - stejně jako v metalu v tom vidím nádech satanismu a proti satanistickejm vidlákům jsem tady už někde vystupoval, ale - jen vidím převrácený pentagram a bytosti ho propagující bych nejraději způsobil nějakou nepříjemnost - fujky :-)

Co se týče hopu a huličů a tý společnosti celkově - mám v týhle oblasti hodně známejch a máš pravdu, že to jsou v celku příjemní lidičkové - věděj, co dokáže lidem svět udělat a stejně se držej optimismu - a to je úchvatný :-)
Ale na druhou stranu se do týhle společnosti dá zařadit spousta lidí a já mluvím jen o těch nejfajnovějších - někteří jsou protivní, nudní a hloupí - ty nemusím (a - všímáš si, jak příjemný výrazy používám ? ;-)).

Co se týče minulosti hopu, tak já osobně v tom vidím spoustu fanatismu a krve, flákačů a pár výjimek - lidí, kteří něco opravdu dokázali. Celkově v tomhle směru (hudba) Ameriku moc nemusím - spíš Německo, Belgie a Francie (ale - mám strašlivou averzi na Němce - nesnáším je - ale - hudbu dělat uměj :-))

Techno a vyblbnout ? Tenhle názor upřímně moc nemusím - tančím beak, ale - i když je to hodně cool a fajn a skvěle to vypadá, tak nad aerobik bych to nenadřazoval - na svižnou hudbu se nedá jen tančit aerobik, ale taky skvěle to rozpálit a... Není nic dokonalejšího, než dobře odtančenej set - sledovat tanec je harmonie a to miluju (ale to platí u všeho a rozepisovat se o baletu by už byla asi moc do široka rozebírání...:-)). Chci jen říct, že vidláci, co blbnou milujou rock a nebo "jedou" na všechno, co se jim pustí - a to, že se pouštěj většinou taneční věcičky ještě neznamená, že by se měli všichni ti magoři spláchnout do škatulky pod hlavičkou eurodancu...
Pro mě znamená poslouchání techna chvíle, kdy musím vnímat jen hudbu - chvíle, kdy jsou rytmy příjemný a rychlejší než myšlenky. Je to chvíle, kdy člověk může naplno vnímat přítomnost a nic kolem nehraje roli. Hodně lidí odsuzuje a nechápe pochybný textíky, který tahle hudba většinou obsahuje - ale - většinou to spívaj dokonalí vokalisti, takže je to prožitý a dá Ti to procejtit ten krátkej příběh - ten pocit. Ukáže Ti to, že nic není tak důležité, jak se zdá...:-)

No nevím :-)
16.02.2004 00:00:00dát kritice tipbeatrice
co posloucháš za hudbu? Já jí totiž docela taky žiju, možná bych tu chtěla aj založit klub pro lidi se stejným zájmem, jenže jsem ještě nikoho takovýho nepotkala...
16.02.2004 00:00:00dát kritice tip815_0
beatrice>

Čauky :-)
Myslím, že zakládat klubík pro lidičky, co poslouchaj hudbu není z literárního hlediska moc hlubokomyslné :-))
Poslouchám především eurodance, techno (trance) - nesnáším house, protože ta hudba je nestravitelná + syrové techno se také nedá poslouchat. K hip-hopu nemám moc vztah - tančí se na to příjemně, ale obsahově a celkově zpracováním mi ta hudba moc nedává. Nesnáším rock a to opravdu silně - od módy, přes vyjadřovací prostředky až po nástroje - je mi blbě jen někoho takhle smýšlejícího vidím (výjimky: Linkini, Limp Bizkit, Evanescence - to se dá poslouchat, ale - nevyhledávám to :-)). Občas se vyskytne nějaký soundtreck, který mě osloví, ale to opět pouze výjmečně. Miluji klasiku - Schubert je mým oblíbencem + velice příjemný je Vivaldi - jenže - toho neposlouchám moc často, protože housle jsou nádherný a když je slyšim, nejsem schopnej dělat nic jinýho...:-)
Pop je hmota, která Ti nic nedá ale dá se jíst pořád, takže k tomu vztah nemám.
Abys měla představu, tak k mým nej patřej jednoznačně Groove-coverage, Kai Tracid, Lasgo, Mark Oh,...

Už se mi nějakou dobu povaluje v šuplíku dílko "Techno inspirace 1." - dílko, které celé vzniklo na základě poslechu alba od Lasgo - velice inspirující hudba - vzal jsem tušku, papír, sluchátka a hudbu mírně hlasitěji, abych se nemohl soustředit na nic jiného a asi během hodiny to ze mě bylo venku, takže jestli budeš zakládat klubík, doporučuji zařadit...;-))

Copak posloucháš Ty ? :-)
14.02.2004 00:00:00dát kritice tip815_0
No teda - odvolávat se na to, že jsem muž - já věřím v rovnoprávnost, tak nevím :-)
Dneska to opravdu nečlo - nestíhal jsem - doučko z NJ, s kterým jsem seknul, protože to bylo naprosto zbytečný, nedomyšlený a vůbec, kino, tančení a ještě před půlhodinou jsem tuhnul venku v dešti - hrůza...:-)
Zítra jdu na maškarní ples tady u nás, tak mi drž pěsti, ať to neni trapas :-)
Co se týče tý kavárny - vůbec to neřeš - domluvíme se, že se sejdem třeba před gymplem a pak vyrazíme někam sednout - do hospod chodím nerad a v tý kavárně je to v klidu, takže - jestli je to na mě, tak půjdem tam...:-)
Zatím čauky *
11.02.2004 00:00:00dát kritice tipDon´t_worry
Pátek by byl možný, sobota taky ... jenže, já se ptala i Jany a prostě žádnou kavárnu v Husovce pod tím názvem neznáme ... ehm ... neznám.
K nám tě zvát nemohu, protože tu máme bojové podmínky, ale víš co znám? Něco U Mašlů, ale jestli je to pajzl, nevím, jen viem, kde to je.
Jsi chlap, tak to vezmi do svých rukou.
V pátek mohu od půl druhé (teď nevím, kvůli tomu maturáku)
a v sobotu večer
měj se
10.02.2004 00:00:00dát kritice tip815_0
Čauky :-)
Myslíš, že bys měla tenhle týden někdy časík, nebo to necháme na Jarní prázdniny ? :-)
Nerad zapomínám...:-)
24.01.2004 00:00:00dát kritice tip815_0
:-)
23.01.2004 00:00:00dát kritice tipDon´t_worry
Vidíš, vidíš. :) Smůla. Já jsem slyšela na tu novou diskotéku blbý věci, přecpáno a tak. Jsem na vážkách - a bude mrznout.
Ale uzdrav se, třeba příští sobotu, hm?
23.01.2004 00:00:00dát kritice tip815_0
Já jsem včera nešel na aerobik, dneska na street a ani trochu mě nebaví ležet - ale - na příští sobotu bych Ti radši ještě nic nesliboval, protože kdo ví, za jak dlouho budu v pohodě-každopádně - doufám, že co nejdřív, protože jsem doma ani ne dva dny a už mě to nebaví - i když - aspoň jsem mohl číst a číst a číst, což jinak taky nestíhám :-)
Půjdem někdy jindy spolu a když budou blbý podmínky, tak vyrazíme někam jinam... Teda - budeš-li chtít doprovod :-)
Tak - teď jsem se rozvzpomněl, že příští sobotu bude první maturiťák, na kterej musím jít - takže nejspíš buď někdy jindy, nebo až popříští sobotu - ještě uvidíme :-)
Zatím pá a - za celej dnešek se u dílka "O Smrti" hádám s dvěma bytostma najednou, a už mě nuděj - jdu spinkat ;-)
Měj se pěkně a promiň - namyslíme to na ňákej všední den - třeba středa ? :-)
Jestli zítra vyrazíš, tak ať se Ti tam líbí a... Vol vhodný oblečení ;-))
Zatím pá, měj se krásně a dobrou noc (mám teď doma pár příjemnejch soundtreků, takže bude určitě dobrá :-))
23.01.2004 00:00:00dát kritice tipDon´t_worry
Fajn. :)
Já na všední dny nejsem. Mimochodem, když nejdu ani na maturák ségry...
To vykoumáme, ale ve středu asi nie...
Měj se pěkně, kdybych já měla dva dny volny, pískala bych si.
Pa.

|< <
> >|
Všechny kritiky na jednu stránkuKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Pismak.cz 1997 – 2022, provozuje Dobrý spolek, pravidla Pickup lines Letní dětský tábor