Na Písmáku publikuje 50 tisíc autorů, 431 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Novinky #2 (28. 9. 2019)
Novinky (1. 8. 2019)

+13 neviditelných
Erotický mír
datum / id19.04.2017 / 478349Vytisknout |
autorMovsar
kategorieMiniatury prozaické
zobrazeno428x
počet tipů9
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Erotický mír

Šoa

Ve Švandově divadle připravují Šoa. A neberou si servítky, píšou to rovnou na fasádu. Bude příští měsíc. Neměl by to někdo zatrhnout?


Bublinoložka

Dělá v Bubbleology, v obchodním centru míchá dětem limonády. A protože to je specializovaná profese, má brýle a na tričku visačku: bublinoložka. Její zadek je taky double bubble! Má plachý výraz straky při krádeži. A když si to dáš dohromady, ptáš se, jestli je tohle vůbec určeno mládeži.


Muchomůrky na poště

Z fronty na poště jako z jehličí vykukují muchomůrkové gumáky. Chystá se poslat jedovatý dopis? Anebo jen chce vnést do města kus lesního svérázu?


Krapáček snů

Když jsou noci měsíčné, jako ta včerejší, kašna na náměstí se leskne penízky. A když nocí proprchává déšť, jako teď, její hladina se ježí do malých věží, a je jich na stovky. Tak se věci mají uprostřed města, v zmáčené sedlině času. Ty ale spíš daleko od kašny stověžaté a unavenou hlavou necháváš běžet krapáček snů.


Erotický mír

Byla vysoká, nohatá, s krásným zadkem a tváří, jakou by nevymysleli ani bájní lháři, a – byla němá. Dorozumívala se, nejspíš s mámou nebo starší kamarádkou, rukama. U pokladny v nedělním Tescu jsem nebyl sám, kdo ji pozoroval. Vůbec ne zvědavě a netaktně, ale prostě lačně. Erotika má tu úžasnou moc překračovat bariéry, zapomínat předsudky. Je-li něco, co lze směle nazvat mírem, je to ona.
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

19.04.2017 22:32:55dát kritice tipGora
redaktor poezie a prózy

Nejkrásnější je krapáček snů.

19.04.2017 21:35:08dát kritice tipK3
redaktor prózy

Zanechává to zvláštní nejisté vibrace, které trochu narušují ty dvě zátky. :)Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.