Na Písmáku publikuje 50 tisíc autorů, 440 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Hovorné zdarma
datum / id07.09.2015 / 459213Vytisknout |
autorAbelquin
kategorieMiniatury prozaickéDalší dílo autora
témaPsychologické
zobrazeno1087x
počet tipů3
v oblíbených0x
Prolog

...prázdnota prostoru vrženého směrem od stěrače dolů

Hovorné zdarma

Hovorné ženy se posadily u stolu nohama dolů. Muži je obletovali se zápalem andělů druhé kategorie. Splín se snášel spolu s mlhou. Bylo potřeba zcela se vzdát názorů a bylo potřeba vyměnit přehrávač hudby. On však zemřel a z vrozené hrubosti stihl ještě odpálit další cigaretu rukou. Když potahoval, cítil přitažlivost země, ohně, vzduchu, hudby, lesa. Měsíční sonáta nad ním pomalu přebírala kontrolu, kam by jen došel bez mp3 přehrávače? Seděl tam celý večer a nikoho nenapadlo donést mu lístek s telefonem. Nakonec si ji zavolal sám a vezli ho tam, kde mu nejvíc pomůžou. Oholená lýtka sestřiček a nemocniční pach... Zabavený mobil vyzváněl ještě dva roky poté. 
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

24.07.2019 18:43:47dát kritice tipMorový Doktor

Mně se to líbí. Nejsem tady od toho, abych kritizoval, jak kdo píše atd. Jsem tady od toho, abych se bavil věcmi, které jsou přitažlivé, atraktivní a mají čtenáři co říct. Tohle mě rozhodně oslovilo.

20.09.2015 12:38:09dát kritice tipKvětoň Zahájský

Na první přečtení vcelku dost rozporuplných pocitů. Velice znepokojivý styl psaní. Líbí se mi to, ale nevím proč.Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.