Na Písmáku publikuje 50 tisíc autorů, 436 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Novinky #2 (28. 9. 2019)
Novinky (1. 8. 2019)

+12 neviditelných
Poděkování Písmákovi se vzpomínkou ...
datum / id02.03.2020 / 504241Vytisknout |
autorMatylda
kategorieJen tak pro radostDalší dílo autora
zobrazeno124x
počet tipů3
v oblíbených0x
Poděkování Písmákovi se vzpomínkou ...

Přišel mi před pár dny e-mail z tohoto portálu. Milý, vzpomínkový, o tom, že stále žije a stará se o své autory i čtenáře v původním, ale pěkně uklizeném a modernizovaném domečku s mnoha světničkami.
Potěšil mne. Nelhal. Nakoukla jsem. Po letech. Opravdu uklizeno, pěkná jednoduchá tradiční grafika i barevnost. Je radost najít pěkné a užitečné věci na svém místě.

Dlouho, předlouho jsem tu nebyla. Písmák byl první médium, kterému jsem svěřila své spisky. Jak tak koukám, je to už sedmnáct let. Zde jsem si vyzkoušela první virtuální reakce úplně cizích lidí. Opravdové a necenzurované, umožněné psaním a diskutováním pod nicky. Měla jsem radost, že se články líbí a brala jsem si ponaučení i z kritiky. Oťukala se. Osmělila. Troufla si na veřejný blog. Pod svým skutečným jménem, skutečným obličejem.
A Písmáka jsem opustila.

Od té doby jsem na blogu napsala pár set článků, pár do časopisů, vydala dvě knihy. Mám velikou radost. A mám ji i díky Písmákovi.

Tímto mu tedy děkuji za tento prostor, a pokud mi to vyjde (ne, opravdu nechci nic slibovat), dám sem ještě nějaký ten řádek, který třeba jinde nebude. ;-)

Krásný začátek jara … přeje Matylda
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

03.03.2020 17:24:56dát kritice tipFouraix

za tradiční grafiku považuju tu předchozí. tadle kancelářská strohost mi žere voči. připadám si tu jak v práci :-ú

03.03.2020 10:23:06dát kritice tipAstrálka

Podarené poďakovanie. Olda nám všetkým zasiahol pekne do života :o)

Eli, to bude aj tým, že starí Písmaci už vyrástli, majú rodiny, iné starosti, musia rozpipetovať svoj čas na tisíc iných záležitostí, povinností, každodenných omrviniek, ktoré živia ;o) Anorektická duša básnika sa uživí aj zo vzduchu, ale malé sýkorky nevyletia z hniezda, keď budú jesť kôrky

03.03.2020 09:54:39dát kritice tiplawenderr

:)

03.03.2020 09:13:30dát kritice tipelína m.

Já si myslím, že může být rozhodně zajímavé, když se poznají "pamětníci" a absolutní nováčci na Písmáku, jako jsem já. A taky se mi líbí, jak pozitivní vztah po těch letech k Písmáku máš. Překvapilo mě ale, jak málo z těch pozvaných zpět tady zůstává. Před čtrnácti dny tady bylo online až 400 nicků a teď už je tu opět jen tak padesát. Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.