Na Písmáku publikuje 50 tisíc autorů, 439 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Novinky #2 (28. 9. 2019)
Novinky (1. 8. 2019)

+12 neviditelných
Bratrské pouto je nejsilnější na světě
datum / id17.06.2020 / 508058Vytisknout |
autorseifertmichal
kategorieÚvahyDalší dílo autora
zobrazeno32x
počet tipů0
v oblíbených0x
Bratrské pouto je nejsilnější na světě
O takovém bráchovi sní každý brácha .... V životě jsem se nemohl spolehnout  na nikoho jinýho než na Boha a na tebe bratře, Bůh nám sakra naložil, ale jsme silní na těle i na duchu, nikdo nezabije naše sny a ideály, táta má strach, ale nejlepší bude, když mu to vysvětlí Jaromir Jágr, táta a a já jsme mu vždy věřili, celým svým srdcem ho podporovali, a vím, že on pomůže dostat mýho tatu na nohy????mám tě rád brácho, nikdo nemá větší oporu v bratrovi jak mám já, i kdyby se nikdo nepřidal, my dva to tam odtáhnem, ale toho se nebojím, zapoj se podle toho, jak to budeš cítit, ale Michal měl vždycky sílu hulka a ideály všech superhrdinů, a s nikým a s ničím se nesere, zlo posílá zpátky do pekel, Boží silou, mám sílu v boji jakou nemá ani ten nejlepší exorcista a stojí za mnou ne jen katolická církev, ale celý svět a vesmír, Bratře je čas, ukaž v sobě, že Bůh do tebe neinvestoval to nejlepší zbytečně, pomoz mi a nech na sebe naložit kládu, kterou nosím sám celých 29let, před dvěma lety mi všichni říkali, to nejde abys na sebe hodil hříchy celého světa táty, dědy a odnesl to sám, ano nejde do to, ale stačí, abych to rozložil na 2 čisté srdce s božími ideály, byl jsem armáda jednoho, ale teď si žádám tvou pomoc, jestli nevěříš, zeptej se svého srdce a bůh ti pošle znamení, stačí zapnout hudbu v náhodném pořadí, vyber si na spotify rádio, jaky chceš, já slyšel toho fakt dost, a v jedné písni zpívají, dělá mi dobře jaká jsem korba, dělá mi dobře jaká jsem bedna, nikdo jiný, mi s tím nemůže pomoci, ani otec Vratislav, Bůh vybral tebe a bratrské pouto je silnější, než jakékoliv zlo, takže na Hostýn sehnat obrázky Michaela archanděla a Ježíše Krista , který na sebe bere polovinu tvých hříchů, a s Michaelem, ti jde z cesty, vše zlé, zpověď tě očistí, celý jsem se klepal, ale jak už končím se zapisováním myšlenky, jsem úplně klidný a vyrovnaný, brácho je čas, obrátíme svět vzhůru nohama, a poradíme si s každou překážkou co nám příjde do cesty, každý den děkuji Bohu, že mám tak úžasného Bratra, láska vždy přemůže všechno, a věda to nedokáže nijak vysvětlit mám tě rád, ale to je dost slabé slovo miluju tě bratře, jako nikoho ve svém životě, nastal čas bojovat, jedu dnes do fio banky do Přerova, dá-li Bůh někde se setkáme, Bůh nikdy NENALOŽÍ nikomu, víc než unese, jeden SRCAŘ to nezvládne, ale dva, už dokáží změnit celý svět, říkal jsem, že jsem buřič a bavič, a všichni se mi smáli, a kdo se směje teď ????Ty jsi byl vždy můj Hulk, a já čerpal z tvé síly a byl jsi mým vzorem

 
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

21.06.2020 03:49:52dát kritice tipseifertmichal

No to mě nenapadlo, kontroloval jsem po sobě věčnost češtinu, zda je v pořádku. Díky za radu. Určitě je lepší pro příště. Když tomu dám nějakou štábní kulturu. Jak se říká víc hlav víc ví. Děkuji Goro. S pozdravem a přáním hezkého dne Michal Seifert.

17.06.2020 19:10:141 tipů dát kritice tipGora
redaktor poezie a prózy

Bylo by možné udělat v textu odstavce? Takhle se to nedá...Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.