Na Písmáku publikuje 50 tisíc autorů, 429 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Novinky (1. 8. 2019)

+2 neviditelných
Wilhelm X
datum / id17.08.2019 / 498388Vytisknout |
autorPuškyn
kategorieMiniatury prozaické
zobrazeno61x
počet tipů2
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Wilhelm X

 

 

Nezaměstnaný skladník Jirka Novák byl svého času nejnadanější literární kritik na Internetu, známý mezi autory poezie také pod přezdívkou Wilhelm X. Mezi jeho největší koníčky patřilo především zesměšňování začínajících autorů poezie a bestiální onanie s plyšáky. Oba tyto koníčky často směšoval, zejména když si večer pročítal rozhořčené reakce autorů na svou sžíravou kritiku.

Specializoval se na Haiku, protože ho ten název fascinoval. Sám sice Haiku nepsal (neuměl do pěti napočítat) ale o to lépe je dokázal kritizovat. Vždycky přesně věděl, jakých chyb se autoři při tvorbě dopustili, a velmi obšírně jim to pod jejich díly vysvětloval.

Wilhelm X nejčastěji onanoval u seriálu Teletubbies. Zejména Laalaa ho hodně rajcovala, ale ani Tinky Winky mu nebyl úplně lhostejný. Máma mu sice onanii u Teletubbies úplně neschvalovala (často na něj klepala se slovy: Ztiš se, Jirko!), ale byla ráda, že alespoň neonanuje u Křesťanského magazínu.

Náš internetový kritik v podstatě nikdy nevycházel z domu. Bylo mu dvacet dva let a živila ho rozvedená máma. Jeho pokoj byl přeplněn rozličnými plyšovými hračkami s ulepenými chloupky. Zcela rozcupovaná plyšová Laalaa byla sice již nepoužitelná, ale Tinky Winky a Po stále ještě drželi pohromadě, takže jeho psychický stav vykazoval záviděníhodnou stabilitu.

Možná vás potěší, že Wilhelm je momentálně neskutečně šťastný. Nedávno dostal od majitele jednoho nejmenovaného literárního serveru nabídku stát se Redaktorem poezie, kterou přijal. Není divu, samozvaní literární kritici požívají všude ve virtuálním uměleckém světě neskutečné úcty.
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

27.08.2019 16:20:30dát kritice tipLakrov
redaktor prózy

Celkem se bavím, a ač po chvíli začínám tušit, že se jedná o rafinovanou satiru  na některého ze zdejších "velikánů" (nepátrám kterého), nemohu říci,  že by mě to uráželo.  Tip.  Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.