Na Písmáku publikuje 50 tisíc autorů, 442 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Můj bratr Bruce
datum / id20.10.2019 / 499980Vytisknout |
autorHlahlo
kategorieOstatní nezařaditelnéDalší dílo autora
zobrazeno78x
počet tipů0
v oblíbených0x
Můj bratr Bruce

 

2:30

Tak jsem se oholil. Objevila se má podlá, ustupující brada, že jsem se až styděl vyjít na ulici, když jsem byl tak nestoudně obnažen.

Venku na mne z plagátu vyrovnaně koukal Bruce Dickinson a dozvěděl jsem se, že bude v Praze. An evening with... Já nikam nechodím, čili si to nechám ujít.

Místo toho jsem ale přes noc poslouchal všechny jeho koncerty, které mám. Trvalo to sedm hodin. Úplně mne to nabudilo, že se mi spustila kvalitní říje. Ležel jsem na boku, břicho jsem si položil vedle sebe a poprdával jsem, pak jsem se otočil na druhou stranu a v lákavé póze jsem větry kořenil vzduch, až jsem se celý zahalil do svého sexuálního parfému. Bruce Dickinson se tím ale nenechal obloudit a řekl mi, že jsme jen pokrevní bratři, což jsme.

Na koncertě z roku 1982, tedy ještě než jsem se narodil, Bruce zpívá a promlouvá ve vypjaté póze, kdy má vysoký a nakřáplý hlásek podobně jako Tyler z Aerosmith v té době. Tehdy to asi bylo potřeba. Tyler svou pózu opustil, o čemž svědčí jeho sytý, medovinou nasáklý hlas. Dickinson se své pózy také vzdal a vyschl jako cigareta. Na tom koncertě Bruce Dickinson ještě neumí „Skrým for mý!!!“, ale už mistrovsky pracuje s davem.

K Vánocům bych si mohl přát nějaká řadová alba Iron Maiden, která nemám. Vánoce...nechtěl by někdo mou sbírku porna?

 

P.S. Jistě, mohl bych v pokoji zemřít, ale musel by mne za ruku držet Bruce Dickinson.

 

P.P.S. Ať je Vaše řiť štiplavá a čpavá!

 
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

20.10.2019 16:46:06dát kritice tipLerak12

"Iron Bruce" je rocková klassa a třeba super Runing free nebo se slovanským nápěvem Transilvania... co na to říct? Nějak mi ta extáze i s Rusch nebo Crocus někam odešla. Dnes je to z hudbou jak s filmem USA. Dříve do bijáku  chodil divák i s hlavou a dnes mu k tomu stačí jen oči. Ale jsem jiná generace a své jsem si užil.

Já bych taky v pokoji chtěl zemřít s Dickinsonem,  ale jeho hlas by musel být v boží ženě a miss. Z filmu P. Sorrentina - Mládí.    Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.