Československá literární komunita
Tak jako generace autorů před vámi, publikujte svoji psanou tvorbu. Podělte se o svoje názory a sbírejte zpětnou vazbu na svoje díla. Inspirujte se a učte od nejlepších.
Přidejte seKřišťálem
15. 08. 2000
1
0
3462
Autor
Sarken
Tuhle básničku mi slovo od slova nadiktovala zbloudilá můza někdy mezi třetí až čtvrtou hodinou ranní Vím, že počty slabik leckde nesedí, ale nechtěla jsem je násilně měnit třeba by už nikdy nepřišla
Miroslawek
02. 10. 2000
Jenom se tak oddávám labužnickému nasávání potemnělé atmosféry této básně. Moc pěkné, opravdu.
Šari... nesmutni. Po nocích bys měla spát a nebo myslet na něco veselého :o))
Já vím, sestřičko, já vím. Aspoň se ti ten smutek povedlo něžně zaklít do slov. Věřím, že ses ho tím zbavila.
Brablenec_P
17. 08. 2000
Je tak to poznávám, to byla ta moje. Uz u mne týden nebyla na rozinkach, on si holka odskakuje k tobe, ale pomalu na ni...je drobna a kulhava, zato desne romantická...Mam ji rada a jak tak koukam tahle vnuknuta basnicka je jeji rukopis ;o)
sarken: souhlas s Lee :-))) já jsem taky puntičkář
já se chci taky napít :-)))
pěkná pěkná pěkná
Já chci taky ,aby mi konečně nějaká Ta potvůrka Můza
Zaklepala na okno
A ono pořád nic:o)
pro všechny další... MÚZA se podle mého nejlepšího vědomí a svědomí píše s čárko a né kroužkem... !!!
Stydím se ....
Opravdu moc....
tak tedy ...Múza...je to tak správně:o)))
Lee nebuď takový akurátní :o))
Sarkenko noční múzy políbení
je to pravé, promítne do veršů
boj spánku a krásného snění
líbí, jak jinak ...