Na Písmáku publikuje 51 tisíc autorů, 458 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Přátelství
datum / id10.01.2022 / 527794Vytisknout |
autorKristule
kategorieOstatní nezařaditelnéDalší dílo autora
zobrazeno46x
počet tipů3
v oblíbených0x
Přátelství

Víte, jaká muže být tenká hranice mezi přátelstvím a láskou?

Já nad touhle otázkou přemýšlím už nějakou dobu. Před devíti lety jsem poznala jednoho kluka jménem Kuba, začali jsem spolu navštěvovat střední školu a rozuměli jsme si, pomáhal mi, byli jsme nejlepší kamarádi, tedy aspoň jsem si to myslela. Kuba je moc hodný kluk, obětavý, všem rád pomůže, ale já jsem taková, že všem řeknu pravdu a hned vše na rovinu. Jak jsme si rozuměli, tak prostě mi s ním bylo dobře, byl moje taková vrba.

Jednou se stalo a řekla jsem mu, co k němu do opravy cítím, nikdy nezapomenu na to, co mi řekl že jsem úplně blbá. A že vím, že to nejde poté, co jsem mu to řekla, se pomalu začal odtahovat, a já taky, protože mě to samozřejmě mrzelo.

Tak jsme spolu nějakou dobu vůbec nemluvili, ale museli jsme spolu chodit do třídy. Když už jsme spolu museli mluvit, tak jenom o škole, a to trvalo několik let, ale po nějaké době jsme si k sobě našli cestu víc, než se zdálo, ale každá věc má rub a líc.

Kuba se objevil v jiném světle, než se zdálo. Když jsme přišli spolu na školu do Prahy, tak na intru si našel kamaráda, kterému všechno říkal a psal mu všechno, co jsme si spolu psali. Honza se mě pak ptal, jestli spolu něco máme. Říkal mi ať se jdu léčit, takže jsem si oba zablokovala na sociálních sítí. A nějakou dobu jsme se vůbec s Kubou zase nebavily a Honzu mám stálé zablokovaného do dnes.

Jak jsem vám už psala, tak jsem si našla chlapa a tím pádem jsme se s Kubou začali bavit, protože už se Kuba necítil ohrožen. Jak se semnou rozešel ten chlap, tak Kuba mi byl na blízku.

Tady můžete vidět, jak to dopadne, když řeknete jednu upřímnou větu.
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

10.01.2022 22:29:19dát kritice tipKristule

Nevyznal

 

10.01.2022 22:21:30dát kritice tipK3

No jasně, Kuba ti tou větou vyznal lásku a tys to bohužel nepochopila.Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Pismak.cz 1997 – 2022, provozuje Dobrý spolek, pravidla Školy v přírodě Letní dětský tábor