Na Písmáku publikuje 51 tisíc autorů, 457 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Příběh o šikaně
datum / id04.11.2021 / 525583Vytisknout |
autorKristule
kategorieOstatní nezařaditelnéDalší dílo autora
zobrazeno49x
počet tipů4
v oblíbených0x
Příběh o šikaně

Jak jsem už psala, že mě dali do Rodinky, tak slečna vychovatelka, která mě měla údajně ráda, mě ve skutečnosti šikanovala. A to takovým způsobem, že mi říkala, že jsem tlusté prase. Bylo jí v rozmezí 25 až 30 let. Také mi říkala, že se se mnou nikdy nikdo nebude tahat. Ještě mi říkala, že mě má moc ráda.

Mojí mámě vychovatelka řekla do telefonu, že jsem jako její vlastní dítě, což bylo ve chvíli, kdy ji moje máma volala a informovala ji o tom, že doma hystericky řvu a nechci zpátky.

Byla tam jedna noční sestřička Hanka, u které jsem ráno po odvedení do školy, začala šíleně moc brečet. Začala jsem takto brečet, protože vždy ve 12:00 se střídala odpolední služba, kde byla ta šikanující vychovatelka. Takže ta noční sestřička Hanka mě v tom nechtěla nechat.

Začalo se to řešit s tím, že nejdříve zavolali psycholožce, která tam byla jen na poloviční úvazek, takže ten den tam zrovna ani nebyla, takže jsem ji ani nemohla vidět. Bála jsem se jít na oběd, kde bude i šikanující vychovatelka. Poté pro mě přišla vedoucí celého domu, která se se mnou snažila mluvit o celé vzniklé situaci se šikanující vychovatelkou.

Poté vedoucí zavolala šikanující vychovatelku do své kanceláře, kde sem byla i já. Tam se vedoucí na to snažila přijít, ale vychovatelka se vymlouvala, že mi nic nedělá a ani nic neříká. Já a vedoucí jsme poté napsali nějaké lejstro, ve kterém stálo, že se ke mně již zmíněná vychovatelka XY chovala hrubě, a byla tam popsána celá situace, která se udála. Poté šikanující vychovatelka dostala zmíněné lejstro, a já, abych s ní zatím nebyla v kontaktu, tak jsem šla do pokoje se převléct.

Šikanující vychovatelka pak odešla a už se nikdy neukázala.
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

11.11.2021 17:46:37dát kritice tipKristule

Ona nedostala padáka, způsobila si úraz a šla na nemocenskou a po nějaké době podala výpověď a šla prodávat oblečení.

04.11.2021 20:24:26dát kritice tipK3

Abakusovi dávám za pravdu. "Postav se autoritě a ona si tě začne vážit."

04.11.2021 19:51:341 tipů dát kritice tipAbakus

So šikanou treba bojovať. Pretože inak majú ľudia pocit, že môžu hocikomu vyviesť hocičo. A keď  sú v dave, je to ešte horšie.

04.11.2021 17:32:19dát kritice tipvesuvanka

Taková hrubost je neomluvitelná. Šikanující vychovatelka možná dostala "padáka", kterého by si zasloužila, anebo byla přeložena jinam.Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Pismak.cz 1997 – 2021, provozuje Dobrý spolek, pravidla Školy v přírodě Letní dětský tábor