Na Písmáku publikuje 50 tisíc autorů, 442 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Hlava v oblacích
datum / id07.10.2020 / 512019Vytisknout |
autorKlári
kategoriePróza na pokračováníDalší dílo autora
zobrazeno61x
počet tipů0
v oblíbených0x
Hlava v oblacích

Často mám hlavu v oblacích. Miluju hluboce a odpouším pomalu. Mýlím se v lidech a zapomínám věřit. Věřit v to, že bude zase všechno dobrý. Že to všechno co mě čeká zvládnu. 

Mít všechno nalajnovaný a přesně vědět co se bude dít je nuda a je to často i ubíjející. Některým lidem to ovšem vyhovuje. Milujou tu zdánlivou jistotu toho co bude. Co bude s jejich životem, s životy jejich blízkých, s jejich prací, penězi, láskou. A prostě vším co dělá život životem.

Jenže život je o náhodách, ať už dobrých nebo zlých. I když nás ty náhody, osudová setkání nebo prostě samotný běh života nikam neposune a třeba i vrátí zpět na start. Všechno to co se nám v životě stane nás posílí. A tak se nebojme života. Nebojme se žít! Teď a tady.
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

09.10.2020 10:04:24dát kritice tipLuzz

"život je o náhodách", "nebojme se života" - takto frázovitě podané to připomíná hesla z nějaké sebekoučovací příručky. jak být šťastný v deseti krocích nebo tak něco.

08.10.2020 09:53:29dát kritice tipGora
redaktor poezie a prózy

Klári, o čem ta tvoje próza na pokračování bude?

Zatím jsou to, zdá se, úvahy, záznamy... celkově obecnější. Bez příběhu...

08.10.2020 08:13:17dát kritice tipMajaks

Hovno o nahodach, zivot je o rigoroznim planovani a pevne discipline.Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.