Na Písmáku publikuje 50 tisíc autorů, 442 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Hry
datum / id06.11.2019 / 500490Vytisknout |
autorBenetka
kategorieMIMODalší dílo autora
zobrazeno186x
počet tipů6
v oblíbených0x
Prolog

https://www.youtube.com/watch?v=u9WgtlgGAgs&list=RDqtwot6j83V8&index=23

Hry

Všichni bez rozdílu věku či pohlaví,respektive bez rozdílu všeho! Všichni hrajeme ty své hry. Ať už oblíbené či nikoli. Hodinu za hodinou,den za dnem,rok za rokem... Pořád jen hry. Myslíme si,že je to doopravdy,že přece teď to tak cítím a chci a přeji si,a... Ale vždy to je jen hra. Někdy komédie,někdy drama - ale vždy jsme jen herci. A režizér to má hezky pod palcem! ;) DĚKUJEME,VESMÍRE!!! :)

ZLATOHNĚDÁ.

(MILÁČKU!)

Žiju zřejmě v nějaké smyčce. Vždycky když Tě potkám utopím se ve Tvých očích! Stále a stále a stále dokola. Smyčec. Dnes když jsi ode mne odešla - a já nepřestal zírat na Tvůj zadeček - říkal jsem si kdy už nastane ten bod zlomu kdy začnu říkat to co opravdu cítím a co Ti chci skutečně říct. Pozvolna. Dnes jsem Ti MĚL! říct,že máš N.E.S.K.U.T.E.Č.N.Ě. krásné oči. Ovšem krom toho všeho jiného! Ale neřekl. :(

 

Dnes ráno jsem Tě potkal opět mezi dveřmi,a jakožto vinný tů - červený gentleman Ti je podržel - nic menšího bych ani udělat nemohl. A pak jsem se chtěl očipovat s příchodem do zaměstnání. A Ty mi hovoríš: Beny!!! Príchod!!! Nie odchod!!! A já: No vidíš co dělám... Ale to je tak vždy když Tě vidím!!! (Ztrácím rozum!) Nevím,zdali jsi to vnímala a chápala... Totiž! Vždy když Tě vidím tak jsem tak nějak ÚPLNĚ mimo... ;)

Ale stejně si myslím,že alespoň malinko víš/tušíš.........
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

07.11.2019 13:07:461 tipů dát kritice tipAlegna

kdyby ti to nevadilo, tak bych si dovolila vzít tvůj úvod za svůj :-)

07.11.2019 00:44:011 tipů dát kritice tipKočkodan

“… Ale to je tak vždy když Tě vidím!!! (Ztrácím rozum!) Nevím,zdali jsi to vnímala a chápala... Totiž! Vždy když Tě vidím tak jsem tak nějak ÚPLNĚ mimo...”

 

My nevidomí tyhle problémy nemáme, jupííí!!!! -)

06.11.2019 21:53:311 tipů dát kritice tipdievča z lesa

vesmír je malinký ... dáva nám možnosť tušiť

vesmír je obrovský ... nevieme, ktorým smerom sa vybrať a nájsť, po čom túžimeKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.