Na Písmáku publikuje 51 tisíc autorů, 465 tisíc textů, miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Podsvětínadla se bouří
datum / id11.12.2021 / 526884Vytisknout |
autorsupizmus
kategorieBlbůstkyDalší dílo autora
zobrazeno113x
počet tipů1
v oblíbených0x
Podsvětínadla se bouří

Příběh na motivy Foglarovských románů, akorát bez kladných hrdinů. Je třeba nového Velkého vola, který by vládl Podsvětínadlům. Kdo se chce Velkým volem stát, musí protlačit nevyhovujícího nominanta přes dědka v kleci. Mafiažňák, slovenský agrobaron, na několikrát neuspěl a tak nyní šanci dostává Loosersna. Jelikož dědka v kleci hlídá Tavaryšstvo kočičí pracky - Nejedlouš, Dlouhé Mynlo a Ovčináč, jedná se o těžký úkol. I proto se Loosersna, hoch z pravého břehu, spojil s TOPaři - partou z levého progresivního břehu a Liďáky - chlapci a dívkami žijícími v Každémzrovnavládnoucízadnicově. Mezitím Mafiažňák pomohl tomu, že Jan Tleskač v červeném svetru, tleskající jak Mafiažňákovi, tak dědkovi v kleci, na svém létajícím oranžovém kole úplně vyletěl z děje. Marginální roli v celém příběhu ještě hraje Japonský sirotek Tomi Pírko, který za peníze prostoduchých obyvatel staví v Podsvětínadlech hrady ze sudů. Nakonec dodejme, že ač se v příběhu bojuje o moc, faktickým vládcem je lidským okem neviditelný čínský virus.
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

11.12.2021 20:20:271 tipů dát kritice tipEvženie Brambůrková

Jasně parta ,,Rychlé pípy" ve složení Mirek Plzeňák, Jarka Budvarák, Jindra Brňák, Svijanský Rychloběžka a Kozlík Červený. Mají své klubovny otevřeny a TamTamák svolává ke zvýšené konzumaci.

11.12.2021 15:00:531 tipů dát kritice tipKočkodan

Jelikož se vše odehrává v českém prostředí, tak by snad alespoň částečně mohly pomoci rychlé pípy. ;-)Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Pismak.cz 1997 – 2022, provozuje Dobrý spolek, pravidla Pickup lines Letní dětský tábor