Na Písmáku publikuje 50 tisíc autorů, 442 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Severní hvězda
datum / id29.10.2019 / 500218Vytisknout |
autorBenetka
kategorieMIMODalší dílo autora
zobrazeno150x
počet tipů5
v oblíbených0x
Prolog

Děkuji Ti,milá Éternitás,za to,že jsi mou zdejší Vílou a za tu věčnou inspiraci kterou mi poskytuješ!  ;) 


Toto miluji tak jak ZLATOHNĚDOU,a kdybych mohl řekl bych jí ať je mojí hvězdičkou:


https://www.youtube.com/watch?v=2Mg7gAqy8YA

Severní hvězda

ZLATOHNĚDÁ...

Já vím,že žiješ v jiném vesmíru,ale přesto nepřestávám doufat,že nás nějaká ta červí díra propojí... Bláhové myšLenky - to také vím... A to vše navdory tomu,že se naše křivky občas přiblíží na pár parseků. O dotycích jenom sním.

Co nevím - mimo jiné - je to,zda si dokážeš vybavit naše první setkání. Bylo to na mém pracovišti. Byla jsi na přijímacím pohovoru,a jedna kolegyně Tě přivedla i za mnou do skladu. Hned poprvé jak jsem Tě uviděl tak mi proletělo hlívou: NÁDHERNÁ! Pomyslel jsem si: tu by mohli přijmout. A stalo se! Hned v té první minutě co jsem Tě spatřil jsem k Tobě přišel s nataženou rukou a řekl Ti: Ahoj,já jsem Beny! Martina. Pamatuješ si na to?!

Dnes,když jsi na mě zase dělala ty své oči,a já překonal svou asi tisící zástavu srdce měl jsem všechny ty předchozí obrazy před očima. Ach!!! Vesmíre!!! Jak jsi NÁDHERNÁ!

A opět si uvědomuji.

Navzdory tomu,že Ty to zřejmě stále ještě nevíš,a nebo si to ani nemůžeš uvědomovat,ale jak už jsem tu jednou psal: I to nejkrásnější děvče bude mít jednou vrásčitou pleť,a i ten nejnamakanější kluk bude mít jednou pupek jako pivní sud,ale to co miluješ,to se neztratí...

Dnes jsi po mně zase jednou chtěla ať zařídím věc která pro tebe "hoří". Jasně že jo! 

A tady je malinkatá vsuvka pro DívkuZLesa: Ač nemám nic co bych Ti mohl nabídnout,ZLATOHNĚDÁ,přesto bych Ti snesl modré z nebe... ;)To byly mé dnešní myšLenky.Miluji a rozdal bych se pro Tebe,ale co Ti tak opravdu můžu dát jiného krom sebe sama?! :/

Šel jsem do výrobní haly kde je takový kravál,že pomalu neslyšíš vlastního slova.Našel a naložil jsem zakázku kterou jsi chtěla. Vrátil jsem se,a najednou jsi stála nademnou: NÁDHERNÁ. Ja ti môžem volať,a ty nič! Výčitka. Hmmm... Říkám Ti: Ale já jsem pro TEBE mezitím zajistil zakázku kterou jsi tak moc chtěla aby odešla. Sklopila jsi zrak,asi jakoby na omluvu,zvedla jsi prst na znamení asi tak nějak jako Tupolánkova jednička a špitla: Vďaka.

No jo no. Ale vždyť - možná - víš,že bych se pro Tebe i na kostičky do guláše rozkrájel...

Snědla bys mě? :)
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

29.10.2019 23:16:102 tipů dát kritice tipdievča z lesa

farbičkovo-hviezdičkové ... a ešte k tomu chutná ponuka

29.10.2019 21:57:023 tipů dát kritice tipAlegna

:-) určitě i prstíčky by olízala, kdyby si to přečetlaKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.