Na Písmáku publikuje 52 tisíc autorů, 469 tisíc textů, miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

semeno
datum / id28.02.2021 / 517706Vytisknout |
autorherec23
kategorieReportážDalší dílo autora
témaPřírodní
zobrazeno392x
počet tipů3
v oblíbených0x
Prolog

Lilia Khousnoutdinová - Klíčem při milování je pozornost


Dennis Lloyd - Leftovers | A COLORS SHOW

semeno

Ahoj Lili, právě jsem shlédnul tvé video "Klíčem při milování je pozornost" na youtube. Zdálo se mi, že sis posteskla, že ti chybí informace z mužské strany o prvním semenu, masturbaci a milování.

Takže za mně... sem začal jako asi desetiletý kluk s tim, že sem si do tepláků nacpal polštář a lehnul si na něj a dělal ty zvířecí pohyby. Prostě sem šukal polštář. :-) Pamatuju si, že sem to musel dělat i před rodičema. Vidim tu situaci, jak máma říká tátovi "Dívej, už to zase dělá". Tak sem si tenkrát řekl, že to asi budu muset dělat tajně, abych si to s nima nerozházel a nezačli mi zase říkat, že je to nechutný či co. No a časem mi kámoš ze základky poradil, že to de dělat i rukou. Bůh žehnej rukám sem si řekl a přešel na novou formu zábavy, která se mnou zůstává i v tomto věku. Při našem prvním milování v patnácti s Pavlou na jejich chatě sem zažil první orgasmus. A nebylo to vůbec příjemný (tedy až ten konec s tim semenem) jinak EXTÁZE. Strašně mě pálila v pinďouru ta trubice, která byla do tý doby zvyklá jen na chcaní. Takže to příjemný klouzání v teplý a voňavý vagíně vystřídala strašlivá vnitřní bolest. Ale už se to nikdy neopakovalo... díky bohu. Rád vzpomínám na ženy, který se za komoušů neholily ani v podpáždí. Připadaly mi jako silný a božský ženy, né jak ty dnešní vyholený bárbíny. Ty mi spíš připadaj jako nezralý a navonělý panenky na hraní, který ani nevoněj potem ani pičním nektarem. Taky si pamatuju, jak mi táta asi v devíti poradil ať si svlíknu předkožku ze žaluda, tak aby byl žalud na vzduchu. Že sám nechytim a ani ženám nepředám žádnou chorobu a že budu čistší. Nepotkal sem za celých 51 let chlapa, kterej by měl pinďoura jako já. Všichni buď maj přetaženou předkožku (smraďoši), a nebo maj obrízku (židi)... jen já jí mám zakrnělou (indiánskou). Jen asi třikrát v životě sem zažil splynutí se ženou v tom smyslu, že se její pocity přesunuly do mně a pak nastal i současný orgasmus. Moc pěkný... díky Káťo a Martino. Pro mě to nastává v pozici, kdy já klečím, nebo sem prostě nějak zezadu a rukou tý kočce co na mě randí dráždim klitoris a při tom souložíme... pak nastane propojení těch dvou genitálií a já prožívám, že mám vagínu (taže se stanu ženou) a dělám si to sám. To je to proč sem se narodil a tohle zažil. Je to ráj. Díky všem ženám! Miluju vás!
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

27.03.2021 14:02:411 tipů dát kritice tipkamiinek

Jako živé. No skoro mi vypadly oči z důlku...

11.03.2021 13:57:18dát kritice tipherec23

aha... mno čeština je na mě složitá řeč. <3 ale opraveno díky Mortíše.

10.03.2021 16:02:391 tipů dát kritice tipMorticia Adams

... splynutí ... pocity přesunuly ...oprav hrubky. JInak zajímavá zpověď. Úplně jak z jinýho než písmáckýho webu.

28.02.2021 20:16:00dát kritice tipannnie

Tip za vtipnej úvod, otevřenost i pěkný závěrečný poselství :) a.Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Pismak.cz 1997 – 2023, provozuje Dobrý spolek, pravidla Wiki of 21st century Letní dětský tábor