Na Písmáku publikuje 50 tisíc autorů, 438 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Novinky #2 (28. 9. 2019)
Novinky (1. 8. 2019)

+2 neviditelných
Nikdykde 15.
datum / id27.04.2020 / 506328Vytisknout |
autorBenetka
kategorieMIMODalší dílo autora
zobrazeno60x
počet tipů4
v oblíbených0x
Prolog

https://www.youtube.com/watch?v=c8uAnqwWERM

Nikdykde 15.

Slávek stál na terase ve třetím patře nějakého baráku. Dole pod ním byla tichá ulice ve které snad jen tichounce šuměly a stejně tak lehounce voněly keře orgovánu... Slávek si řikal už asi posté: Mám toho všeho dost! Skočím! Naklonil se přes zábradlí a zahleděl se do hloubky pod sebou. A tam seděl nějaký mladík a říká mu: Hele vole - nemáš cigáro?! Slávek si pomyslel: No Ty Vole! Vždyť přece nekouřím. Jenže pak si vzpomněl,že má schovanou jednu cigaretu kterou mu věnoval jeden Japonský turista loni v létě když si potřeboval zapálit a neměl oheň. Slávek je sice nekuřák,ale oheň má furt. A to nejen že se mu permanentně zapalujou lýtka a ani že by byl pyroman. Prostě jenom stále sebou nosí zapalovač. Přece co kdyby?! A tak mu na napolitanku japončík věnoval cígu. Hele vole - mám cigáro a rád ti jej dám! Pak seděl Slávek vedle mladíka který mu nabídl potáhnout,ale Slávek fuckt! nechtěl. A víš,VOLE,že kdybys skočil,tak se ani nezabiješ?! No newim,VOLE. Ale Slávek stejně skočit nechtěl. Byla to jen taková alternativa k tomu všemu co prožívá. A jak jej UŽ.ZASE.DĚSNĚ.BOLÍ.ZÁDA. A pak... Pak se probudil. A děsně jej bolela záda. No ty VOLE!!! 

Velká aréna Opeřeného Hada. Slávek se obrací na Dívku stojící krůček za ním. Všude kolem chaos křik krev a... A tak. Teď nás obětují - víš?! Avšak Dívka stojí mlčky snad jako v tranzu. Naštěstí je všude kolem a okolo asi tisíc petšto tisíc lidí. Slávek a Dívka se mezi nimi ztrácejí jako to pápěří na širém na moři... ;) A pak Slávek zjišťuje že opravdu ale opravdu NIC se nejí tak horké jako se to uvaří. Někde vysoko v ochozech má přátele kteří mu hodí záchranné lázo(lano). A Slávek se na tom lázu spolu s Dívkou vznáší vzhůru kolem a skrz ochozy a uniká někam pryč někam do neznáma kde je jenom svoboda a naděje a láska a podobné nezbytnosti. A tohle probuzení je ještě krutější. Slávek pláče. Někdy jej Nikdo a Nic nedonutí,ale_! Bolest. Ta S.V.I.N.Ě.!!! Jo! VŽDYCKY!!! 

Jsou tři hodiny ráno...
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

28.04.2020 13:09:49dát kritice tipAlegna

ou, těžká noc....ještě, že jsou ty nezbytnosti...kdyby pomohlo na bolavé - záda, duši a tak....prostě posílám pofoukání, pohlazení

28.04.2020 12:18:03dát kritice tipblacksabbath

mluvíš s Temnotou v neklidných snech, beze slov a jen Dívka je tvůj průvodce..*/**Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.