Tramvaj 1910

Zuzulinka

Milí příznivci tramvaje,

dnes můj příspěvek bude o trochu jiné poezii, o "poezii" zaniklé tramvajové trati ve městě, kde žiji - a sice ve městě Český Těšín (Kdo nemá povědomí, tak v červenci roku 1920 bylo dříve jedno rakousko-uherské město Teschen rozděleno na dvě části - Cieszyn a Český Těšín. Hranice obou měst v půli tvoří řeka Olza/Olše a žijeme tu prostě pospolu ve dvou státech, ale stále spojení jenotnou historií. Jsme svého způsobu raritou v našem státě.)

Tolik na vysvětlenou a nyní k věci...

Můj muž vymyslel rodinnou deskovku. Já mu jen pomáhala - hlavně jsem tedy usměrňovala a redigovala, aby toho nebylo příliš a nezahlcovalo to. Tahle lapálie se táhne už rok a půl a nyní se konečně blíží k finále. V prosinci by hra měla vyjít. Bude vytištěna společností DINO a světlo světa spatří v prosinci 2020. Chceme to stihnout do Vánoc, no... a máme to slíbeno. Vše kolem hry si financujeme sami a i proto bych Vám nyní chtěla hru nabídnout v předprodeji.  Předprodejem se cítíme být malinko podpořeni - alespoň do začátku.

Kdyby jste chtěli třeba něco k Vánocům (snad tiskárny termín dodrží) či třeba jen tak na cesty, domů do sbírky, jako dárek atd., mrkněte prosím na odkaz, kde se dozvíte více: TRAMVAJ 1910

Prosím Vás, na stránkách rolujte ano? Opravdu tam není jen ten obrázek, jak mi píšete ve zprávách... Dole je dokonce článek, jak hra vznikala a fotky ze sociálních sítí. Jen to chce nedat na první "klik".

P.S.: Chystám i nějaké pohádky do blogu... zatím se na tom pracuje, ale budou, budou...


Toto dílo bylo publikováno na literárním servru WWW.PISMAK.CZ.