Na Písmáku publikuje 51 tisíc autorů, 451 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Like a chewing gum
datum / id17.05.2021 / 520581Vytisknout |
autorMovsar
kategorieMiniatury prozaickéDalší dílo autora
zobrazeno121x
počet tipů8
v oblíbených0x
Like a chewing gum

Dar kauzy

Těhotný ženský rozpáral břicho. A jak koulela očima, vrazil jí do nich nůžky solingen.

Prokurátor už na chodbě líčil skutek dětem ze základní školy, které se s paní učitelkou přišly podívat, jak se dělá spravedlnost.

No a pak po bytě rozlil benzín a podpálil to. Ženská ještě žila. Našli ji jako kus uhlí. Jak říkám, dobře jste dětem vybrala, bude to zajímavá kauza, pochvaloval paní učitelku, sebe i dar kauzy prokurátor.

A to už chodbou vedli na medvědím řetízku divého muže, kluci ukazovali prstíky, holčičky se krčily a paní učitelka fascinovaně hleděla do jeho blankytně modrých očí, jaké mívají děti, a jejím tělem šel mráz, ale taky zvláštní teplo, které znají opiomani a zamilovaní.

 

Intimní novinky

Neteř papeže Jana Pavla II. si nechala našroubovat nová prsa z prvotřídního plastu a teď o tom povídá do novin. Dokonce je i ukazuje, zakrytá jen zčásti, dlaněmi jakési paní, patrně majitelky montovny prsou. Co by na to asi řekl strýček? Že mohla být větší?

Heidi Janků jde dál. Ve své půlnoční relaci radí ženám, jak docílit, aby jejich vnější genitálie byly opět světle růžové, takové jaké měly ještě jako holčičky. V alchymistické dílně paní Jana předvádí aladinovu lampu, kterou odstraní znepokojivě temný pigment a zároveň orgán vybudí k svěžesti. Zkrátka: bude zas růžovoučká a svěží jako chewing gum!

 

Noční pře obrozenců

O sobotní noci, ve větru a dešti, pod sochou buditele čtyři chlapci se potrkali. Snad šlo o spor mladočechů se staročechy; šlo prý ale o cizince, patrně zástupce exilové vlády, usilující o obrodu národa. A jeden z nich pak blýskl nožem košerákem a každému z kamarádů na věčnou paměť do kroniky těla vepsal věnování. Jednoho zvlášť měl rád, a tak bylo hluboké a vážné, až se z toho kamarád roznemohl. Daleko neutekl, hned na druhé zastávce, pod Vyšehradem, poslušně vydal nůž, lehl si na zem a k ránu už si četl romanci sobotní noci, jak ji pochopil a procítěně vepsal v protokol službukonající příslušník, i s věnováním.
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

19.05.2021 18:11:112 tipů dát kritice tipMovsar

Zdá se, že kauzu úplně jako dar od pana prokurátora neberete. Nevděčníci! ☺

17.05.2021 18:29:07dát kritice tipJá Lucie píšu...

Movsare, nevím, jestli jsem to chtěla číst :) Ale co už, teď můžu jen sem napsat, že doopravdy přitvrzuješ! Zase bych ráda nějaké ty Tvé pěkné momentky u pláže nebo kavárny... Ale toto bylo zase suprově napsané, což jsou i Tvé momentky!

17.05.2021 10:01:35dát kritice tiplastgasp

Strašidelný, záměrně, triptych aktualit z kavárny.

16.05.2021 21:47:16dát kritice tipherec23

hi hi

16.05.2021 21:24:34dát kritice tipannnie

Ty teda přitvrzuješ... Tip (a úporná snaha zapomenout :) )a.

16.05.2021 19:39:13dát kritice tipblacksabbath

Uf.....dnes jsi zařadil Černočernou kroniku.....*/*********

16.05.2021 18:15:42dát kritice tipGora
redaktor poezie a prózy

Pan prokurátor ztratil cit a soudnost?

Dnes drsné, ale dobře napsané jako u tebe vždy.Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Pismak.cz 1997 – 2021, provozuje Dobrý spolek, pravidla Školy v přírodě Letní dětský tábor