Na Písmáku publikuje 51 tisíc autorů, 446 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Noli me tangere
datum / id25.11.2020 / 514003Vytisknout |
autorMovsar
kategorieMiniatury prozaickéDalší dílo autora
zobrazeno139x
počet tipů7
v oblíbených1x
Noli me tangere

Noli me tangere

Seznámili se na internetu. Domluvili si schůzku v čínském bistru na kraji Vršovic.  Magdaléna, zdravotní sestřička z Motola, a Ježíš, vizionář na volné noze. Objednali dvakrát smolný talíř a rýžové víno a do večera se docela zpili. K půlnoci se nechali taxíkem odvézt do jeho garsonky. Zapálil jahodovou svíčku, položil ji na postel a vystavil vysoké dávce romantiky, až z toho málem měla smrt.

Když se ráno probudila, čekala snídani do peřin, ale Ježíš jel rotoped. Pak cvičil kosmodisk, to s ním nebyla řeč vůbec, a tak si ho fotila na ajfon a fotky posílala kamarádkám k rozverným komentářům.  Když si konečně sedl na kraj postele, vystrčila z peřin žíznivou zadnici, naklonila se k němu a decentně tetovanou rukou mu přejela široká záda. Nedotýkej se mě, ještě nemám připravený proteinový nápoj, řekl tichým hlasem.

 

Přátelé jablečného údolí

Je seriál a ten se jmenuje Přátelé jablečného údolí. Můžeš v něm hrát, anebo být divákem. Třetí možnost je vyloučena.

Téma seriálu je silné: jde o to, utvrdit sebe a ostatní v přesvědčení, že jablečné údolí je rajskou zahradou světa. Každý jeden díl mohl by být poslední:

Večer byl nachový a voněl hříchem. Na jablečné údolí padala vlhká noc. On, v děrovaných džínách, tetovaný a svalnatý made by stanozolol, blížil se k ní; v očích mužný žal. Ona, houpavou chůzí, široká v bocích, silikonová v zadnici, prsou a tváři, podobně jako on tetovaná, v úsporném úboru fitnes, blížila se k němu; v očích křehké nekonečno. Poslední lidé. Když byli na dotek, pozvedli své telefony a pořídili každý svůj privátní otisk: full body selfie. Dalším dotykem vehnali je na oběžnou dráhu sociální sítě. Jako výraz osudové lásky darovali si pak digitální srdce.
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

26.11.2020 10:30:10dát kritice tipThea v tramvaji

Takové "dnešní" :) Absurdní a suprovně napsané.

26.11.2020 07:59:293 tipů dát kritice tipaleš-novák

není divu, že dbá na fyzičku...asi tuší tu tíhu, co ho čeká...

26.11.2020 00:16:031 tipů dát kritice tipGora
redaktor poezie a prózy

"Nedotýkej se mě..." inu, výlupek všech ctností, vizionář.Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.