Československá literární komunita

Tak jako generace autorů před vámi, publikujte svoji psanou tvorbu. Podělte se o svoje názory a sbírejte zpětnou vazbu na svoje díla. Inspirujte se a učte od nejlepších.

Přidejte se

Marnost

08. 06. 2004
0
0
1956
Autor
Oriel

V šeru kobky se tísní
Na věčné časy
Zamčený
Asi
Zbytek tvého citu
Je sám a sní tu
Ztracený sen
O marné touze
Dostat se ven
Ani výbuch sopky
Ve tvé blízkosti
Nerozbil mříže té kobky
Tvořené úzkostí
Ani proud lávy
Ty mříže neroztaví
Než jej mráz z kobky
Ochladí a stráví
Na věky
A ještěvlastně... v šeru bobky se tísní.

Waawe
09. 06. 2004
Dát tip
jasně smutné, navíc ještě trošičku disharmonické... text mi připadá takový jak předčasně rozseknutý... jakkože se dostávám do toho centra dění a ty to potom odvdeš hned nějak jinak...ale je to pocit...pocity napsáno to není vůbec špatně a literárně se mi to docela líbí..obraty atd... akorát bych ještě opravdu možná trošičku zapracoval na té formě... měj se hezky m.

Zbytek citu a zmarněný sen. To jsou hovno hrdinové, se kterejma by se autor moh ztotožnit. Kdyby v tý kobce dřepěl úkladnej vrah nebo pirát, to by mě zajímalo, jestli bouchne sopka... a co bude týpek dělat. Ale tohle to je jen mlácení prázdný slámy. Takže nadpis zatraceně sedí.

pardon: nikoli autro, kterej by se moh ztotožnit, alébrž čtenář... to to tempo.

Dero
08. 06. 2004
Dát tip
To je smutné ...

Sdílení
Nahoru