Na Písmáku publikuje 50 tisíc autorů, 431 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Novinky #2 (28. 9. 2019)
Novinky (1. 8. 2019)

+3 neviditelných
Slintavý bůh plodnosti
datum / id22.05.2018 / 487924Vytisknout |
autorMovsar
kategorieMiniatury prozaické
zobrazeno230x
počet tipů7
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Slintavý bůh plodnosti

Slintavý bůh plodnosti

Svá ústa si natřela šelakovou rtěnkou, aby jí je neslíbal žádný slintavý bůh plodnosti. A je třešňová a je srdcovka. Tak si vyjela tramvají do centra a hádá, kdo ji zaplatí paprikové limo a párek. Bude to borec v saku, nebo jen nějaký čudák dole celý v maku? zavře oči a rozesní svůj otazník. A muži už vyhlížejí tu zralou třešinku, jako červi po ní koukají.


Pan Flusante a jeho dáma

Přijeli z Milána a teď vystupují z devítky ve Vodičkově. Pan Flusante a jeho žena v khaki overalu. A z toho jí svítí drobný hrudníček. Pan Flusante to tak má rád, žádný mléčný vodopád, jen malinkatá štěstíčka ke slinění.


Kypivá ve výstřihu

A zatímco se vzdaluje od tramvaje excentrická italská dvojice, přibíhá holka nad třicet. Tramvaják pro ňadra nehoruje, dveře jí zavřel před nosem. Ve výstřihu je kypivá, dokonce tak, že to pravé už chce ven. Jemné od krémů a od hormonů, zlatavé od sluníčka a vprostřed zpovykané jako všichni Pražané. Jaká ta měla prsíčka.. zalitoval možná při pohledu do zpětného zrcátka tramvaják. Jízdní řád ale touze neustupuje. A tak alespoň zbylo pro nás na zastávce pár minut líbezné podívané navíc.


Lavina ve městě

Blanka má stehna jako kobyla. A taky má pěknou tvář, jak často bývá. Cestuje tramvají a hodně telefonuje. Působí mile a vesele. Ta hrozitánská stehna má sevřená v květinkových džínách, a protože sedíme natěsno, cítím, jak studí. Kdybys měl štěstí, zahynul bys pod jejich lavinou, oběť vybraného erotismu.


Nestyda od sousedů

Němka tak šestnáctiletá a už vulgární k zulíbání: z kraťasů jí leze dobrá třetina nahého zadku, a pěkně tučného. S mámou se ochomejtají kolem otáčivé hlavy Kafky. I já se otáčím, za tou malou nestydou od sousedů se otáčím, ovládán podobně primitivním mechanismem jako atrakce nad námi.
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

24.05.2018 10:34:15dát kritice tipMusaši

Tohle tvé dílko by se asi mělo číst až po dvaadvacáté hodině ,ale já doma nemám internet,tak ti musím dát típek už ted´v 10,33.

24.05.2018 10:07:29dát kritice tipYan73

Vidím, že si nased na vlnu...

23.05.2018 15:03:09dát kritice tipJeff Logos

Pozoruhodné postřehy

22.05.2018 18:50:45dát kritice tipneblaho

chápu*Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.