Na Písmáku publikuje 50 tisíc autorů, 430 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Novinky #2 (28. 9. 2019)
Novinky (1. 8. 2019)

+15 neviditelných
Literární pastorále
datum / id13.09.2019 / 499136Vytisknout |
autorPuškyn
kategorieMiniatury prozaické
zobrazeno75x
počet tipů4
v oblíbených1x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Literární pastorále

 

Majitel literárního serveru a hlavní kritik Radovan Konečný byl hluboce nešťastný. Narodil se jako muž, ale už od dospívání se cítil jako žena, zajatá v mužském těle. Z toho důvodu si podal žádost o změnu pohlaví. Po nezbytném psychiatrickém vyšetření konečně došlo k operaci. Nemocnici opustila jako Milada Konečný, vstříc novému životu.

Nejprve se cítila skvěle. Dokonce se na ni v tramvaji přilepil dlouhovlasý mladík s náušnicí ve rtu, ale když mu zašeptal, že je Marie Novotný a chce mu pomoct se začleněním do místní čtyř procentní komunity, její nadšení ochladlo. Nakonec zjistila, že být ženou s mužským rodným listem není jednoduché.

Právě v tu dobu však náhle pocítila, že je vlastně stále mužem, zajatým nyní v ženském těle. Samozřejmě navštívila psychiatra s žádosti o povolení zpětné změny pohlaví. Psychiatr v posudku výslovně napsal, že Milada Konečný sice ví, co nechce, ale neví, co chce. Z tohoto důvodu zpětnou operaci povolil.

Lékaři na plastické chirurgii tak vlastně měli dvě tržby místo jedné a další reklamace nebyla možná. Z penisu a šourku původně udělali stydné pysky a nyní to jen vytáhli z těla ven. Bohužel při první úpravě museli část houbovité hmoty penisu odstranit, takže nyní již opět Radovan ztratil touto reverzní operací přibližně dvě třetiny původní délky a samozřejmě i varlata.

To mu ale nakonec vůbec nevadilo, neboť si uvědomil, že je v podstatě umělec, zabývající se posuzováním moderních básní. A v tomto případě je úplně jedno, jestli jste muž s vagínou, nebo žena s penisem, nebo něco mezi tím. Sex stejně není nic pro něj, jelikož většinu času stejně stráví u PC literární onanií, tudíž pohlavní orgány vůbec nepotřebuje.
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

14.09.2019 08:17:31dát kritice tipR. L.

DOBŘE ZAHRANÝ ÚDER...

14.09.2019 07:57:41dát kritice tipR. L.

tip/*

13.09.2019 19:27:07dát kritice tipLerak12

Vždyť ano. Literární server je i (!)  též soc. službou pro zamindrákované, opuštěné a snaživé, všeho schopné intrikánce/ky,  jdoucí za vysněnou kariérou budocí lit. hvězdy. Tak to je a nic s tím nezmůže ani žádný morální kodex... bohužel ! Ale máme zde objektivního majitele serveru a je zde i mnoho obyčejných a dobrých tvůrců. Je třeba také uznání. 

Jde snad jen o ten sex a lit.onanii. Aby se nám to tady moc nerozšiřovalo. Potom se nelze divit že se lit. umělecký výkvět nemnoží a kulturní národ potažmo  vymírá.

Tvé dílo je zajímavé a přinutilo mě k zamyšlení. Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.