Československá literární komunita

Tak jako generace autorů před vámi, publikujte svoji psanou tvorbu. Podělte se o svoje názory a sbírejte zpětnou vazbu na svoje díla. Inspirujte se a učte od nejlepších.

Přidejte se

Ach, pičo, pičo!

15. 02. 2007
8
16
3280
Autor
Repulsion

Ach, pičo, pičo,

 

Nemůžu spát, přechlastávám prášky

Po zemi od whisky válí se mi flašky

A Bondy Egon z Mejly zpívá hrdla

Podivná grimasa na ksichtu mi ztvrdla

 

Do tance mi věru není

(keine flamenco, pičo)

Skrz žluté listí žlutě svítí slunce

(stesk je těžká karta, pičo)

A nebe

(je modré jako vždycky, pičo)

Vzteky držím hubu

(keine halekačka, pičo, pičo)

 

Ach, pičo, pičo,

 

Právo a pořádek

Kázeň a dobré mravy

 

Ach, pičo, pičo,

 

Na držku med

anebo izolačku

 

Ach, pičo, pičo,

 

Jak jebat cez olačku


16 názorů

Winter
01. 07. 2007
Dát tip
A omlouvám se, že jsem použol dlouhého í, kde má býti krátké i. Ale vnímání Píči, piči, pýči a pyči je ryze subjektivní zaležitostí

Winter
01. 07. 2007
Dát tip
Na tvých básních s píčou je nejlepší, že nejsou o píčí ani na píču. *

houmles
26. 02. 2007
Dát tip
pekny pYco!

Honzyk
16. 02. 2007
Dát tip
...

Repulsion
16. 02. 2007
Dát tip
Narvah: "a fakt nemůžeš spát?" Když jsem to psal, tak zrovna nemoh. Teď už to zase docela jde. Já totiž musím žít podle rytmu rodiny, a to mi nevyhovuje, s tím jsem nepočítal :o) Dokud jsem byl sám, tak jsem chodil spát tak ve 2, ve 3 ráno a vyspával do oběda. To se mi líp pracovalo i tvořilo. Kdežto ráno mi vždycky strašně dlouho trvá, než nastartuju. A když přijde úplněk, tak mě to zase tahá něco v noci dělat.

sidonia
15. 02. 2007
Dát tip
haha....:))) dobry, dobry... pri nazvu sem si myslela, ze to bude naka parodie na ach synku synku :))

leenai
15. 02. 2007
Dát tip
pičo v závorkách mi vadí - podle mě tam ruší ale jináč.. ách pičo pičo...

Narvah
15. 02. 2007
Dát tip
a fakt nemůžeš spát?

Narvah
15. 02. 2007
Dát tip
já sem od něho četl šamana nebo co a bylo to bezva.. fajn tě tu zase vidět velký repulsione!! ;) i will follow you!

Repulsion
15. 02. 2007
Dát tip
Bondy není samozřejmě autor, kterého by člověk mohl přijímat bezvýhradně, ale miminálně Invalidní sourozenci a Cybercomics jsou fajn. A jeho texty pro Plastiky taky.

Nicollette
15. 02. 2007
Dát tip
ó miluji já tu mluvu avšak napasovat Bondyho do veršíků se mi zdá poněkud laciné, já ho navíc ještě nemam ani ráda !!

Sdílení
Nahoru