TO MUSÍTE VIDĚT...

Já Lucie píšu...

TO MUSÍTE VIDĚT...

Znáte ten pocit, když jste viděli nějaký film a vám se tak líbil, že máte chuť si ho pustit ještě jednou? Tak to právě teď, prožívám já. Včera jsem viděla právě jeden takový. Nutně se o něho potřebuji s někým dalším podělit. Tak doufám, že vám nevadí, že jsem si vybrala zrovna vás.

Pomalu se blíží páteční večer a cobydup je tu víkend. To znamená konec pracování, ale začátek filmových chvil! A tak bych ráda dala tip na film. Tento tip je pro všechny, kdo občas také, jako já, neví co si pustit, když zasednou večer k televizi.

Můj film pro vás se jmenuje VRAŽDA NA JACHTĚ/MURDER MYSTERY - https://www.csfd.cz/film/319849-vrazda-na-jachte/prehled/. Je online dostupný třeba na NETFLIX nebo jde určitě i stáhnout. Doba sledování vám zabere pouhých 97 minut. V hlavních rolích hraje Adam Sandler a Jennifer Aniston jako manželský pár. Já osobně Jennifer Aniston miluji!

I když se podle názvu může zdát, že je to naprostý detektivní film, po kterém nezamhouříte oči, není tomu tak. Vražda na jachtě je americký komediální detektivní záhadný film z roku 2019. Já filmy s detektivní tématikou vůbec nevyhledávám, ale tento mi doslova vyrazil dech! Garantuji vám, že se u něho pobavíte (a to hodně), budete u něho ale i trošku přemýšlet (ale ne moc) a zároveň to bude taková večerní oddechovka. 

Jestli vás moje nabídka zaujala, neváhejte se na něj podívat! Nezapomeňte na dobré jídlo a deku! 

Jaké filmy vám vyrazily dech?


Toto dílo bylo publikováno na literárním servru WWW.PISMAK.CZ.