Na Písmáku publikuje 51 tisíc autorů, 452 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Alfa samec dostal příležitost stát se otcem – byla ale podmíněná!
datum / id05.12.2012 / 419988Vytisknout |
autorkudlankaW
kategorieMiniatury prozaickéDalší dílo autora
témaErotické
zobrazeno784x
počet tipů1
v oblíbených0x
Prolog

Muži si dle určitých studií vedle dominantních a úspěšných žen kupříkladu zvyšují ego tím, že se stávají „dobrovolnými“ workoholiky (lidskými „bankomaty“). Další variantou, jak muži (jsou – li partnery Alfa samic), mohou docílit nárůstu svého ega - je pořízení luxusního vozu světově proslulé značky. Poslední, a u mnohých žen nejméně oblíbenou možností dopingu mužského ega - bývají milenky.

Alfa samec dostal příležitost stát se otcem – byla ale podmíněná!

Na poslední způsob podpory ega, byl pan L., odborníkem, přestože nebyl k tomuto konání nucen dominantní ženou po svém boku. Svůj úspěch u žen de facto vybudoval na kultu svého těla.

Tu mě napadá, že řada žen si po vzoru mužů, také stimuluje ego. Na vážnosti si ženy před zraky pozorovatelů, dodávají luxusními oděvy, kabelkami za četné desetitisíce korun českých, návštěvami relaxačních center i špičkových kadeřnických salónů. To vše jen proto, aby byly dostatečně vidět na těch správných místech – na vyhlášených, dobrých adresách. A co se týče milenců? Těmito milenci v podstatě mohou být i trenéři – jako pan L.

Jak snadno se člověk z lovce stává lovenou kořistí. Na straně jedné si trenér vytipuje dokonalou pětadvacetiletou dívku (lovec) a než záměr zrealizuje, je uloven dobře vypadající sebevědomou pětačtyřicetiletou dámou (trenér jako kořist). Záleží na úhlu pohledu. Lovec má políčeno na „kořist“ a sám je uloven. Paradox?

Nicméně pan L. už chtěl opustit roli „hřebce“ a usiloval o pozici regulérního otce. Byla rána, kdy se při pohledu do zrcadla na svou lehce vrásčitou tvář, sám sobě protivil. Hledal vhodnou partnerku pro rodinný život. Bylo mu jasné, že žena v jeho věku - tedy okolo čtyřiceti let, by se sotva mohla stát matkou jeho dětí. V tomto věku bývají ženy nešťastně vdané nebo šťastně rozvedené. Ovšem tyto ženy jej často chtěly pouze - jako milence. Další skupinou žen v uvedeném věku by bylo možno nazvat kariéristkami, které ve snaze udržet si těžce vydobyté vedoucí pozice mezi muži, obětovaly jistý rozměr ženskosti – mateřství.

Sečteno, podtrženo – zralé ženy, muži s tělem Adonise, dávali stále častěji najevo, že upřednostňují kariéru, kamarádky nebo své dospívající děti. Dívky ve věku okolo pětadvaceti let stáli pouze o jím navozené momenty rozkoše. Ochota žen, dát panu L. dítě, byla téměř nulová. Byl zoufalý. Na straně jedné měl vše, co si většina mužů bez rozdílu věku přeje – stovky žen, na straně druhé byl po většinu času osamělý.

Nakonec přece jen poznal zajímavou ženu na hodinách zumby. Skvěle nejen vypadala, ale jednou mu dala i naději, na kterou tak dlouhou dobu čekal. Dost překvapivě při vášnivém společném milování sdělila: „chci s tebou mít dítě!“Pan L. byl štěstím bez sebe. Konečně věřil, že se stane otcem a bude mít i rodinu. Optimismus byl však předčasný, jak se později ukázalo. Pohledná žena panu L. řekla: „Chci pouze oplodnit. Nebudeme partnery ani manžely. Žiji s jedním „moulou“, který bude brzy dokončovat rozlehlý dům. Má taky skvěle rozjetou firmu. Promiň. Úředně jako otec bude uvedený „moula.“

Smutné – trenér spinningu a zumby měl stovky žen, ale zatím jen jedna z nich mu nabídla utajené biologické otcovství. Takováto příležitost být otcem měla poněkud hořkosladkou příchuť „vítězství.“

Ano, pan L. se mohl stát otcem, za přesně nadefinovaných podmínek!
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

K tomuto dílu není zatím žádný komentář.

Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Pismak.cz 1997 – 2021, provozuje Dobrý spolek, pravidla Školy v přírodě Letní dětský tábor