Na Písmáku publikuje 51 tisíc autorů, 444 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Generace
datum / id27.07.2017 / 480830Vytisknout |
autorVojta Vrba
kategoriePovídkyDalší dílo autora
témaKaždodenní
upřesnění kategorieFiktivní život ve stínu panelu
zobrazeno888x
počet tipů1
v oblíbených0x
GeneraceNázory čtenářů (Zobrazit smazané)

29.08.2017 14:20:36dát kritice tipLakrov
redaktor prózy

Uvodní věty tomu dávají tajemný, lehce mysteriozní nádech, do kterého slova  ...Nastavit jim zrcadlo... moc nezapadají.  Pak, když čtu dál, tak mi tam to úvodní ...zrcadlo... už zase sedí,  takže mě ty úvodní věty zavedly myšlenkami jinam, než kam ten text směřuje.  Začíná se mi to líbit a to líbení trvá až do poloviny.  Pak tomu (v tom rozhovoru) na chvíli přestávám rozumět  -- jo, ilustrativní vzpomínka podaná formou SMS.  Jsem víc než o generaci starší než autor a přesto (nebo právě proto)  se mi ta povídka docela líbí, tím jak je psaná -- netypicky, spontánně --  i obsahem, námětem, jímž se zabývá.  Tip.  

30.07.2017 23:15:06dát kritice tipLuzz

spíš než jako povídka, co by vedla odněkud někam, to působí jako tříšť, soubor postřehů (byť místy docela trefných)... chybí mi nějaký "pojivo"

je to hrozně nevyvážený... jak jsem psala, jsou tam dobrý okamžiky, ale místy to vyznívá dost jednostranně, jakoby nějakej staroch nadával - ta dnešní mládež (i když jeho nadávání je dobře kamuflovaný mladistvým vyjadřováním)

28.07.2017 06:03:07dát kritice tipupupa

Krásna sonda do nášho sveta.

Kvitujem, že ako neskôr narodený máš dobrý odstup. Pre nás, s dátumom v rokoch 60-tych, je dnešok jednoducho prepadák.Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.