Na Písmáku publikuje 50 tisíc autorů, 431 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Novinky #2 (28. 9. 2019)
Novinky (1. 8. 2019)

+4 neviditelných
Poslední neandrtálská žena
datum / id20.09.2018 / 490795Vytisknout |
autorMovsar
kategorieMiniatury prozaické
zobrazeno250x
počet tipů7
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Poslední neandrtálská žena

Poslední neandrtálská žena

V Neoluxoru rozhlasem nabízejí knihy. Nejprve titul Sexy chaotička; tuhle knihu by prý měla mít každá. A pak Poslední neandrtálskou ženu. Volil bych druhou. Chaos tenkrát ještě nebyl téma, ale sexy ženská určitě ano. Nejspíš i ona vešla do písní a hliněných figurek poblouzněných milců. „Smála se, když usedala svou stydkou mohutnicí na tvář posledního neandrtálského muže?“ ptám se. „Kupte si ji,“ usmívá se prodavačka.


Tři slunce na obzoru

Seděly proti slunci, které zářijovým kvapem mizelo k horizontu; rozprávěly kdoví o čem. Seděl jsem za nimi a pozoroval jejich siluety. Dvě oblá slunce v bocích, stehna vychýlená do stran v úhlu znamenajícím rozkoš, smrt i zrození. Seděl jsem za nimi tiše jak nemluvňátko, jak šelma větřící laně. Do nozder mi padala vůně mléka a uspávala, stejně jako pach zpoceného klína, který dráždí k zběsilosti.


Mohutná broskvice

Silnými stehny sevřela nafukovací lehátko, takže vypadala jako slavná Boucherova madame Pompadour v polštářích. Slunci a mužům kolem směle vystavila tučnou záplavu svého těla. Černé plavky uvízlé v rozsedlině zadku byly jen nepatrnou stopou po mravnosti. Rokoková lady na pláži.

Pak poodešla pod strom, podobně urostlý jako ona sama, aby víc nevrhala široký stín. A jedla broskvi. Šťáva jí stékala po rtech a z nich kapala rovnou do klína. Muž s velikým břichem hbitě se ztopořil ze své osušky, přispěchal k mohutné broskvici a jal se ji lízat. Ryčel u toho slastí jak žíznivý kůň, jemuž dali pít. Chtěl ji jen uchránit před vosami, ten dobrák.


Krajky bez cavyků

Malá prdelatá holka nedělá cavyky, opaluje se v krajkových kalhotkách sporé velikosti a nahoře bez. Dá si sprchu a zmáčí si ten kousek látky, až jí z toho zprůsvitní klín. Působí to rychleji než alkohol těžkých vín.


Culíkatá

Culíkatá holčička s prsatou maminkou a s tatínkem. Jedou někam tramvají, podvečerem, koncem srpna. Holčičce se v tramvaji líbí, tak moc, že rodičům tiskne pusu. Je modrooká a buclatá, jednou bude jako máma. A je bezprostřední, sedne si k dvěma psiskům tetované holky a mazlí je. A pak se prohýbá v bocích, které se jí už kulatí, a sáhne si do prdýlky, co se už taky kulatí. Jednou bude jako máma.
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

24.09.2018 09:41:31dát kritice tipK3
redaktor prózy

Jako kdyby to bylo napsané trochu na truc, po kritické zmínce o "přeprdelkování."

Jenže já se taky dívám kolem sebe a když jsme se jezdili koupat, přesně tak jsem to viděl. Některé jsou hrdé na své slovanství a ve jménu věstonické venuše to dávají na odiv, a jiné zase schovají svou krásu aby nebyla vidět. Tak to je. Ale kdo ví, co by napsaly ony o nás:).

21.09.2018 02:02:45dát kritice tipJosephina

ty jsi tak cynicky roztomilý! markýzi ...

20.09.2018 21:12:44dát kritice tipR. L.
Je tam hodně toho, co způsobuje jiskry mezi muži a ženami, máš "voko", je to tak, jak to je. Muži chtějí ženy a ženy muže. Nevidím v tom nic slizkého. Naopak, dokud to bude, bude náš Svět, tak nějak, jak má být.../*** tip
20.09.2018 20:43:05dát kritice tipagáta5

zanechám jen úsměv :)

20.09.2018 19:59:34dát kritice tipmND

Já ti něco povím movsare. Každej kdo něco píše je u mě hrdina. Jen se otevřít, i kdyby anonymně, to prostě něco chce a takhle musim brát i tebe. I ty odvádíš nějakou práci, a kdybych si já myslel, že je to všechno strašně slizký, pořád je to tvorba, činnost Člověka Snažícího.Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.