Na Písmáku publikuje 50 tisíc autorů, 444 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Televizní vraždy před spaním
datum / id15.10.2017 / 482590Vytisknout |
autorbixley
kategorieFejetonyDalší dílo autora
zobrazeno995x
počet tipů2
v oblíbených0x
Televizní vraždy před spaním

Po činorodém dnu si chci pochopitelně večer odpočinout u televize při nějakém pěkném filmu. Poté, co shlédnu a vyslechnu večerní zprávy, kde se dovím, že hurikán Irma má zatím na svědomí 28 mrtvých, že v Mexiku bylo další zemětřesení, téměř dvě stě mrtvých, že v Las Vegas střílel do lidí šílenec, 58 mrtvých a několik dalších hororů z českých zemí v podobě nehod na železničních přejezdech, opravdu potřebuju vzpruhu v nějakém zamilovaném filmu. Podívám se tedy na program:

Čt1 - Vraždy v kruhu

Nova - Policie Modrava

Prima - Kapitán Exner

Prima Love - Myšlenky zločince

Prima Cool - Černá listina

Barrandov - Zákon a pořádek

Nova Cinema - Námořní vyšetřovací služba

No jo, dneska samej mord. To nemá smysl se na něco dívat. Stejně pak neusnu. Jo, co je na dvojce? Tam by mohl být nějaký cestopis. Aha, Hitler: Konečné řešení. Takže taky nic.

Jistě, když vydržím do devíti, můžu se dívat třeba na historický seriál Viktorie. Nicméně s pozdější noční dobou přicházejí spíš thrillery a horory. Stačí přečíst si popisky. Například: Mladí manželé jedou na svatební cestu na jachtě, zastihne je bouře, ztroskotají na opuštěném ostrově. Po několika dnech ale zjistí, že na ostrově nejsou tak úplně sami...

Nebo: Mladá novinářka Katia se přes internet seznámí se sympatickým mužem Robertem, který pracuje u jedné softwarové firmy. Po čase ale začne docházet v její redakci k hackerským útokům a ona tuší, že to má na svědomí právě její nový milenec. Když si s ním o tom chce promluvit, Robert ji spoutá a zamkne ve sklepě...

A tak nezbývá než sáhnout po staré dobré knize, například Něžná je noc.

 
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

16.10.2017 10:59:15dát kritice tipagáta5

:) taky přemýšlím, co to má být za záměr, pouštět pořád jen krimi a horory...

15.10.2017 22:54:44dát kritice tipGora
redaktor poezie a prózy

Máš pravdu, bixley, u nás zvítězila Policie Modrava - nejhezčí přírodní scenérie...Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.