Na Písmáku publikuje 51 tisíc autorů, 455 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

makak
datum / id19.08.2021 / 523174Vytisknout |
autorherec23
kategorieReportážDalší dílo autora
témaPřírodní
zobrazeno73x
počet tipů4
v oblíbených0x
Prolog

Tohle se mi zdálo na chatě v lese u jednoho rybníka na Třeboňsku v noci z 29.7. na 30týho po studiu knihy "Tibetská jóga snu a spánku". <8>


Donna Missal - Hurt By You (Stripped / Audio)


 

makak

Celou noc sem pařil v potemnělý a rozvrácený vesnici s technařema a poslouchal pěknej nářez. Nechal sem si nahrát kazetu vod DJje. Najednou se tam vyloupla Martina s ňákou kámoškou, která ani nemluvila. Vyznaly se tam. Okamžitě sme si začli povídat jak se máme a tak... z ničeho (jak bylo jejím zvykem) uvařila super hráškovou polífku, kterou sem si vzal sebou. Zjistil sem, že je strašně vyhublá a že má snad jen tři zuby. Asi byla na perníku, ale byla to furt vona. Smála se a ftipkovala, ale bylo vidět, že už toho má zatraceně dost. Ptala se mě, jestli si myslim, že je "zplozenec pekla" a já jí na to řek že "jó". Pak sme se nějak ztratili a já sem se ocitnul v kasínu, kde hrála barová hudba a hrál sem tam ruletu. Nechali mě vyhrávat. Byl sem úplně vožralej. Pak sem se zas vyloup u farmářů. Byl tam Erža a povídal si se mnou, jako bych vůbec nebyl nažmach. Všechno mi tam ukazoval a doporučoval. Tak sem si u nich koupil něco k tý moc dobrý hráškový polífce vod Martiny. Erža mi doporučil chleba, kterej se ještě pek... tak prej za šest minut. Chtěl sem zaplatit. Šahám do kapcy a vytahuju měšec. Zjišťuju, jak je těžkej a říkám Eržovi jestli nechtěj nějaký drobáky... a on že jó, a ať si zajdu ke kase. Je tam TA božská kráska, která ztělesňuje anděla v lidský podobě. Měl sem takovou radost, že sem v její blízkosti a prožívám její krásu celým tělem. Vysypu na pult celej měšec... a teď koukám, že sem musel v tom kasínu vyhrát spoustu zlata. Měl sem u sebe nejmíň dvacet menších cihliček s nápisy 5 - 20.000.000. A ta kráska u pokladny říká že sem asi bohatej a vzala si jen ty drobný, který šli použít. Zbytek sem si říkal, že bych to měl vyměnit v tom kasínu a že budu třeba bohatej. Taky sem si říkal, že je to ňákej fejk a že ten šmejd radši vyhodim. Pak sem se probudil. Hi hi.
Názory čtenářů (Skrýt smazané)

19.09.2021 12:37:21dát kritice tipblacksabbath

jj...u Třeboně...techno a míchaný nápoje....to se to pak sní:-)))))

20.08.2021 08:27:32dát kritice tipannnie

Ale to je pěkně svěží textík! Sní dál a piš :)! Tip a.

19.08.2021 19:19:14dát kritice tipBenetka

Jo jo - potvrzuju - skoro vždycky jsou sny takhle ujetý... :)Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Pismak.cz 1997 – 2021, provozuje Dobrý spolek, pravidla Školy v přírodě Letní dětský tábor