Na Písmáku publikuje 51 tisíc autorů, 452 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

ad Lítačka / Lízačka / Krndačka
datum / id08.10.2016 / 472822Vytisknout |
autorjH
kategorieFejetonyDalší dílo autora
zobrazeno574x
počet tipů3
v oblíbených0x
ad Lítačka / Lízačka / Krndačka

 

 

 

Včera jsem se po půlroce ježdění na kole a občasném placení smskou šel upsat Ďáblu Dopravního Podniku k závazku, že mu jakožto dospělý, slušný Čehůn opět začnu platit za možnost občas se svézt tramvají, metrem, busem, přívozem či lanovkou. U okýnka pro nahrávání kuponů jsme s vyžilou, obtloustlou blondýnou želsakrapes zjistili, že mi skončila platnost té esteticky příjemné, designové a naprosto zbytečné Openscrad a byl jsem tedy odkázán k okýnku s mladší, potetovanou, ještě ne zcela odumřelou kolegyní, která mi zařídila mou první Lízačku.

 

Zde se konečně dostávám k důvodu, proč všechno toto píšu. Byl jsem absolutně oklamán a zmanipulován lživou reklamou, která všude po Praze zelenými plakáty inzerujícími Krndačku tvrdí, že její zřízení je zdarma, či zpoplatněno částkou minimální. Houbeles! Počmáranka na okýnku mě okamžitě informovala o opaku.

 

Tři cenové hladiny (0,- až 50,-; 100,- a 200,-Kč), za které lze novou Lítačku pořídit jsou totiž využitelné pouze teoreticky. Nejvíc absurdní je, že vyřízení žádosti online, inzerované jako nejlevnější a nejrychlejší, to při kterém byste měli zaplatit jen 0,- až 50,- Kč, vyžadovalo podpis krví do formuláře nalepeného na zdi katakomb univerzity v Timbuktu v termínu okolo roku 2007, kdy Krndačka existovala jen v podvědomí a mokrých snech primátorky Adriany Krnáčové. Museli byste se navíc zapsat mezi prvními čtyřmi Pražáky, kteří se do bezplatného limitu vešli, v určený den a hodinu se od Staroměstské po kolenou doplazit k Magistrátu a nastavit tam náhodnému úředníkovi prdel. Byla by Vám pak zcela zadarmo vystavena jedna půlka nové kartičky. Druhou byste si stejně museli zaplatit.

 

Smrt reklamě a ještě více smrt lživé reklamě!

 

Pokud někdo dočetl náhodou až sem, chtěl bych ho / ji tímto pozvat na DIVADLO NA PŮDĚ, které se bude v příštích týdnech konat v Crossu, to příští, vhodné pro fanoušky fotbalu i divadla, už 12.10. >>>

 

fcb událost zde

 

 

 

Plakát jsme vytvořili společně s nejmilejší Katastrofé 

 

 

 
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

12.10.2016 14:08:44dát kritice tipagáta5

třikrát smrt lživým reklamám!!!  

09.10.2016 11:14:50dát kritice tipMarkel

moc pěkně napsáno, pobavena dávám *Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Pismak.cz 1997 – 2021, provozuje Dobrý spolek, pravidla Školy v přírodě Letní dětský tábor