Na Písmáku publikuje 50 tisíc autorů, 431 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Novinky #2 (28. 9. 2019)
Novinky (1. 8. 2019)

+12 neviditelných
Dorotky a milec
datum / id05.11.2018 / 491702Vytisknout |
autorMovsar
kategorieMiniatury prozaické
zobrazeno266x
počet tipů6
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Dorotky a milec

Linda a její chlapeček

Štíhlá s jemnými rysy a krátkým sestřihem vypadá jako Linda Evangelista Purkyně. Na klíně má chlapečka a tomu z vlasů vybírá vši. A i když je čas oběda, nestrká si je do úst, tenhle zvyk už opustila. A chlapeček se tetelí, protože má maminku manekýnku a protože jedou tramvajkou kolem řeky a než dojedou domů, na hlavičce už ho nebudou kousat žádné vši.


Oxana a její kluci

Je sobota večer a v bytě dělníků od Koločavy vybuchuje ženský smích. Plnokrevná Oxana přišla potěšit krajany. A oni ji ženou všemi pokoji a plácají ji po stehnech a hýždích a sami se plácají po stehnech dobrým rozmarem. A v ústech jim hoří kořalka a v podbřišku hlad.


Malá noční hudba

Půlnoční. Crkot moči dopadající na hladinu toalety. Soused si ulevil a teď chrchlá do umyvadla. Sousedka shora točí píčou jako volantem, tiše masturbuje. Schizofrenik z pátého patra do světlíku drmolí nesrozumitelné věty. V přízemí Jugoslávci vedou zápalný spor. Babka z třetího pere, noc co noc. Kluk z podkroví jezdí výtahem kouřit na dvůr, nahoru dolů, trpně bere na bedra úděl tabakisty. Jenom kočky spí jakoby nic.


Kavalír

Odešel do kuchyně pro moštové víno Zlatý kavalír. Palcem zatlačil korek. Napili se. Ihned se svlékla a položila naznak své rozkypěle tělo. Chvíli jen tak dávala tichu šumění své krve, jaro svého mléka. Pak se vypnula a medově zašeptala: "Zlob mi prsa!" A on, kavalír..


Dorotky a milec

Zaklepal. Otevřela mu samotná Masná Berti, majitelka salonu. Přál si být s Pihovatou Kasandrou. Ještě měla zákazníka, a tak požádal o koňak. Sotva dokouřil viržinko, byla u něj. Usmáli se na sebe a po točitých schůdkách vystoupali k pokojíčku. Posadila se do lavoru a omyla si ji. Ne za paravanem, jako obvykle, ale přímo před ním. Touto drobnou intimitou jejich hodinka začínala. Pak jí počítal pihy.


Šťavnička

Bledá šťavnatička. Pod tílkem v září příliš lehkým zdivočela jí prsa, jejich konci na svět propučela dívčí krása. Je v Praze na výletě, a tak se nestydí a nestydatě dává místním i cizincům k pokochání tu svou trochu. A muži dole cepení v sochu.
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

12.11.2018 12:56:01dát kritice tipMovsar

děkuju, přátelé! myslím, leraku, že myslíme na stejnou věc.

agáto, bude to tak, jen netuším, co pořád pere.

 

08.11.2018 07:37:12dát kritice tipagáta5

babka z třetího má tutově výhodnej noční tarif na elektriku...

dneska jako břitva

06.11.2018 17:29:52dát kritice tipDagmaram
Dorothy a milenec. Hezké
06.11.2018 12:44:57dát kritice tipYan73

Mně se to líbí, zejména  malá noční hudba, protože tam malé já přerůstá hranice všedního bytí a vynořuje se celek...

Ahoj Y.

05.11.2018 21:18:20dát kritice tipR. L.
*/*
05.11.2018 17:04:30dát kritice tipLerak12

Dneska na vrcholu erotických postřehů! Dejme tomu - v tomto ročním ochlazení. To s tím volantem může být i docela zajímavý. Ale jen tuším. Nemám řidičák a nevím o jakou techniku jízdy jde. Naposledy jsem chtěl řídit býv. manželku. Ale tam bych se volantu nedopátral. Proto jsem asi také havaroval.Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.