Na Písmáku publikuje 50 tisíc autorů, 432 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Novinky #2 (28. 9. 2019)
Novinky (1. 8. 2019)

+10 neviditelných
BANDASKA
datum / id06.07.2019 / 497300Vytisknout |
autorj.f.julián
kategorieJen tak pro radost
témaKaždodenní
zobrazeno278x
počet tipů0
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Prolog

Když vám nešmakuje politika a neumíte odpovědět na jednoduchou otázku,doporučuji, aby jste se zdrželi jakékoliv aktivity na náměstích a přenechali to těm zkušeným...Vidím, že ani klasický verš není váš šálek marjány, ok, demokraticky to respektuji a vkládám dílo,které byste mohli pochopit, jelikož je ze života krutého...

BANDASKA

Dívenko lítá,

ty jsi zas zlitá?

 

Děsivou palicí ocásku

vycmrndám tobě bandasku!
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

07.07.2019 20:19:57dát kritice tipj.f.julián
Není nadto si udělat radost z méně kvalitní poezie.
Nevyliž pravda, poetové?
Řeknu vám, pro klasika, kterému v klasické básni záleží na každém slůvku, obratu, verši, rýmu či metafoře je dost těžké najednou přešaltovat o několik pater poezie (?) níže.
Ale jak se ukázalo, např. na básni Příteli, která mimo tisíce shlédnutí na int, spousty kladných komentářů a potlesku na otevřené scéně, obdržela i 2 ceny za poezii, zde neměla ani 1 tip (!?!), tak podléhám na Písmáku panice a snažím se tedy o sr...,abych vyhověl obecnému vkusu.
Ano, už jsem Příteli smáznul a pochopte, že jsem nemohl napřed napsat, jak je jinde ceněna, nejsem Kraus ani Soukup a sebepýchou opravdu netrpím, kdo chce, tak si najde...
Ještě je tu malá naděje, že by to od vás byla pomsta za můj politický názor (i proto jsem ji sem na zkoušku vložil), ale to by zas byl projev poetické nevyzrálosti a lidské Malosti, takže zase nic moc.
Nu což, všechna fakta a cenzura mě vede k tomu, abych si otevřel vlastní literární stránky... (jen kdybych nebyl tak nepraktický)
Resume
Já se na vás nehorším, mě to v podstatě povzbuzuje, neboť Kryla, Seiferta či Analfagota také zakazovali! (vtip?)
06.07.2019 13:02:39dát kritice tipj.f.julián
No, co mám na to říct... tak zkus Příteli, nebo Nasráno, jestli ani pak, tak jsme se v poezii prostě minuli, nic víc v tom nehledej.
06.07.2019 12:53:38dát kritice tipZdenda

Přes veškerou autorovu snahu zpřístupnit text i nekulturním hovadům, jako jsem já - a za tu snahu autorovi moc a moc děkuju - jsem to stejně zase nepochopil. Asi jsem ztracenej případ.Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.