Na Písmáku publikuje 51 tisíc autorů, 452 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Kdyby bylo nebe o trochu níž
datum / id01.05.2010 / 354538Vytisknout |
autorVaud
kategoriePovídkyDalší dílo autora
upřesnění kategorieSkl-erotická
zobrazeno13360x
počet tipů75
v oblíbených5x
do výběru zařadilG_B_Show,
zařazeno do klubů!?Písmácká rez/renesance/, Povídka měsíce,
Prolog
Příhod, jako je tato, neznám mnoho. Možná jen jednu či dvě. Stává se jich zoufale málo, a proto každá stojí za převyprávění, i když svému čtenáři mohou přinést krutá muka obraznosti a dlouhé bezesné noci. Ale posuďte radši sami.
Kdyby bylo nebe o trochu níž

Byl červnový, ještě ne příliš teplý den někdy po ránu a na kole lesní pěšinou nedaleko Pardubic jela usměvavá brunetka. Hanka byla medička. Štíhlá, sebevědomá, inteligentní a dechberoucí. Bylo ji teprve devatenáct, možná dvacet, ale nikdy se nestyděla za své nádherné křivky. Ráda se vystavovala úplně nahá slunečním paprskům . Vždyť dokonalost lidského těla je tak zoufale pomíjivá. Na nuda pláž dorazila hodně brzy. Měla v plánu učit se anatomii, jíst třešně a trochu si zaplavat dokud tu nebude hlava na hlavě. Pomalu vedla kolo po  pláži a pečlivě si vybírala místo, kam si lehne. Tou dobou tu seděl na dece jen postarší pán s pleší a velkým pivním pupkem. Co mu chybělo v porostu na hlavě, toho mu příroda dopřála bohatě na celém těle. Byl zarostlý téměř všude, až na velké, silné, mozolnaté ruce. Četl si noviny. Hanku si dlouze prohlédl přes silnou obroučku brýlí, jako by si chtěl vychutnat, že tahle kráska se v příštím okamžiku svlékne do naha a on bude jediným divákem tohoto neskutečného představení.

„Asi šmírák“, zhodnotila ho krátce v duchu Hanka a šla si lehnout na opačnou část pláže.

Chvíli seděla na břehu oblečená do letních šatů, jedla třešně a plivala pecky do vody. Přemýšlela, jestli má udělat chlupatému dědkovi radost a svléknout se. Nakonec ji přemohlo slunce. Pomalu odložila všechno oblečení a úhledně ho složila na hromádku. Dál seděla s koleny přitaženými k bradě a pozorovala třpytivou hladinu písáku. Pak s hlubokým povzdechem vytáhla z tašky učebnici anatomie a opalovací krém. Měla ráda mandlovou vůni krému. Připadala si čistější a sebevědomější. Lehla si na břicho a nechala tak vyniknout své nejkrásnější ženské zbrani. Kromě tlusťocha na pláži ještě pořád nikdo jiný nebyl.

Muž z dálky pozoroval po očku bezstarostně se kmitající nožky a pevný zadeček. Proklínal svůj česnekový dech, zkažený chrup, věk, váhu, pleš i svou prachbídnou dělnickou penzi. O takovéhle dívce se mu nezdály ani jeho nejbujnější sny. Přestože byla jen pár metrů od něj, dělila je propast miliónů světelných let. Neexistují snad výraznější protiklady než krásná a sebevědomá nahá dívka a starý ochlasta, jehož nahota zbavila i těch posledních symbolů důstojnosti. Už dávno přestal hledat směry z pasti svého života. Na vteřinu přivřel oči a představoval si, jak jeho velké pracky hnětou její mladé tělo. Zachvěl se vzrušením nad tou chlípnou představou a přihnul si na uklidnění trochu piva z lahve, kterou  ještě před chvílí chladil ve vodě. Takhle si představoval ideální den. Ač nebyl věřící, zahleděl se na okamžik k obloze s nevyřčenou prosbou, aby bylo nebe ten den o trochu blíž, aby se mohl podívat zblízka nebo si dokonce sáhnout… A jeho  prosby byly překvapivě vyslyšeny.

Hanku z poklidného rozjímání vyrušilo ostré bodnutí. Prudce se vztyčila, ale po vetřelci nebylo památky. „Vosa nebo včela“, blesklo jí hlavou a zachvátila jí panika. Byla alergická na vosí bodnutí a jednou v dětství téměř nestihla pomoc. Doma jí naučili, že musí jed z rány okamžitě vysát. Čím dřív tím líp. Ačkoliv byla medička, netušila nakolik je to babská pověra a nakolik racionální léčba. Nevzala si s sebou mobil, přijela na kole a písák je daleko za městem. Jakákoliv pomoc by patrně dorazila pozdě. Musí jed vysát! Jenže potíž byla v místě… Nejen, že na něj sama nedosáhla, ale vosa se zabodla do zadečku. Dívčí pozadí má mnoho neutrálním ploch a pak taky partie choulostivé. Vosa se zabodla na vnitřní straně kde téměř přechází v klín. Váhala jen zlomek vteřiny než se rozhodla. Sama to nedokáže. Vidina ohrožení života jí zcela zachvátila a ona se zoufale rozběhla na druhý konec pláže.

Tlusťoch slyšel výkřik a otočil se. To co následovalo předčilo všechny jeho dosavadní erotické fantazie. Běžela k němu nahá dívka. Fascinovaně jako uhranutý hleděl na houpající se prsy. Rozbušilo se mu srdce. Doběhla až k němu a překotně mu vysvětlila o co jde. Jen zalapal po dechu. Tohle nemůže být pravda!

„Někde tady“  stála nad ním a odhalila mu zblízka místo, kam dosud nezabloudily ani jeho nejtajnější myšlenky.  Cítil, jak mu tepe  krev ve spáncích a zároveň mu vyschlo v hrdle.

„Tak šup, dokud to nezačalo působit“, pobídl ji dědek chraptivě v panickém strachu, že si to rozmysli. V náhlém popudu se rozhodl. Prudce ji chytil  za boky a lačně se přisál do intimních partií. Překvapeně ucukla, ale jeho stařecké rty a květákovitý nos se již letmo dotkly jejího klína a na vnitřních stranách stehen ucítila jeho neoholenou tvář.

„Takhle ne...“, koktala rozpačitě a couvala. 

„Jinak se tam nedostanu! Klekni si na všechny čtyři“, rozkázal dědek tak razantně, že ho automaticky poslechla. Sám byl překvapen, jak to šlo snadno. Pořád nemohl uvěřit, že se to skutečně děje. Jednou si představoval, že by si některé scény ze života mohl zastavit a přehrát znovu. Na tuhle by se díval donekonečna. „Musím jed vymačkat z rány“, zamumlal muž zdůvodnění, proč jeho obří tlapy hnětou dívku v intimních partiích. Neprotestovala. V duchu se pochválil za vynalézavost. Pod vahou jeho těla klesla na břicho, což muži vyhovovalo. Mohl tak lépe skrýt erekci, jakou nepocítil snad od dob puberty.  Ačkoliv sál jed, přísahal by, že nic lepšího dosud neochutnal.

„Takhle parádně by ti to děvenko nikdo neudělal“, radoval se sám v mysli nad svým výkonem. 

Voněla po mandlích a  trochu medově. Už si ani nevzpomínal, že takto voní dívky. Nejraději by se do ní zakousl a roztrhal jí jako medvěd malého králíka. Moc nechybělo a udělal by to. Bylo na ní ještě spousta míst, kterých se mužská ústa ještě nedotkla. Jeho mysl jako v kómatu opustila tělo a dívala se shora na tu nejpodivnější záchranu života. Starý muž a  nahá dívka.

„Už to stačí“, zvedla se naráz Hanka a odtlačila rázně jeho hlavu pryč.

„Ještě to prohlídnu...“

„Ne, díky.“

A propast mezi nimi se opět rozevřela. Už nebude žádné příště. Nikdy. Tohle bylo naposledy, co se na tlustého starce život usmál. Pořád měl erekci, tak se jen přitrouble zašklebil a zůstal ležet na břiše jakoby nic. Jako kdyby se Hanka před chvíli ptala, kolik je hodin nebo spolu řešili něco hodně banálního.

 

      Hanka se šla vykoupat, znovu se natřela krémem, oblékla se a trochu rozpačitě zamávala na pozdrav. Cestou po lesní pěšině jí vyhrkly slzy. „Bože“,  vydechla, ale její povzdech spíš než Bohu patřil jeho  nejdokonalejšímu dílu.

 

 Dědek seděl na jednom místě jako opařený až do západu slunce. Chodil k písáku každý den až do konce léta. Občas se na pláži ukázal na podzim i v zimě. Hanku už nikdy nespatřil. 

„Kdyby tak vosa bodla mě, nikdo by mi nepomohl“, zhodnotil realisticky své šance.  On však alergický na vosí bodnutí nebyl. V duchu se tomu musel smát. Jemu možná vosí jed vlil do těla nový život. Rozbrečel se stařeckou sebelítostí a v pochybách, jestli se mu jeho nejhezčí zážitek života vlastně celý jen nezdál.

 
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

27.02.2013 01:32:52dát kritice tipSigurrós

*

19.10.2012 09:23:01dát kritice tipVaud

8 hanko - Tobe urcite pomuzou vzdycky vsichni :-)

 

Juno - diky!!! :-)) Treba casem napisu dalsi erotickou :-)

18.10.2012 17:47:16dát kritice tipJuno

to je ale divočina, bez váhání řadím do klubu **************

20.03.2011 13:22:43dát kritice tip8hanka
"Kdyby tak vosa bodla mě, nikdo by mi nepomohl"
s pribudajucimi rokmi je nas takych viac...
*
13.01.2011 17:31:36dát kritice tipVaud
moje oblibena prihoda :-)) - kez bych jich znal vic :-))
13.01.2011 16:07:12dát kritice tipschovanka
moc pěkný:)
19.12.2010 17:57:56dát kritice tipVaud
to jsem vlastně neměřl, jestli to stačí na celou četbu :-))
Fixa je výborná :-))

jejich kytarista Mejla byl skoro můj švára a pamatuju si to, když mi pouštěl poprvé, co hrajou někde na zahradě z kazeťáku, tak jsem se jen tak zdvořile usmíval :-))
19.12.2010 16:01:28dát kritice tipYarrod
Jako první mě upoutal název (Je to fixa nebo není ;)) Ale potom i samotná povídka. Dobře se to čte, odsýpá to a písnička mi vystačila prakticky k celému dílu :D
07.12.2010 08:14:48dát kritice tipVaud
aha :-) já mám mandlovej opalovací krém rád - je k sežrání :-)
07.12.2010 01:37:18dát kritice tipblbjenka
hmm. já čekala, že se nakonec ukáže, že dědek je alergickej na mandle a bude muset zachraňovat ona jeho a bude to akční, bo jinak newim, proč tam ten mandlovej krém zdůrazňuješ a proč si po něm člověk připadá čistší nebo co, ale kdyžtak to vlétě zkusim. teďkonc leda dík za připomenutí sluníčka a tepla a tak :)
21.10.2010 14:53:50dát kritice tipVaud
ja uz mam v planu penzi na plazi v Barcelone :-),kde prubezne zachranuju - diky za cteni!
21.10.2010 14:49:27dát kritice tipsharik
stari bude uzasna vec... Skvele napsany... trochu eroticky, trochu smutny... Tip
09.09.2010 06:48:55dát kritice tipVaud
díky moc Jirko
na delší útvary si zatím moc netroufám, ale třeba to někdy příjde
08.09.2010 23:57:29dát kritice tipa2a2a
Ty se prostě nezapřeš, ten fejetonistický jazyk místy, ne však mnoho, zvláště zpočátku prosakuje, ale především nezvládáš své nutkání bavit. Nemyslím si, že by měl obsah nějaký myšlenkový přesah, nebo rozhodně nebyl využit a popravdě se ani příliš nenabízel. Pokud bys zapracoval na stylistice a utlumil své rozesmívací instinkty, dále trochu věrohodněji objasnil, že jiný postup v dané chvíli nebyl možný, pak z toho při relativně nevzrušivém popisu může být velmi kultivovaná povídka, která budí očekávání a míří tam, kde ji sice nechceme mít, ale uznáváme, že být musí. Vzpomínám si na tvé počátky zde ve fejetonu a strmý vzestup, i zde se ten povídkářský jazyk po nejasném počátku stále více a více prosazoval a s tvým darem humoru máš či můžeš mít našlápnuto i k delším útvarům. ostatně nebývalý počet tipů u povídky potvrzuje tvé dobré jméno.
31.08.2010 22:31:42dát kritice tipVaud
nečekal jsem, že to ocení moc děvčat :-)
31.08.2010 22:13:05dát kritice tipElyn
:) kouzelná záležitost...
07.08.2010 17:36:19dát kritice tipVaud
Dik :-) taky jsem s tim PM vyhral :-)
07.08.2010 17:20:17dát kritice tipCínový vojáček
Perfektní. Fakt dost dobrý. A chválím i volbu velikosti písma i díky tomu se to četlo dobře. Piš dál ať tě můžu navrhnout do PM. Tohle by se tam zrovna hodilo.
31.07.2010 09:25:46dát kritice tipVaud
Dikes :-) vetsina mych pribehu konci tak nejak dobre
30.07.2010 22:38:24dát kritice tipElleanor
..jak si popisoval toho tlusťocha už dlouho sexuálně strádajícího, začínala jsem se trochu bát, že ji jen tak odejít nenechá..takže jsem ráda, že to dopadlo jako roztomilý veselý příběh:)*
01.07.2010 15:51:56dát kritice tipVaud
Jsem moooooooc potesen!
01.07.2010 15:34:34dát kritice tipAurora Těšínská
Tak tomuhle říkám erotická povídka! v podstatě jsem natolik okouzelená, že nemůžu napsat žádnou objektivnější kritiku, jenom říct, že toje povídka je fakt kouzelná:)
28.06.2010 11:20:31dát kritice tipVaud
Mne se to urcite jednou stane v obracenym gardu :-) nebo na plazi plny chlapu - to pak prestanu chodit na plaz :-)
28.06.2010 09:02:40dát kritice tippodezdívka
Na různých plážích jsem byl už mockrát, ale mně se nic takového nestane..... :-(
Teda včela mě už párkrát bodla.... :-)
*
17.06.2010 11:35:50dát kritice tipVaud
me na tom fascinuje, ze jsou chvile, kdy nemas na vybranou :-) diky za cteni
17.06.2010 07:18:25dát kritice tipTragicus
Vyborne napsane a pribeh opravdu stal za prevypraveni. :] Legrace.
13.06.2010 11:33:58dát kritice tipVaud
Diky moc za nazor :-)
12.06.2010 13:33:36dát kritice tipSaetri-Ihn
"Dědek seděl na jednom místě jako opařený až do západu slunce. Chodil k písáku každý den až do konce léta. Občas se na pláži ukázal na podzim i v zimě." Pěkné :) jenom se mi zdá, že poslední odstavec navazuje trochu krkolomněji, ale možná to bude jen zdání :) T.
10.06.2010 16:52:18dát kritice tipVaud
Erotiky neni nikdy dost - na tom je zalozeny cely internet :-) diky za navstevu
10.06.2010 15:10:53dát kritice tipOldjerry
korektor
Vaude - je to sice lehce efektované, ale ku prospěchu díla a je dobře, že to má v pozadí ertický náboj. Kultivované erotiky je ve světě málo a proto si myslím, že komu vadí tento motiv není tak docela OK. *
10.06.2010 13:15:56dát kritice tipVaud
Musim si zacit pujcovat jiny DVD v pujcovne :-) ale mas pravdu
10.06.2010 12:31:11dát kritice tipStvN
Já osobně bych erotičnost nezdůrazňoval. Přijde mi to pak samoúčelné, což asi nakonec bylo. Soustředil bych se spíš na zaznamenání detailů, které jsou neerotické, ale eroticky třeba mohou nakonec vyznít v určité situaci. To, jak jde na čtyři, to už zavání skoro pornem a to mi kazdí dojem. Ta myšlenka nakonec trochu zaniká. Zkátka a dobře tu erotiku moc rozmazáváš. Na můj vkus samozřejmě.
04.06.2010 00:27:06dát kritice tipVaud
potěšení na mé straně!
04.06.2010 00:10:34dát kritice tipTóru_Hagita
skvele
03.06.2010 07:53:05dát kritice tipVaud
díkes :-)) nějak mám pořád pocit, že si ještě musím dělat pozitivní reklamu, tak jsme to radši nepsal v ich formě (ale v duchu to v ich formě prožívám :-))
03.06.2010 03:41:37dát kritice tipG_B_Show
Klidně ses mohl přiznat a rovnou to vyprávět z první osoby:)
Moc pěkně napsaný. Představoval jsem si, že jsem starej, chlupatej, ohyzdnej chlap a cejtil voňavý mládí ořechů. Byla to pro mě vzrušující povídka:))
01.06.2010 23:42:16dát kritice tipVaud
dík, každej jsme jinej :-))
01.06.2010 20:05:55dát kritice tipmoorgaan
no dam tu padesatku.-))
...ale je me divny,ze skryval tu 100letou erekci, misto aby se pochlubil.-)))
26.05.2010 00:35:12dát kritice tipVaud
jsem potěšen :-))díky!
25.05.2010 23:59:32dát kritice tipchichi
KOnečně něco opravdu "šťavnatého"! Bravo, mistře Vaude!
25.05.2010 15:30:05dát kritice tipRobinia
:-D
22.05.2010 00:44:01dát kritice tipFAE BOMB
Malý děti to asi nepochopěj', jak tehdy bylo možný žít bez mobilů... A vůbec. Já jsem teprve až někdy v pátý-šestý třídě dostal svoje první hodinky! A to jsem byl ještě machr, páč to většina lidí ve třídě ani neměla... :-)
22.05.2010 00:28:56dát kritice tipVaud
to je pravda, ale nějak jsem to nechtěl komplikovat vysvětlováním, že tenkrát ještě nikdo mobil neměl :-))) - dneska se to zdá neuvěřitelný :-)
21.05.2010 23:53:00dát kritice tipFAE BOMB
"Nevzala si s sebou mobil...", píšeš. V tý době mobily, obávám se, ještě neexistovaly, případně pokud ano, tak hodně mizerná síť existovala maximálně tak v Praze. Nevim, zda mě paměť neklame, ale ty první telefony se prodávaly za řádově několik málo desetitisíců. Pak to sice šlo relativně rychle dolu, ale stejně to na tehdejší prachy byla pěkná pálka. Nelze se teda divit, že si nemajetná studentka nevzala na ono odlehlé místo mobila... :-)))
21.05.2010 23:27:47dát kritice tipVaud
tak asi 1991 :-) to už se jezdilo na kolech :-)
21.05.2010 23:25:18dát kritice tipFAE BOMB
Je hezký, že to průběžně upravuješ. Předtim tam totiž byla minimálně jedna faktická chyba. A mimochodem, v jakym roce se to asi tak stalo?
21.05.2010 13:55:09dát kritice tipVaud
Je to bajecna lekarka! :-)

Ted jsem dopsal diplomku a zacnu cestovat - dneska jsem mohl byl v Sao Paulu, kdybych nemel dovcu ;-)
21.05.2010 01:33:25dát kritice tipFAE BOMB
Prosím o napsání dalšího díla. Velmi se mi líběj' spíš ty cestovatelský.

Vysáváním jedu se ten jed spíš rozšíří. To by asi slečna medička měla vědět. Jako travič-teoretik to musim vědět!

Mimochodem, kolik lidí dodneška spíš vyléčila, než zabila...?
21.05.2010 01:25:59dát kritice tipFAE BOMB
Prosím o napsání dalšího díla. Velmi se mi líběj' spíš ty cestovatelský.

Vysáváním jedu se ten jed spíš rozšíří. To by asi slečna medička měla vědět. Jako travič-teoretik to musim vědět!

Mimochodem, kolik lidí dodneška spíš vyléčila, než zabila...?
18.05.2010 06:13:14dát kritice tipVaud
Musim si neco schovat pro II dil ;-)
18.05.2010 01:46:02dát kritice tipA.H.
korektor
Taky jsi té dívce mohl uštědřit pořádného sršně. :D *
09.05.2010 13:46:10dát kritice tipVaud
a to klasickýh vysávání moc nemusím :-)

09.05.2010 13:33:59dát kritice tipAugustus
Nice twice:-D to je snad poprvé, kdy jsem měl při čtení erekci, od dob studia na církevní škole, když spolužák nahlas předčítal v celku dementní povídku z nějakého erotického časopisu začínající slovy "Navléknu si černé punčošky...". My napjatě poslouchali s očima slastně přivřenýma nevědouce, že za námi stojí místní kněz. Ten taky napjatě poslouchal, ale oči měl doširoka rozevřené.

Nádherně roztomilé, úplně mne si to podmanilo. Až budu starým dědkem, budu nosit vosy na nudapláž..-D Tip jako jaderný hřib!
08.05.2010 19:07:12dát kritice tipVaud
Dik! :-))
08.05.2010 17:56:29dát kritice tipCarver
Haha, to je vážně dobrý :)
04.05.2010 23:37:04smazaný uživatel
smazaný uživatel
04.05.2010 23:35:44dát kritice tipVaud
To jsem zas vyrazen?
04.05.2010 23:34:27smazaný uživatel
smazaný uživatel
04.05.2010 23:33:58smazaný uživatel
smazaný uživatel
04.05.2010 23:32:36dát kritice tipVaud
Vlozil jsem to driv a publikoval 1.5. A jeste upravoval.
04.05.2010 16:26:13smazaný uživatel
smazaný uživatel
04.05.2010 15:31:59dát kritice tipBeed
Jo jo, koukám, že autor souhlasí, tak zařadím :)
04.05.2010 11:45:22smazaný uživatel
smazaný uživatel
04.05.2010 10:41:32dát kritice tipVaud
Beed ci neBeed, uz jsem jednou nohou tam :-)
04.05.2010 10:18:22smazaný uživatel
smazaný uživatel
04.05.2010 09:43:01dát kritice tipYvaine
:)) PMSM
04.05.2010 09:41:57dát kritice tipVaud
ze by v PM byly SM?
04.05.2010 09:41:06dát kritice tipYvaine
Kup si šampáňo a užij si ten slavnostní okamžik;) Jinak jsem koukala, že v PM jsou i brutálnější sexuální scény... tak v klidu :))
04.05.2010 09:39:17dát kritice tipVaud
diky Yviane :-)! Vypsanej autor jako Vypsana fixa? Nebo jako ze uz jsem za zenitem :-) Ja doufam, ze v PM muze byt neco o sexu.

nevim, neznam - jsem rad :-)

VT - tak jsem se dostal poprve do PM!
04.05.2010 09:31:05dát kritice tipYvaine
Beed, mohu nominovat do PM?

Povídka se mi líbí tím, že není jen prvoplánově o sexu, ale nabízí i nějaké zamyšlení, určitý přesah. A pochopitelně nemůžu opomenout vypsanost autora a určitou vyšší úroveň textu, než s jakou se zde běžně setkávám.
04.05.2010 00:22:45dát kritice tipnevím,neznám
dík za jiné myšlenky*
03.05.2010 19:12:04smazaný uživatel
smazaný uživatel
03.05.2010 18:59:53dát kritice tipVaud
diky, cekal jsem jestli se aspon jednou v zivote dostanu do PM - vypada, ze mi to zase o vlasek utece

ja jsem to psal, tak aby tam byla silne erotika (pro nektery moc a pro dalsi porad zalostne malo) a zaroven tam byl existencionalni presah, Marquez, stret mlade divky a stareho pana, jed, co dava zivot, zachrana zivota nejspis obou, citaty z Vypsany Fixy a tak - cili zabalit porno do literatury :-) - ale velci spisovatele to umi urcite jeste lip
03.05.2010 18:44:11smazaný uživatel
smazaný uživatel
03.05.2010 09:49:27dát kritice tipDave9562
Dobrý :) Neuvidíš-neuvěříš :)
03.05.2010 09:45:04dát kritice tipVaud
ja jsem jednou slouzil na pohotovosti a zrovna jsem osetroval kluka, co lezl ozralej po hromosvodu za svou milou a soused ho prastil kladivem pres ruce v domeni, ze zachranuje dum pred zlodejem a on nasledne spadl dolu na nejakou zaparkovanou Skodovku. V tom okamziku mi volala nejaka babicka, ze ma dedecek na sourku kliste, at zachranka okamzite prijede a pak si na me stezovala, ze jsme neprijeli, protoze mu to sama nechtela odstranit a deda si pres bricho na intimni partie nevidel. :-)
03.05.2010 09:00:03dát kritice tipDave9562
Má paní má stejně zajímavou historku-s klíštětem.Přisálo se tam,kde to mám dovolené jen já (snad) a doma byl jen tatínek.Do toho přišla matinka a v koupelně viděla rozcapenou dcerku s tatínkem mezi nohama :) Aby toho nebylo málo,pár dní poté se klíšťátko této dívence přisálo na prs,a to tak,že jako nemluvně-přesně na střed.Každá snaha marná,tudíž se vše řešilo na pohotovosti :)Od té doby tato dívka chodí zásadně po chodníčcích,do trávy bys jí nedostal ani heverem :)
02.05.2010 23:51:30dát kritice tipVaud
už jsem to sem někam kdysi psal - byl jsem hrát squash a přede mnou ve frontě na zaplacení kurtu stál kámoš gynekolog. U pultíku byla mladinká slečna a říkala mu - teda pane, vy jste mi nějakej povědomej, odkud já vás chlape jenom... a pak si vzpomněla :-))) a zrudla jako pivoňka :-))
02.05.2010 23:16:14dát kritice tipG.J.SEGE
Pěkný. Už ti to píšu po třetí, ale text nenaskakuje.
02.05.2010 22:21:56dát kritice tipPolibek vepře
Hm, dobrá pointa by byla, kdyby ten stařík se živil jako gynekolog. Ten ostych té mladé slečny, by byl pak velice úsměvný.
02.05.2010 22:12:33dát kritice tipVaud
mohla ho taky jako doktorka potkat coby pacienta :-)

já jsem to chtěl jen vypointovat jako protiklad, ale on možná byl nad věcí

ale díky
02.05.2010 22:03:22dát kritice tipPolibek vepře
Vaud: Ono je to děsně z pohledu ty mladý holky, která strašně řeší, že jí někdo vidí nahou, zatímco ten stařec může se na ni koukat stylem "takovejch už jsem v životě viděl"

Ono se ne nadarmo říká "sex je pro děti, dospělý chlastaj."

Kdybych já měl k dispozici takovouhle historku, kterou bych chtěl (a kdybych to taky uměl) literárně zpracovat, tak bych začal tou historkou tak jak jí máš ty, ale toho staříka bych nechal víc nad věcí. A vymyslel bych nějaký pokračování, jako ideální mne napadá další setkání těchto dvou, tak po týdnu nebo po 14 dnech. Ona jede autobusem a on je revizor. Ona nemá lístek. Hmm :)
02.05.2010 17:58:58dát kritice tipG.J.SEGE
Je to fajn...
02.05.2010 17:57:22dát kritice tipG.J.SEGE
Nech to tak jak to je. Dobrý...
02.05.2010 12:33:24dát kritice tipVaud
až budu dědek, tak to třeba dopíšu, ale já bych tam chodil denně :-))
02.05.2010 11:30:53dát kritice tipPolibek vepře
Vaud: já vím, nakonec se vezmou.

Mimochodem ten existencionální obsah na konci je dost béčkovej. Myslím si, že to v cítění do dědka se autorovi moc nepovedlo.

Jinak to celé vypadá, že to kopíruje skutečnou událost. Literárně by bylo zajímavější to nějak rozvést pomocí fantazie.
01.05.2010 22:18:55dát kritice tipVaud
jo jo, porno s existencionálním přesahem, ale jako většina porna má dobrý konec :-)
01.05.2010 22:11:34dát kritice tipPolibek vepře
mne to teda spíš připomíná porno, kdyby se to v určitý moment vyvíjelo jinak.
01.05.2010 20:48:05dát kritice tipVaud
díky :-))
01.05.2010 20:09:39dát kritice tipVojtěch Egon Svratkin
Nojo, hořkosladké to je, ale pěkné :-)
01.05.2010 18:27:08dát kritice tipVaud
:-))) koukal jsem zatím jen zběžně
01.05.2010 18:17:16dát kritice tipSebastiana
Připomněls mi jednu příhodu s vosama, hned jsem ji dala do placu, dík.
01.05.2010 14:52:49dát kritice tipSebastiana
Jo, vosy jsou potvory...
01.05.2010 14:37:09dát kritice tipbaaba
jojo Mičč Bjůkenéén :)))
01.05.2010 10:53:06dát kritice tipblboun nejapný
...je tam dost dobrého na tipa*
01.05.2010 10:08:48dát kritice tipNorsko 1
pak jsem to i dočet, přečet, přelouskal. asi šmírák, to zůstává
01.05.2010 10:06:32dát kritice tipVaud
aspoň část, že jsi přečetl :-))
01.05.2010 10:04:51dát kritice tipNorsko 1
asi šmírák. dál nemohu *
01.05.2010 09:46:17dát kritice tipVaud
01.05.2010 08:01:41dát kritice tiprenegátka
zadíval se k obloze s nevyřčeným přáním a věci se daly do pohybu
extrémní situace vyžaduje extrémní přístup a on zažil své dvě minuty slávy
01.05.2010 07:27:15dát kritice tipVaud
Metta, já jsem to napsal před pár dny a chtěl to ještě upravovat nebo smazat, než to bude publikováno

Impresse - dííííííííííííky moc :-))

hynkovo - i to se stane :-)
01.05.2010 07:11:36dát kritice tipImpresse
:-))) úžasný*
01.05.2010 05:26:50dát kritice tiphynkovo
ode mne je to nepochopeno.....
01.05.2010 01:23:42dát kritice tipMetta
vono se mu to stalo zas.))? už jsem to někdy četla...
28.04.2010 08:50:25dát kritice tipčučenka
ano, to jsem tím měla na mysli
28.04.2010 08:47:11dát kritice tipVaud
Cucenko - ona je to na jednu stranu legracni prihoda, ale na druhou stranu cela tahle situace skyta hodne materialu pro premysleni

radek - zatim se zadna neozvala :-))

Zboro - existuje. Puvodne jsem tam chtel dat jeji skutecne jmeno, ale pak jsem si rikal, ze by asi nebyla moc happy, tak jsem zvolil Hana, coz je presmycka pro naha. A vypravela mi to asi proto, ze jsme si vypraveli vsechny historky.
28.04.2010 08:38:26dát kritice tipřádek
Vaud: si myslim, že i kdybys to tak napsal, že by to nebyla negativní reklama... ale naopak bys získal zvrácené sympatie :-D
28.04.2010 08:26:47dát kritice tipčučenka
Mně se líbí i to, jak člověk skoro bleskově zpokorní, když mu jde o život. V tom případě přijdou vhod i plebs, aby zachránili. Ona laťka jde tak rychle dolů, jak rychle se mění priority hodnot a ty se pod tlakem mění až dramaticky.
28.04.2010 07:29:32dát kritice tipZbora
redaktor poezie
Pokud je příhoda skutečná, zajímalo by mě ze všeho nejvíc, co vedlo Hanku k tomu, aby Ti ho vyprávěla :)
28.04.2010 06:50:43dát kritice tipVaud
Ok, tak jo - je to Vypsana fixa :-)

kdyby bylo nebe o trochu bliz
tak bych si sahl
na Remedeos

A par dalsich drobnosti

a VF odkazuji na 100 roku samoty :-))
28.04.2010 01:48:04dát kritice tipToscana
Mi to teda písničku nepřipomnělo žádnou, ale knížku ano - Tisíc a jedna noc:

Vezmi si, pane, z podnosů mých
leknín, co voní po mandlích,
mandli, co voní po leknínu,
vůni, co voní po vůních.

Teda ale jinak to muselo být individuum, když už po ránu žral česnek... fůůůůj!!! :o))) *t
27.04.2010 23:46:33dát kritice tipFAE BOMB
avox: Tip na kritiku! :-)))
27.04.2010 23:42:25dát kritice tipVaud
vždycky jsem chtěl napsat porno s existencionálním přesahem :-)) - tohle byla jedinečná šance :-))

řádek není to úplně autobiografie, ale přemýšlel jsem, že bych to napsal v závěru tak, aby to vyznělo, že ten dědek s česnekovým dechem jsem já - ale zase si nebudu dělat negativní reklamu :-)
27.04.2010 22:31:42dát kritice tipBíša
!!!
27.04.2010 22:11:47dát kritice tipřádek
... autobiografie? :))))
27.04.2010 21:55:44dát kritice tipsynáček
:o) *
27.04.2010 20:46:00dát kritice tipavox
... a od té doby slečna neopouští domov bez séra proti vosímu jedu v kabelce, kdežto dědek začal chovat včely... :-)) */
27.04.2010 20:24:02dát kritice tipMaeslo
Cheche, líbil se mi ten existenciální přesah :D
27.04.2010 18:45:34dát kritice tipFAE BOMB
Chudák dědek...
27.04.2010 16:37:23dát kritice tipVaud
slecna je uz dnes dobre vdana pani :-) ale cihej na nudasce :-))
27.04.2010 16:36:16dát kritice tipVaud
Puritanko - a to bych pry mel zapletku vic rozvest :-) coz asi casem udelam ;-))

guy - vyhovel, ale pak jsem to psychicky nevydrzel a poslal jsem ji jinam :-)
27.04.2010 16:34:20dát kritice tipNěžný_debil
aha? Máš číslo na tu slečnu? Podle popisu je mi sympatická :-D
27.04.2010 16:30:26dát kritice tipGaray
Kdybych nebyla puritánka ....:D
27.04.2010 16:23:01dát kritice tipguy
předpokládám, žes žádosti vyhověl :-)
27.04.2010 16:19:19dát kritice tipVaud
he he, vzpomnel jsem si na prihodu jak jsem byl jednou pozadan jednim svym studentem jestli bych jeho slecne - tez medicce nesledoval drobnou pigmentovou skvrnku na perineu :-))
27.04.2010 16:14:41dát kritice tipVaud
pokud nekoho bodne vosa do intimni partie, tak takovou situaci prezije pouze roztomila a nejlepe plnoleta slecna :-)

27.04.2010 16:13:03dát kritice tipPacer
Hezky převyprávěné. Ne tak zřídkavé. Mohu ti jich pár dodat - jak s medičkou, tak se sršní - nevěřil bys, co dokáže v šortkách, na pláži s medůzou - pěknější bylo dlouhodobé ošetřování :)
27.04.2010 15:54:19dát kritice tipguy
hm, tak jsem si tak zauvažoval nad tím, jaký by měla povídka děj, kdyby došlo k záměně pohlaví - bodnutou by byla kyprá důchodkyně a v roli zachránce pohledný dvacetiletý medik ..
:-)
27.04.2010 15:47:31dát kritice tipVaud
:-) necham jeste hadat ostatni

asi 2 nebo 3 vety jsou vyloupeny - ale treba napovi lokalita
27.04.2010 15:39:36dát kritice tipKvětoň Zahájský
Neodvažuji se hádat.
Žádný náznak odkazu na nějakou hudební grupu jsem nevypátral, a to jsem přečetl Sherlocka Holmesa celého.
Dám se poddat.
27.04.2010 15:19:04dát kritice tipVaud
ja si z toho odnasim ponauceni, ze jediny duvod proc se neustale udrzovat je ten, ze vagusovi nikdo nepomuze :-))

jinak pro Tebe jako hudebnika bude jiste hrackou rozkryt na kterou hudebni skupinu v nekolika pasazich odkazuji :-)
27.04.2010 15:05:42dát kritice tipKvětoň Zahájský

Já mám taky jednu kamarádku, která je alergická na vosí bodnutí.
Jak zahlédne pruhovaný hmyz, dá se do divokého tance a neartikulovaného řevu. A musím říct, že i při jeí vyšší tonáži, vydrží křepčit a hlaholit nečekaně dlouho poté, co řečený hmyz dávno uhynul smíchy z toho pohledu.
Pokud by se v situaci, kterou jsi tak virtuózně vykreslil ve své povídce, vyskytla ona, a toho sympatikého, nedbale elegantního pána v nejlepších letech, by nezaskočila nadlimitní kyprost jejích tvarů, ani fakt, že se obvykle tváří, jako kdyby jí ropucha oblízla lízátko, pak by ho jistě vyděsilo její tradiční vokálně taneční číslo a raději by se pokusil zavolat záchranku pomocí kouřových signálů.
Tedy, aspoň já bych ret nepřiložil. A to mám s tím pánem hodně společného. ((-:
27.04.2010 14:39:11dát kritice tipVaud
uz jsem si rikal, ze hodny pan autobusak jed vycucnul :-)
27.04.2010 14:34:43dát kritice tipčučenka
Mne jednou při čekání na autobus bodla vosa do očního víčka a přestože nejsem alergická, vidina prudce otékajícího oka mě vehnala do obchodu, který stál vedle. Hodná paní prodavačka pak pro mně odsekávala led z mrazničky. Do příjezdu autobusu jsem to s její pomocí zchladila tak, že oko po otevření dostalo skoro tropický šok, ale otok byl zažehnán :-)
27.04.2010 14:33:02dát kritice tipVaud
ooooo, to jsem rad
klanim se a dekuji!
27.04.2010 14:29:34dát kritice tipčučenka
ale to je roztomilé :-)
27.04.2010 13:55:00dát kritice tipVaud
tomu panovi bych to asi neveril...

Yvaine / ja se zdam, ale jen pri nocnich murach

diky za komentare :-)
27.04.2010 13:31:17dát kritice tipSmetiprach
hmm, také nejsem alergický... na ssání... :-)
27.04.2010 13:23:14dát kritice tipaleš-novák
to já taky nebudu moci...
27.04.2010 13:23:11dát kritice tipYvaine
Jó, jó, kamarádce;)

Nezdáš se:))
27.04.2010 13:22:10dát kritice tipVaud
ono se to opravdu stalo jedne moji kamaradce... pak jsem z toho vypraveni nemohl dva dny spat :-)
27.04.2010 13:20:16dát kritice tipaleš-novák
uf...příliš skutečné na to, aby se tomu dalo věřit...:o)


Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Pismak.cz 1997 – 2021, provozuje Dobrý spolek, pravidla Školy v přírodě Letní dětský tábor