02.08.2019 15:29 K dílu: pro atkiječku 2 Admin D
Vzpomněl jsem si na Holanovu báseň "Nepřátelům", která patří k jeho nejlepším. I křik, jehož je jistě občas zapotřebí, musí mít nějakou úroveň. Tenhle text je prostě jen hloupý, plytký a trapný. A jeho hlavní cíl je sprostě urazit. (I když pochybuji, že má něco takového ve své moci - právě vzhledem k výše uvedeným adjektivům (vyjma slova "nejlepší"). Souhlasím tedy plně s Oldou - je bez diskuse na ban, protože svým cílem a svou podstatou porušuje základní pravidlo serveru. A haijine, jestli je tvým cílem otravovat tady klima a za každou cenu jen prudit, založ si vlastní server, kde stanovíš svá vlastní pravidla. Z mého pohledu jsi prostě jen únavný už jen tím, jak stále v různých žlutých či jiných modifikacích opakuješ to samé, to samé, to samé. Takže, aby bylo jasno: žádná mafie tu nebyla a není, všichni dělají (nezištně a v rámci volného času), fakticky co mohou. A ten tebou uváděný metr, to je prostě jen takové to "kdo chce psa bít, hůl si najde." Je otázkou času a pokrytí a toho, co kde zaregistrujeme. Měl jsi sám možnost tu zevnitř něco změnit, nicméně jsi v redakci vydržel cca 10 minut (a oprav časový údaj, pokud se mýlím), než ti přeletěla přes noc nějaká ryze osobní, ublížená můra (která se vůbec netýkala fungování Písmáka, ale pouze tvého ega - a od té doby to začalo a dle mého je to stále stejné: ublížené ego, ego, ego). Tohle tvé věčné kverulanství je už jen trapné a jeho rétorika vyprázdněná. Ničemu a nikomu tím neprospíváš. Chceš-li se skutečně za někoho smysluplně bít, uchyl se ke skutečným problémům: třeba práva menšin, korupce v regionech, pokrytectví katolické církve a milionům možných dalších. A mysli si, že tě teď urážím, že je to na ban a podobně. Ale není - jen ti - ještě poměrně kultivovaně, vzhledem k faktu, jak mě už štveš - sděluji svůj pohled na tvé současné působení na Písmáku a na plody toho všeho. Znám Písmák dostatečně dobře a dlouho, abych věděl, že tu žádný cílený dvojí metr není. Nikdo to tu nemá a neměl jako profesi. Všichni dělají, co mohou - v rámci svých volnočasových aktivit! A tvoje volnočasová aktivita je tu intoxikovat klima. Gratuluji. Velmi konstruktivní. A víš co? Taky si zkusím důležitou (žlutou) kritiku, už pro ten pocit žluté vyčůranosti.
02.08.2019 15:24 K dílu: pro atkiječku 2 Admin D
Vzpomněl jsem si na Holanovu báseň "Nepřátelům", která patří k jeho nejlepším. I křik, jehož je jistě občas zapotřebí, musí mít nějakou úroveň. Tenhle text je prostě jen hloupý, plytký a trapný. A jeho hlavní cíl je sprostě urazit. (I když pochybuji, že má txt něco takového ve své moci - právě vzhledem k výše uvedeným adjektivum (vyjma slova "nejlepší") Souhlasím tedy plně s Oldou - je bez diskuse na ban, protože svým cílem a svou podstatou porušuje základní pravidlo serveru. A haijine, jestli je tvým cílem otravovat tady klima a za každou cenu jen prudit, založ si vlastní server, kde stanovíš svá vlastní pravidla. Z mého pohledu jsi prostě jen únavný už jen tím, jak stále v různých žlutých či jiných modifikacích opakuješ to samé, to samé, to samé. Takže, aby bylo jasno: žádná mafie tu nebyla a není, všichni dělají (nezištně a v rámci volného času) fakticky co mohou. A ten ten tebou uváděný metr, to je prostě jen takové to "kdo chce psa být, hůl si najde." Je otázkou času a pokrytí a toho, co kde zaregistrujeme. Měl jsi sám možnost tu zevnitř něco změnit, nicméně jsi v redakci vydržel cca 10 minut (a oprav časový údaj, pokud se mýlím), než ti přeletěla přes noc nějaká ryze osobní, ublížená můra (která se vůbec netýkala fungování Písmáka, ale pouze tvého ega - a od té doby to začalo a dle mého je to stále stejné: ublížené ego, ego, ego). Tohle tvé věčné kverulanství je už jen trapné a jeho rétorika vyprázdněná. Ničemu a nikomu tím neprospíváš. Chceš-li se skutečně za někoho smysluplně bít, uchyl se ke skutečným problémům: třeba práva menšin, korupce v regionech, pokrytectví katolické církve a miliony dalších. A mysli si, že tě teď urážím, že je to na ban a podobně. Ale není - jen ti - ještě poměrně kultivovaně, vzhledem k faktu, jak mě už štveš - sděluji svůj pohled na tvé současné působení na Písmáku a na plody toho všeho. Znám Písmák dostatečně dobře a dlouho, abych věděl, že tu žádný cílený dvojí metr není. Nikdo to tu nemá a neměl jako profesi. Všichni dělají, co mohou, v rámci svých volnočasových aktivit. A Tvoje volnočasová aktivita je tu intoxikovat klima. Gratuluji. Velmi konstruktivní. A víš co? Taky si zkusím důležitou (žlutou) kritiku, už pro ten pocit žluté vyčůranosti.
25.07.2019 00:44 K dílu: Aj keď svet behá naopak, zašil v kameni more, možno srdcovnicu niekoho z nás Admin D
Norsko 1, osobními útoky na ysslandii a obecnou dehonestací slovenských autorů hrubě porušuješ pravidla serveru dokonce ve dvou bodech (zcela exemplárně porušuješ 3. bod o napadání; a pokud takto hodláš pokračovat, tak se přidá i bod osmý, totiž ten o o kyberšikaně). Jestli v tomto duchu budeš pokračovat, další tvoje komentáře budou mazány.
28.03.2013 18:21 K dílu: Admin D
Mno, kriminalita neklesá ze stejného důvodu z jakého se nezlepšuje nic, co by se zlepšovat mohlo. Lidi se smíří s tím, že něco nefunguje a neřeší to. Radši budeme denně blokovat 50 nicků, než abychom omezili jejich zakládání v první řadě?
17.03.2013 17:12 K dílu: Admin D
Mne prijde lepsi nechat mu jeden nick, neblokovat vse, ktery aspon muze byt jakz takz pod kontrolou. Jinak tohle musi resit Dero.
21.01.2013 15:49 K dílu: Admin D
V současné době bych asi volil ten nejpřísnější přístup a tím je žádné alternicky. Je to něco jako když se zakázalo kouření v hospodách. Nejdřív všichni říkali, že tam nebudou chodit, nakonec je návštěvnost vyšší. Chápu ale, že může existovat potřeba pro určitý literární experiment, takže alternicky typu Miluna Vošková, Voloďa, bych též toleroval. Nelíbí se mi, když je alternick vytvořený jen za účelem psaní komentářů a zakládání diskusí, takové bych „vyprášil“, což je tedy případ Heřmana. Čili to můžeš rozdělit opět na dvě skupiny. Alternicky publikující díla a alternicky nepublikující díla. Ty druhé bych vykopal. Pokud tedy hovoříme o alternicku, čili vycházím z toho, že člověk už nějakou svou původní identitu má, čili mu nezavíráme dveře úplně, ale pouze jej nenecháme blbnout. Já jsem měl kdysi dávno takový nápad, že by nový nick měl omezené funkce, čímž by se omezila chuť vytvářet rychlé alternicky. Na řešení ses ale neptal:)
16.01.2013 20:45 K dílu: Admin D
Ja jsem si troufnul, protoze tohle tema je dost odporny. No snad bude gray souhlasit.
16.01.2013 18:52 K dílu: Admin D
Napsal jsem autorovi teto diskuse http://www.pismak.cz/index.php?data=read&id=422007 At odstrani nick blbouna z tela textu. Takhle to vyzniva dost posmesne. Napsal jsem mu, ze jako obecny namet k diskusi s tim problem neni.
10.01.2013 12:49 K dílu: Admin D
Kdo to proboha dělal?
04.01.2013 12:12 K dílu: Admin D
Když nebudeš chtít přeřazovat každou kravinu, tak tu tak často nebudeme. Vždyť se ty diskuse skoro netočí. Já bych jim tam ten prostor nechal na blbnutí.
03.01.2013 14:19 K dílu: Admin D
Jistě to můžeš vnímat jako provokaci, ale já na tom nic závadného neshledávám. Když se na to podíváš bez osobních sympatií, tak to není nic jiného, než další pitomá diskuse, která zapadne. Pokud jde o jednu takovou volnou diskusi, tak bych ji nechal být. Je dokonce jaksi rozumnější mít tu diskusi jednu a otevřenou, takže si tam každý může říct svoje, než se to snažit násilím potírat a pak se bude situace zbytečně vyostřovat, protože se k němu přidají další lidé a přeroste nám to přes hlavu. Když mluvíš o mašínech, vzpomeň si, jak jsme to dělali. Měli jsme to lépe pod kontrolou právě proto, že jsme vždycky tady dohodli ještě před tím, než jsme něco udělali. Nemělo by to vypadat, že nějaká díla přesouváš svévolně.
02.01.2013 17:53 K dílu: Admin D
K tomu metelkovi. Pochopil jsem, ze si za to muzes. Stezovat si, ze se do tebe nekdo opre, pokud jsi prestrelil, to zavani zneuzitim funkce verejneho cinitele, abych tak rekl. My musime vydrzet vic nez bezni uzivatele. O tom uz jsme tu tez mluvili. A trestat je za to, ze se o nes vyjadruji nelichotive. To neni spravna cesta.
02.01.2013 17:51 K dílu: Admin D
Armine, myslim, ze by ses mel uklidnit. Od komunikace s uzivateli tu je Gray. My nemame nikde verejne nic osobniho rikat. Zadne nazory, komentare, nic. Jen oznameni, ze jsme neco udelali, presunuli, vymazali. Zakladni slusnost. To je zasada, na ktere jsme se domluvili a tys na ni asi zapomnel. U hermana jsem pro napomenuti. Nevyjadruje se ani k veci. Myslim, ze nemusime zvlast vypisovat do pravidel, kdyz chceme nekoho upozornit na to, ze je na literarnim serveru, kde ctime jakousi zakladni lidskou slusnost, mezi kterou patri i vyjadrovani se k veci a zbytecne neotravovani ostatnich uzivatelu nadbytecnymi avizy a komentari, ktere nejsou k tematu. Ja jsem mu onehdy musel popresouvat komentare od povidky mesice. Nastesti nema ve zvyku to hrotit. Je jenom otravny. Ale i tak. Literarni server ma byt o literature. U krizoveho krale jsem tez pro napomenuti. Vsimnul jsem si nejakych prisprostlych haiku od nej a jeste od nejakeho jineho nicku. Nekomentoval jsem to, ale pokud je to takovy sprostak, tak bychom mu meli dat na jevo, ze to neni vhodny zpusob komunikace. Umelecky jeste budiz, pokud to neni samoucelne, verejne to ale vhodne neni v zadnem pripade.
19.12.2012 17:48 K dílu: Povídka měsíce - Listopad 2012 - Hlasování Admin D
Některé OT komentáře nicku zeby, coze a .duke. přeřazeny do diskuse "mimo téma hovoru".
19.12.2012 17:45 K dílu: Admin D
To je pořád něco. Už ten chat zrušte a bude klid. Zrovna včera jsem si pochvaloval, jak málo máme práce, když tu není marvin. Já osobně pro ban za chatování nikdy nebudu. Ostatně by měl odstat nejdřív napomenutí, respektive varování.
20.11.2012 17:49 K dílu: Admin D
Dero, Marvin se zalogoval jen proto, aby se mohl pustit do StvNa. Proboha. Člověk by čekal, že časem zmoudří, ale ono je to horší a horší. http://www.pismak.cz/index.php?data=read&id=419093
18.11.2012 17:36 K dílu: Admin D
Venujte prosim pozornost nicku Heřman, ktery obchazi vsechny diskuse, napise vetsinou nesouvisle jakoukoliv blbost, jeste to oznaci jako vaznou kritiku a rozesila aviza vsem. Kdyz se divam na jeho posledni komentare, tak sice hodnoti ruzne basne, ale nezaznamenal jsem, ze by nekdy napsal neco k veci. Pravidla asi vylozene neporusuje, nicmene by me zajimalo, jaky cil svou aktivitou sleduje.
18.11.2012 17:31 K dílu: Admin D
To dilo myslim je normalni povidka a z meho pohledu zadny zakon neporusuje.
06.11.2012 06:41 K dílu: Admin D
Ten johny joint je fakt tatar. Zalozil verejnou diskusi v niz maze a blokuje vetsinu uzivatelu. Ja bych mu to preradil do jine kategorie, co myslite? Jinak tartaro pise na hlavni stranku klubu. To prvni bych resil az po stiznosti autorky a to druhe musi resit Dero.
07.10.2012 20:15 K dílu: Admin D
Prosel jsem si posledni dva dny na chatu, posledni aktivita hynajse neni nijak vyjimecne ostra. Nikdy jsem se myslim netajil tim, ze co se tyka chatu, tak bych byl smirlivejsi. Bohuzel tam nechodim, takze neznam okolnosti tech pri. Ja osobne bych ban za chovani na chatu nedaval. To je muj nazor na zaklade toho, co jsem videl a toho, jak vnimam chat.
07.10.2012 10:22 K dílu: Admin D
MM + VTM alias Iam back http://www.pismak.cz/index.php?data=read&id=416589 http://www.pismak.cz/index.php?data=read&id=416784 Verim, ze nebudeme muset opet absolvovat celou anabazi znovu. Dle meho skromneho nazoru nemaji nejmensi duvod ke sve predevsim nekoncici kritice PM. Kritika mi nevadi, ale vadi mi nekonecne diskuse. Jako StvN jsem napsal tetce a pozadal ho, aby svoje vypady ukoncil. Na coz reagoval v diskusi u Jakuba takto: Prosimtebe Jakoubku opatruj se, právě jsem dostala varování, od jednoho nejmenovanýho StvNa, že to už s výpadama přeháním, (pravděpodobně myslel můj nesouhlas s tím, že tohle nepovažuju za plagiát) jinými slovy jsem dostala varování, že pokud nepřestanu poukazovat na to, co je doopravdy PM zač, bude si stěžovat, a Dero, protože je spravdlnost sama (a stvnův kamarád), stížnost uzná a budu zabanována. Já jenom abys věděl, jak se tu věci mají, a nedivil se, až ti příjde varování a pak ban. U jinych uzivatelu bych to asi neresil, ale tady u tech dvou, kteri se namnozili, neprestavaji sami od sebe, ani po me vyzve, a s tim, co jsme si s nimi prozili, bych to rad resil za cerstva, protoze mam obavu, ze se to zase potahne a vysledkem bude jen znechuceni normalnich lidi. Pokud by jim mohl nekdo (Dero, Gray) mohl domluvit nebo pripomenout tu posledni dohodu, byl bych vdecny. Janina uz je z nich trochu na prasky.
02.10.2012 18:25 K dílu: Admin D
Ne, tetka mi nevadi. Jen jsem se chtel ujistit, ze to je on, protoze podal zadost do redakce prozy a neustale mi tvrdi, ze neni nici alter. Ja tam alter mit nechci. Dobry, Marvin to teda neni. Opanky, budu opatrny. Hynjas je urcite kandidat na ban. Ja osobne stiznost podavat nebudu, ale pokud podobne otravuje na vice mistech a pokud se jeho pobyt na Pismaku omezuje jen na tohle, tak uznavam, ze by bylo na case s nim pri nejmensim hodit rec. I kdyz ted si nejsem jisty, jestli uz s nim Gray nemluvil.
02.10.2012 17:25 K dílu: Admin D
Zdravim. Jaka je nebo byla nakonec umluva s MM a Marvinem? A jsou to oni - tetka vranova a purple rain, kdo se objevili pod posledni udalosti povidky mesice? Dilo janiny.
26.09.2012 18:25 K dílu: Admin D
Souhlasim. Zeptat se dera a pokud se takhle chova standardne, tak rovnou napomenout.
25.09.2012 17:34 K dílu: Admin D
Z toho, co jsme zbezne videl, nemam dojem, ze bychom museli zasahovat. Hezky se tam k sobe nechovaji, ale to je u takovych diskusi bezne. Paklize jsem prehledl nejake zavazne napadeni, asi by bylo nejlepsi, pokud by ho lyryk uvedl konkretne. Nedavno nekdo nekde rikal - politik je osoba, ktera musi te kritiky snest o neci vice nez normalni obcan. Totez myslim plati pro nas i pro redaktory.
03.09.2012 05:37 K dílu: Admin D
Resil bych pokud mozno konkretni vec. Jestli se nekdo (oran, hynajs) chova na chatu hrube, tak to resit tim nasim systemem napomenuti a banu. Neresil bych ale obecnou povahu neshody mezi papouchem a hynajsem. Znaji se, jsou to skoro i pratele, rekl bych, tak by melo byt v jejich silach si to poresit.
28.08.2012 16:34 K dílu: Admin D
Bavime se o literature. Nekomu se neco stane a on o tom napise. Organy do toho netahej. Jeste budeme zenskym zakazovat psat o znasilneni. To nam tu tak chybi.
27.08.2012 20:18 K dílu: Admin D
Je jasny, ze ten, kdo nekoho znasilnil, pripadne zproneveril neci penize, se bude citit dotcen. Wow. Jak jsme spravedlivi. At ziji argumenty. Zbytek ani nebudu komentovat. Vic nez lidska hloupost me stve neochota diskutovat. Nejdriv nekomu usekneme obe ruce a pak budeme tesit, jestli to bylo spravne. Nebylo. Uz z principu ne. Jsem pro vratit diskusi na porad dne.
26.08.2012 20:56 K dílu: Admin D
Koukam, co se tu resi. Dlouho jsem tu nebyl. Sorry. Dila nechapu nevnimam tak, jako vy. Pokud to neni publikovano na hlavni strane a pokud to vykazuje znamky literarniho dila, tak bych to nechal zit svym zivotem. Nechci se poustet do dlouhych uvah. Jen chci rict, ze z meho pohledu to neni tak zavazne. Ostatne koukam, ze se tu v posledni dobe preradilo par veci z hlavni strany. Prijde mi to zbytecne represivni. Zejmena u te volne diskuse. Rekli jsme si, ze tam to nebudeme resit, pokud to nebude nejaky extrem a to se podle me nedeje. Jsou pitome uplne vsechny, takze otazka - proc jednou ano a jindy ne? A si zadefinujeme ono proc, jsem pro napsat to do pravidel. To same by ostatne molo platit pro ty dve basne od nechapu. Proc jsme nevyhodili ta dve posledni dila od tetky vranove, ktere celkem nevybiravym zpusobem utoci na souzneni? Proc jednou ano a podruhe ne? K zamysleni. Na chat nechodim a nikdy jsem se netajil tim, ze bych souhlasil s jeho zrusenim.
24.06.2012 15:39 K dílu: rozprava o opravě a úpravě a zprávě o popravě Admin D
Dilo neni udalost. Autor nevyhovel zadosti o prerazeni do jine kategorie. Tudiz prerazuji do ostatnich.
23.05.2012 16:59 K dílu: Admin D
U me dobry. Beztak si to peceny medved zaslouzila. Normalni akce a reakce.
25.04.2012 15:57 K dílu: Admin D
Ok.
24.04.2012 10:22 K dílu: Admin D
Gray, Dero, vsichni plati jeste dohoda o publikaci MM na hlavni strane a o tom, ze nebude "prudit"? Taky by me zajimalo, kolik tu ma MM alternicku (ne ze bych potreboval presny pocet), respektive jestli je jeho alterem kritik Pipo. Zda se mi, ze se opet MM snazi pod svymi cetnymi altery roznaset jenom zast a nesvar mezi lidi. Do Povidky mesice chodi jenom prudit, ted publikoval na hlavni strane jakousi reakci na mou recenzi. Nejde mi ani tak o me, jako spis o ostatni, ktere to otravuje. Janina je z toho zoufala, Narvah se mi smazal a MM mi tam furt leze a prudi a prudi a prudi. Schovava to za ironii nebo za satiru, ale pritom je ton prvoplanovita pruda, urazky, pomluvy. Je mi jasne, ze to nikdo z vas moc nesleduje a ani zatim nemam nic konkretniho k reseni, spis bych jen rad vedel dve veci: 1. Jak je to s tou dohodou MM versus main page? 2. Je Pipo alter MM?
15.03.2012 07:39 K dílu: Admin D
Armine, http://www.pismak.cz/index.php?data=read&id=404946 Tohle my nedelame. Proste nikde se verejne nevyjadruj. Uz vubec ne k necemu, co se netyka adminu. Na tohle jsem narazil nahodou.
25.02.2012 20:22 K dílu: Admin D
Ano Hynajs si opravdu nebere servitky. Je treba mu zkusit vysvetlit, podobne jako marvinovi, ze takhle se chovat nemuze, ani kdyby byl v pravu. Dela tu akorat zlou krev. Mimochodem ani hevim, jak se postavit k tomu, ze verejne odhaluje totoznost adminu. O te moji se dozvedel nejspi od syda. Nevim. Nelibi se mi to.
25.02.2012 16:58 K dílu: Admin D
7. Ano smazat
25.02.2012 07:23 K dílu: Admin D
Jeste avi.
25.02.2012 07:22 K dílu: Admin D
1/NE 2/NE 3/NE 4/NE 5/NE Stekani na chatu pro me neni duvod k trestu. Obecne. Pokud by se trestalo, tak bych rad vzal odpovednost do vlastnich, nasich rukou, a na kazdou stiznost se dival komplexne, cili bych posuzoval i stezovatele a vetsinou bych dosel k zaveru, ze si trest zaslouzi oba dva. Ovsem tak, jak jsou stiznosti formulovany nyni, to opravdu neni nic zavazneho a zbytecne se ucastnici nechavaji unest rozbourenymi vasnemi.
25.02.2012 07:22 K dílu: Admin D
1/NE 2/NE 3/NE 4/NE 5/NE Stekani na chatu pro me neni duvod k trestu. Obecne. Pokud by se trestalo, tak bych rad vzal odpovednost do vlastnich, nasich rukou, a na kazdou stiznost se dival komplexne, cili bych posuzoval i stezovatele a vetsinou bych dosel k zaveru, ze si trest zaslouzi oba dva. Ovsem tak, jak jsou stiznosti formulovany nyni, to opravdu neni nic zavazneho a zbytecne se ucastnici nechavaji unest rozbourenymi vasnemi.
24.02.2012 16:00 K dílu: Admin D
Nekteré příspěvky uživatele VT Marvin a Marking Machine přesunuty do MIMO. Prosím všechny o klid a rozvahu. Stížností se sešlo hodně, budeme potřebovat více času na jejich posouzení.
24.02.2012 13:26 K dílu: Admin D
Lidi ja nevim. To je opravdu jako ve skolce. Mame asi tak dve moznosti. Bud CHAT zrusit nebo nechat lidi, at si to sami vyrikaji. V pripade, ze je nechame si to vyrikavat, tak mame opet dve moznosti. Bud netrestat nikoho, nebo vsechny. Byl bych pro, aby Gray opet zopakoval, to co se jim snazime rikat casto (mozna by nebylo od veci napsat si takovy vzorovy projev i pro priste jako nase stanovisko k podobnym kauzam. Bud at se vzajemne neprovokuji, nebo at pocitaji s tim, ze za sva ostra slova schytaji jina ostra slova. Meli by si uvedomit, ze jejich zabomysi valky vnasi negativni svetlo na cely Pismak.
24.02.2012 13:23 K dílu: Admin D
Jeden komentar uzivatele VT Marvin presunut do mimo tema.
21.02.2012 17:23 K dílu: Admin D
Zit a nechat zit. Jestli se spolu neumi normalne bavit, tak at si sebe nevsimaji. Nejsme ve skolce.
05.02.2012 16:57 K dílu: Admin D
http://www.pismak.cz/index.php?data=read&id=402720 Medailonek. Pozadal jsem ho o zmenu kategorie.
03.02.2012 10:13 K dílu: Admin D
Jinak koukam, ze se zase rozvasnila diskuse. 1. Osobne bych nasi klubovou diskusi jeste vice protridil 2. Osobne se mi nelibi to, ze tam brackenridge napsala, my se nemame verejne vyjadrovat k nicemu, nasim mluvcim je Gray
03.02.2012 10:08 K dílu: Admin D
Jsem pro ban pro Hagrida. Osobně si myslím, že uživatel, který překračuje určité technické hranice, je postaven mimo zákon adminů a nechal bych na Derovi, co s ním udělá.
03.02.2012 10:03 K dílu: Admin D
Jestli myslíš tohle: Jsi obyčejná zamindrákovaná pomstychtivá mrcha. Tak můj názor nemazat. Buď budeme postihovat všechny nechutnosti, to znamená i to, co dělá Danielane, třebaže k tomu šikovně používá spisovný jazyk, nebo necháme lidem prostor k tomu, aby mohli občas vypustit páru.
25.01.2012 21:57 K dílu: Admin D
Souhlasim, trestali jsme jednou, budeme znovu. Akorat ja se v tom nechci hrabat a na chat nechodim.
25.01.2012 15:55 K dílu: Admin D
VH64 to sice preradil, ale pak se ptal, jestli muze nasi korespondenci zverejnit a zeptat se verejne pismaku, co o tom vsem soudi. Souhlas jsem mu k tomu nedal a odkazal jsem ho na Graye. Dal se s nim radeji bavit nebudu. Zacina byt osobni.
25.01.2012 11:20 K dílu: Admin D
VH64 - Meadilonek http://www.pismak.cz/index.php?data=read&id=401475 Napsal jsem mu, at zmeni kategorii.
24.01.2012 16:47 K dílu: Admin D
Technicky vzato se na to musi podivat asi Dero. Ja jsem nezkoumal.
24.01.2012 15:13 K dílu: Admin D
Dero, dobre. Podivej se prosim do verejne diskuse. Nekolikrat jsem presouval komentare a nekolikrat jsem vsechny napominal, aby diskutovali v Mimo tema hovoru.
24.01.2012 14:51 K dílu: Admin D
Prijde mi, Dero, ze jsi jednal pod tlakem.
24.01.2012 08:11 K dílu: Admin D
Jeden prispevek od Zuzulinka presunut Mimo tema hovoru. Diskutovat muzete v Mimo tema hovoru nebo napiste Grayovi zpravu.
24.01.2012 05:58 K dílu: Admin D
Prispevky MM, danielane a VTM presunuty Mimo tema hovoru. Pokracujte prosim tam.
23.01.2012 21:29 K dílu: Admin D
Stav pohotovosti, to jsme tu jeste nemeli. Nejspis si budou pripadat, ze jsi je odbyl, na druhou stranu, co na to rict vic. Jak znam pismak, tak nejvetsi boure se prezene ted pres noc, takze ja jdu spat a rano vstanu driv, abych to stihl vsechno precist.
23.01.2012 20:03 K dílu: Admin D
Taky trochu uklidni verejnou diskusi v klubu. Nes opakovane porusuje pravidla. Jo a jinak s tim maschinem se neprepsala, to oznaceni pouzila i v klubu kritiku a dela to schvalne.
23.01.2012 14:38 K dílu: Admin D
Tak jsem to nemyslel. Jestli budeme ke vsem ucastnikum pristupovat stejne prisne, tak s tebou souhlasim a muzeme zapracovat na celkove kulture diskusi. S tim nemam problem. Asi jsem te prve nepochopil.
23.01.2012 12:54 K dílu: Admin D
Vio, přesně o to jde, že ty diskuse plynou z nepochopení práce kritiků. Já to chápu tak, že zrovna na tohle chtějí upozornit, protože to tak cítí. Jinak dobře. Shodneme se, že nemůžeme lidem zakazovat nebo nařizovat, jestli mohou a o čem diskutovat. Myslím, že jim stejně tak nemůžeme mluvit do způsobu, jakým diskusi vedou. Už proto ne, že diskuse je vždy oboustranná. Chápu, že s VTM nebo MM je těžké najít spoluečnou řeč, ale to je z mého pohledu stejně těžké i u Nes nebo Lyryka. Já jsem se naučil, jak mám s VTM komunikovat a jde to. Gray potvrdí. Gray ti také potvrdí, jaká Nes dokáže být ve zprávách a že mezi jejím chováním a chováním VTM není velký rozdíl. Já jsem v tomhle ohledu střízlivě nestranný. Odbornost kritika neberu jako relevantní protihodnotu pokud se jedná o ryze lidský spor.
23.01.2012 10:48 K dílu: Admin D
Jinak se nam tez mnozi stiznosti ve verejne diskusi. Jak je videt, kona se hon na carodejnice. Zajimavy je pristup Nes, ktera MM nazyva Maschinem a pritom si sama stezuje na urazky. Pripominam, ze spojovani MM se jmenem Masin jsme v minulosti vyhodnotili jako urazlive. Gray, budes mit zase jiste plodne vyvsvetlovaci obdobi. Jaky je asi rozdil mezi pristupem MM+VTM a pristupem Lyryk+Nes+Zuzulinka? Z meho pohledu zadny.
23.01.2012 10:45 K dílu: Admin D
Dva komentare Danielane byly prerazeny Mimo tema hovoru. Prosim o dodrzovani pravidel teto diskuse.
23.01.2012 10:42 K dílu: Admin D
Vio - principielne ale prece nemuzeme nekoho napominat nebo omezovat jenom proto, ze je kriticky, i kdyby vuci majiteli serveru nebo vuci lidem, kteri jsou majitelem vybrani. Nehlede na to, ze majitel spolupracoval pouze na vyberu prvnich clenu sekce, ale ted uz vyber probiha demokratickou cestou. Kazdy ma pravo na vyjadreni sveho nazoru a kazdy ma pravo ten nazor vyjadrovat opakovane. Myslim si, ze nam ani neprislusi soudit nejake vyssi eticke otazky, ktere timhle vyvstavaji. A jinak, prave odbornost je zde napadana.
23.01.2012 06:46 K dílu: Admin D
Ja take za c. Jeste mozna napis lyrykovi, ze to jeho posledni prohlaseni asi na hlavni stranu nepatri. Podle me aspon ne.
22.01.2012 19:51 K dílu: Admin D
Urcite muzes napsat zpravu MM i VTM, ze se maji krotit, ze by se nektere jejich urazky nechaly vyhodnotit jako neprimerene, tudiz za napomenuti. Lyrykovi bych se snazil vysvetlit, ze by se mel pokud mozno ohrazovat nad konkretnimi prestpky proti pravidlum a to zejmena co se dotyka jeho osoby. On je hodne spekulativni, snazi se nam podsouvat svuj pohled a vlastne nam vzdy navrhuje rovnou i reseni. On ma podat podnet - tenaten me urazil tim, ze o me rekl toato. Ale to jak rika, ze neconeco poskozuje praci nejakych lidi potazmo cely server. To jako asi neni na nem, aby posuzoval. Jinak obsah diskuse je jako vzdy vyhroceny vsestranne, takze kdyz se nekdo hodla poustet do bitek s MM tak musi pocitat s tim, ze nejakou ranu taky schyta.
21.01.2012 17:13 K dílu: Admin D
Ta diskuse je podle me v poradku. Jestli chce lyryk neco resit, tak at uvede konkretni komentare. Coz mu ostatne Vio napsal. Je super, ze zaciname dostavat pod kuzi urcity jednotny system reseni. To je fajn.
21.01.2012 17:12 K dílu: Admin D
Ta diskuse je podle me v poradku. Jestli chce lyryk neco resit, tak at uvede konkretni komentare. Coz mu ostatne Vio napsal. Je super, ze zaciname dostavat pod kuzi urcity jednotny system reseni. To je fajn.
02.01.2012 21:38 K dílu: Admin D
Osobne je mi proti mysli hodnotit jestli neco je nebo neni urazka v diskusi tohoto typu. Kdyz si na nekoho otevru hubu a nekdo si na oplatku otevre hubu na me tak je to fifty fifty. Muzu si za to sam a priste si treba rozmyslim nez neco napisu. Ale vytrhnout jednu vetu nebo jeden termin a ten chtit soudit - myslim, ze tim jsme si prosli. Na okraj. Norsko pokud vim osloveni telocvikar vnima jako utok a urazku. Bylo by fajn, kdyby Armin umel koukat na vec z obou stran.
02.01.2012 11:37 K dílu: Admin D
"výbornej armin, výbornej" je pro tebe urazka? Takovehle postuchovani tady resime pomerne casto, myslel bych si, ze pochytis zpusob, jakym k tomuhle pristupujeme. Napise ti to urcite i Gray. Jestli neco vnimas jako urazku, tak pod svym nickem napis do klubu adminu a budeme to resit standardni cestou, jakou resime vsechny podobne pripady. Kazdy ma pravo na to, aby si stezoval a citil se urazen, kazdy take ma pravo na to, aby se jeho podnetem zabyvali admini. Zaroven kazdy utocnik ma pravo se k tomu take vyjadrit. Muj nazor je ten, ze norsko sice provokuje, ale tys na to skocil. Nemusel jsi reagovat a nic by se nestalo. Ve chvili, kdy ses do diskuse pustil, musis nest odpovednost za to, co rikas a take castecne za to, co muzes vyprovokovat. Tak nejak jsme se to snazili vysvetlit napriklad MM. Ty jsi vzal zakon do vlastnich rukou. To je podle me spatne. Mel bys umet byt nad veci. Nehlede na to, ze jsi mel v prvni rade mlcet.
01.01.2012 22:12 K dílu: Admin D
Myslim, ze jsme si rekli, za mazat jen ve vyjimecnych pripadech, tzn hrube urazky pripadne protizakonne veci. Pokud je neco mimo tema tak jen presunout. Tady jde ale o neco jineho. Normalni postouchnouti a jeste ke vsemu to armin vyprovokoval. Smazani bych nazval zneuziti pravomoci. Nemame tu moznost mazani k tomu, abychom chranili sami sebe a odstranovali nepohodlne komentare. Tady uz jsi armine podle me ustrelil hodne daleko.
22.12.2011 21:02 K dílu: Admin D
Otazník.
22.12.2011 21:01 K dílu: Admin D
Nic špatného jsem neshledal. Vio, chceš někoho napomínat za to, že z jeho komentářů vystupuje ego.
18.12.2011 11:45 K dílu: Admin D
Dik. Ja byl vecer na plese a ted jsem vstaval:)
17.12.2011 12:46 K dílu: Admin D
Dalsi: http://www.pismak.cz/index.php?data=read&id=398979 Plus jsem ji napsal informaci, ze porusuje pravidla serveru a muze byt potrestana. Vzhledem k tomu, ze Tragicus ji psal uz vcera a jeste se tomu smeje, neprijde mi, ze by to byla chyba, ale ze vi, co dela a zneuziva toho.
16.12.2011 11:45 K dílu: Admin D
http://www.pismak.cz/index.php?data=user&id=42512 Upozornen na spatnou kategorii.
09.12.2011 09:07 K dílu: zostavam Admin D
Zmena kategorie na ostatni.
09.12.2011 09:06 K dílu: Admin D
V takovem pripade bych to preradil okamzite. Jestli cekat, tak max 8 hodin. Jinak nechapu, ze to tam jeste dneska rano visi, takze to preradim.
08.12.2011 19:00 K dílu: Admin D
To je presne ten pripad, ktery je dobre resit.
07.12.2011 18:19 K dílu: Admin D
Ja bych s na stavajicim systemu nic nemenil. Na venek. Spis dohodnout se mezi sebou. Driv jsme s tim nikdy problem nemeli. Prerazovali jsme opravdu jen vyjimecne a dal bych u toho zustal. Prijde mi, ze chceme resit neco, co neni problemem pro Pismak. Tenhle problem jsme si vytvorili interne.
02.12.2011 19:40 K dílu: Admin D
Ja jsem svuj nazor nezmenil a tedy rikam, ze bych dilo nestahoval. Co se dotyka vylepseni hlavni strany. Nevim, jestli to realne resitelne a jestli by to necemu pomohlo, ale mel jsem urcity napad, ze by se pro urcita oznameni vytvorila jednotna forma, kterou by uzivatel vyplnil, pokud by chtel neco publikovat. Neco ve smyslu kdy, kde, kdo porada nejakou akci, misto pro obrazek a kratky vysvetlujici text o delce minimalne/maximalne. Usnadnila by se tim situace lidi, kteri pozvanku neumi poradne sestavit a zaroven by se snad i omezila moznost vkladat blbosti, respektive blbost by byla okamzite odhalena. Je to mozna na sirsi diskusi o tom, jak by vlastne mela hlavni strana vypadat. Na jednu stranu je fakt, ze do sekce oznameni mystifikace nepatri, na druhou stranu nikdo nikdy nestanovil presna pravidla, co tam smi a co nesmi byt. Vetsinou jsme prerazovali dila, ktera byla ve spatne kategorii, kdyz nekdo publikoval basnicku jako udalost treba. Napada me, ze napriklad souteze nemaji vlastni kategorii a jsou smichany mezi udalostmi a pozvankami, coz by treba zrovna davalo smysl oddelit. Moznosti je jiste mnoho.
02.12.2011 09:33 K dílu: Admin D
Ja si myslim, ze bud musime nevhodna dila z hlavni strany stahovat hned, nebo je tam nechat, at odroluji. Pomerancova si mysli, ze jeji zadost nebyla v klubu oficialne probirana, ale my jsme to prece probiralia dohodli jsme se, ze to tam nechame.
01.12.2011 22:15 K dílu: Admin D
Mozna to jenom nejak sikovne nafotil.
01.12.2011 22:10 K dílu: Admin D
Mame oficialni stiznost od Pomerancove. Chtel bych si pred tim ujasnit jednu vec. Podle fotek na rajceti ty kniha vypada realne. Neprijde mi, ze by slo o smyslenou nevydanou knihu.
29.11.2011 06:41 K dílu: Admin D
Za sebe taky mohu rici ne k obema bodum. Jinak Gray, mohl bys VTM opet vysvetlit, k cemu slouzi ta diskuse v adminskem? Uz zase setam vykecava. Myslim, ze mu to bylo jednou vysvetleno, snad za to dostal i ten ban, tak ja uz to nechapu.
28.11.2011 22:07 K dílu: Admin D
Dva příspěvky přeřazeny do MIMO, viz "Pravidla veřejné diskuse admiského klubu"
27.11.2011 16:47 K dílu: Admin D
To dilo mi nevadi. Celkem zato bych to nechal byt, Marvinovi bych nepsal nic, Pomerancovou bych jemne upozornil na to, ze osobni nevrazivost se u nas nenosi. Resit bych to zacal ve chvili, kdy se toho bude objevovat vice v kratsim rozmezi. Jinak jsem hrozne rad, ze bylo videt, jaky tu byl klid, kdyz byl Marvin mimo. Je snad i videt, ze MM dokaze existovat bez problemu. Ale prijde Marvin a vsechno je zase naruby. Mozna by stalo za to, pokud by se Gray pokusil Marvinovi reflektovat i tohle hledisko.
08.11.2011 12:09 K dílu: Admin D
Moje pripominky k bodu 3. Myslel jsem si, ze jsme to celkem jasne definovali a v pravidlech to tak i stoji: V případě neuposlechnutí pokynu admina, příp. opakovaného či závažného prohřešku, může kterýkoli admin udělit uživateli tzv. „varování“. První varování = pouze napomenutí Druhé varování = ban na jeden týden Třetí varování = ban na jeden měsíc Tak mozna si musime jen presneji definovat, ceho se tohle tyka a jestli se tresty scitaji, ale ja myslim, ze napriklad konkretne s MM se uz drive vedly diskuse, pak dostal napomenuti, pak dostal ban na tyden, tak logicky pri dalsim prohresku by mel nasledovat ban na mesic. Obecne jsem proti tomu, aby se to po mesici anulovalo. Chapu ze obcas padne amnestie. Jedine co je mozna treba upresnit, tak je scitani trestu za ruzne prohresky. Napriklad kdyz nekdo dostane varovani za hrube urazky, tak jestli pozdeji, kdyz napriklad porusi pravidlo o zakladani alternicku za ucelem obchazeni blokace, dostane tydenni ban, nebo jestli dostane druhe (paralelni) varovani. Respektive kdyz je s nekym vedena dlouha diskuse, v niz se mu vysvetluje, co si predstavujeme pod pojmy jako je slusne chovani, tak jestli se nasledna varovani vztahuji jen na body, o kterych se konkretne mluvilo, nebo jde pouzit varovani i v obecnejsich situacich. Na tohle tu narazil celkem sikovne marvin, ktery si stezoval na to, ze je trestan za veci, o kterych nevedel, ze delas spatne, protoze mu to nikdo nerekl, a ze se mu tresty nacitaji. Doslo to samozrejme tak daleko, ze pomalu oddeloval jednotliva sprosta slova, takze kdyz ho napomenes za kurvu, a on podruhe rekne curak, tak je to pro nej v poradku, protoze za curaka jeste napomenut nebyl a kdyz ho napomenes za kurvu a za curaka, tak rekne zmrd atd. Je zrejme, ze normalnim lidem nemusis vyjmenovat vsechna sprosta slova a zakazat kazde zvlast, mnohdy lidem staci rict, ze se nebude tolerovat vulgarni vyjadrovani a je to jasne. Take je zrejme, ze nekteri to chapou bud pomaleji, nebo hledaji skulinky. Neni ale zrejeme, jakou cestou chceme jit a pokud tedy pujdeme cestou individualniho pristupu, pak bychom si to meli ujasnit nejdriv sami mezi sebou.
08.11.2011 06:49 K dílu: Admin D
Gray - asi nemám tu trpělivost vysvětlovat ti rozdíl mezi dílem a komentářem. Jistě, dílo je také osobní,je vedeno osobní motivací a má kolikrát řešit osobní věci, ale není to osobní konfrontace dvou lidí. Je rozdíl, když někomu něco řekneš do očí a on má šnaci na to nějak zareagovat a je rozdíl, když o něm vyvěsíš plakáty nebo napíšeš článek do novin. A k tomu trestání. MM týdenní ban měl. Příště bude následovat měsíc, pak dva. Hele, já nejsem ten, kdo trval na trestech. Dobře víš, že tresty jsme zavedli zejména kvůli VTM a MM. A když si tedy MM často stěžuje na ostatní uživatele a trvá na jejich potrestání, tak to holt musí platit i pro něj. Pokud bys měl tu trpělivost vysvětlit mu, že jeho udáníčka nejsou na místě a že to jde řešit i jinak, tak můžeš zároveň potom diskutovat s ním o tom, když něco někde udělá on špatně a nemusí se za to hned trestat.
07.11.2011 21:51 K dílu: Admin D
Odolnost můžeš čekat při nějaké osobní při, ale tady šlo o dílo a to není stejné, jako když tě někdo na chatu pošle do prdele. Navíc skutečnost, že něco snáším neznamená, že mi to nevadí, ani to neobhajuje konání druhého, neomlouvá ho to a nemění to význam samotného aktu. Dále by mělo platit to, že ačkoliv to desekrát budu snášet, tak když pojedenácté nebudu chtít, tak bych měl mít možnost domoci se stejných práv jako jiní uživatelé. Pořád zdůrazňuješ dohodu. Uvědom si, že dohoda má takovou váhu, jakou jí dají účastníci, takže tu dohodu nepřeceňuj, opravdu ji vnímej jen tak, jak jsi nám to na začátku řekl, jako spoušť k jeho odstřelení, za to ti patří potlesk, je to dobrá past, ale nevnímej ji jako něco, co mu může zabránit chovat se špatně, eventuelně, co ho může nějak poučit nebo ho naučit chovat se správně.
07.11.2011 18:44 K dílu: Admin D
"Jsem pro větší možnost uživatelů rozhodovat o tom, co jim vadí", až na StvNa, protože tomu nesmí vadit nic. Super. Jinak snažit se o dohodu s uživatelem ještě předtím, než ho potrestáme, s tím souhlasím, ale JEN V PŘÍPADĚ PRVNÍHO PROHŘEŠKU. Pokud je někdo notorický porušovatel pravidel, tak bych s ním nevyjednával při každém prohřešku jako od nuly. Každý si musí s sebou nést následky vlastních činů. Jsem pro dávání více šancí, ale jen v návaznosti na trest. Ne tak, jak to chodí teď, že se u některých měří metodou menší zlo je ok, protože by to mohlo být ještě horší. Takže když MM před časem publikoval dílo, kde některé uživatele nepokrytě označil za mrdky a čůráky a píči, a nesl za to následky, tak nechápu, proč je mu nyní najednou odpuštěno, když řekne v nějakém díle, že StvN je lhář atd. Nehledě na to, že se ve svém poděkování dušoval, jak si bude všímat jen své tvorby. Prostě kocourkov.
05.11.2011 15:59 K dílu: Admin D
No comment.
04.11.2011 21:13 K dílu: Admin D
Souhlas.
01.11.2011 18:03 K dílu: Admin D
Že to stáhnul, to není přece řešení. Byli tu lidi, kteří byli potrestáni za něco, co řekli na chatu, a co není možné jenom tak stáhnout - a vyhnout se tak odpovědnosti. Já jsem tě na to dílo upozornil soukromě, ale Vio to tady vyvěsil veřejně. Mně osobně soukromě současné řešení vyhovuje. Ale jako adminovi mi nevyhovuje, že nebylo patřičně odpovězeno na Viovu otázku, zda to je nebo není urážení etc. Rozvedu myšlenku veřejného prostoru. Pokud si někdo zablokuje mě s tím, že nechce, abych se vyjadřoval pod jeho díly, tak to beru, ale neznamená to pro mě, že na něj nemohu reagovat ve veřejném prostoru nebo pod dílem někoho jiného. Já osobně nemám blokovaného nikoho. Tady se stalo totiž to, že MM vyráží do veřejného prostoru se svým konfrontačním tónem, avšak sám žádnou konfrontaci nezvládá (a pak brečí). Někdo, kdo si libuje v satiře nemá podle mě právo na to, aby po druhých požadoval, aby se k němu chovali s nějakou zvláštní mírností a vzhledem k tomu, že se rád vyjadřuje k obecnějším otázkám, tak je jistě na místě, aby se někdo vyjádřil se svým vlastním názorem k němu. Měl by se naučit, že když chce působit veřejně, musí se naučit snášet kritiku, stejně tak, jako to chce on po nás. On se se svou satirou schová za nějaké dílo, myslím, že právě proto, že nesnese diskusi a ví, že dílo stojí samo o sobě a on se může vyhnout odpovědnosti, já naopak nemám ve zvyku rozvěšovat nějaké plakáty po sloupech v metru, ale to, co si myslím, řeknu tomu člověku přímo, není to satira, je to zrcadlo, jak už bylo řečeno, a celkem vzato nevím, proč bych měl v tomhle být omezován. Vždyť je to můj umělecký projev skoro až. Reality show. Ne?
01.11.2011 06:23 K dílu: Admin D
Gray, za poruseni pravidla o blokaci zadny trest nepadl, takze tady jsem v klidu, to se porusovat muze. Ja neplanuji zadnou rebelskou akci, nevim, za co me mas. Jde mi jen o to, abych mel sanci se branit.
31.10.2011 22:01 K dílu: Admin D
Dík za odpovědi. Moc nevim, co vam mam na to rict. Nechce se mi to rozebirat vetu po vete. Jediny o co vas poprosim, tak respektujte, jestli se nekde budu k nekomu ve verejnem prostoru vyjadrovat. Na zadnou dohodu o tom, ze si sebe nebudeme vsimat, uz nepristoupim. Verejny prostor je verejny.
31.10.2011 07:48 K dílu: Admin D
Já jen poznámku na okraj. Hodně se poslední dobou mluví o problémech "nepřizpůsobivých". Zároveň tu je okupace wall street, celkem zajímavá diskuse byla minulý týden u Moravce s Bělohradským atd. Nevím, jestli trochu sledujete, pokud ne, tak doporučuji začít sledovat současnost, protože to člověku nabídne trochu lepší obrázek. Přijde mi, že Písmák vykazuje stejné znaky jako celá společnost - což je asi logické. A bohužel stejně jako celá společnost, Písmák si neví rady. Když si to člověk spojí, tak to náramně vychází. Spravedlnost de facto neexistuje. Více jsou chráněni grázlové, ke kterým se stát snaží přistupovat korektně, aby nebyl nařknut z nějaké šikany nebo z rasismu, ale normální člověk je pak snadno potrestán, nebo je mu řečeno, že si musí nechat něco líbit, protože ten soused, který mu dělá naschvály, nedělá nic protizákoného, ale běda když se chce člověk postarat sám. Je tu cítit bezradnost a strach. Tohle se nedá už ani schovávat do hávu nějaké humanity nebo tolerance nebo snahy o pochopení, to je jen alibismus a je to vidět úplně všude kolem nás - v politice, v práci, na Písmáku. Přitom my víme, jak to funguje. Naučili jsme se to na dukovi. Dokud nebyl zablokován napořád, tak to nechtěl pochopit a pořád prudil. Pak byl zablokován na doživotí, trest mu byl snížen na dva měsíce, a dal pokoj. Prostě dal pokoj. My víme, že to funguje, my víme, že to byl správný krok, tak nechápu, proč když jsme narazili na stejný případ, proč nepoužijeme stejné řešení. Je přece znakem inteligence, že se umí poučit z minulosti. Nebo se smíříme s tím, jako je to ostatně vidět také všude kolem nás, že když přijde nový člověk na místo, je jedno kam, tak řekne - co bylo přede mnou, to mě nezajímá, důležité je, co tu je teď - a lidi, kteří toho zažili stokrát víc než ten člověk, musí všechno procházet od začátku? Vždyť to je stupidita. Copak to nikdo nevidí? Zavádí se to, co bylo jednou zavedené a nefungovalo to, všichni to ví, ale jenom proto, že ten nový manažer to nezažil, tak si to musí vyzkoušet? Za chvíli to Graye přestane bavit, přijde někdo jiný a půjde to celé od znova? Pro mě už je to těžké pořád se na to dívat a čekat, až někomu dojde to, co je dávno zjevné. Tak to jen na okraj. Dohoda s MM je podle mě také fraška. Měl být potrestán podle našeho žebříčku. Dero, když jsem ti říkal, že by bylo dobré mít nějakého člověka, který by se staral o PR, tak jsem nepředpokládal, že ten člověk bude zároveň vlastně sám od sebe určovat všechno. Jsou tu tři lidi, kteří se shodnou a on to jednoduše vetuje? Mluvení mu jde dobře, ať mluví. Ale oddělil bych výkonnou složku moci tak, aby bylo jasné, že admin rozhodl tak a tak a přes to vlak nejede. Vždyť je tristní, jak se něco přeřadí a pak se to vrací zpátky. Buď máme my mezi sebou špatně nastavná pravidla, a pak by ses měl postarat o to, aby všichni admini jasně věděli, co ano a co ne, nebo neumíš akceptovat rozhodnutí nějakého admina, třebaže s ním nesouhlasíš. Přeřadil Armin diskusi? Ano, fajn. Můžeme s tím nesouhlasit, ale zároveň s tím můžeme souhlasit. Proč taky ne? Můžeme se dohodnout, že příště tam takovou diskusi necháme, ale proč teď z toho dělat divadlo? Přijde mi, že těchto situací využíváš ty a Gray k tomu, abyste si na úkor nějakého "špatného rozhodnutí řadového admina" zvedli u publika kredit. Je mi jasné, že se mnou nikdo diskutovat nebude a pokud Gray, tak jen stejným způsobem, jakým diskutuje s MM nebo s VTM. Nejsem blbej, abych to neviděl. Ale přijde mi trochu zbytečné kuli takovým maličkostem a kvůli tomu, že Gray neumí akceptovat jiný názor ostatních adminů, aby tu skončil Vio. O sobě nemluvím, protože asi nikomu chybět nebudu, když není potřeba mě chránit. Tak tu zbude možná Armin, i když myslím, že když ho budete pořád takhle srážet, když něco přeřadí, tak brzo taky skončí.
30.10.2011 19:49 K dílu: Admin D
Gray, tobe to muze byt u prdele, protoze ty jsi tu anonymne. Takze o tom, co je tobe jedno, pomlc. Mne vadi dve věci a uz jsem to psal. Kolikrat to mam jeste psat? 1. Stejne texty uz tu byly. 2. Jsem od MM zablokovany. Ja chapu, ze nekdo vyjadri svuj nazor - jednou. Ale opakovane, at uz by jenom vkladal stejny text porad dokola, nebo kdyby psal podobne texty treba kazdy mesic jeden, to uz je normalni pronasledovani.
29.10.2011 20:26 K dílu: Admin D
Odpověděl, že mu napsal. Myslím, že včera večer. Já myslím, že nás MM zase zkouší. Už je to trapný.
29.10.2011 16:32 K dílu: Admin D
Ty pisnove texty tu uz jednou visely. V urcitem obdobi je MM vytvoril a reagoval tim na aktualni situaci. Celkem vzato jsem to tehdy vnimal jako pravo na vyjadreni urciteho postoje formou satiry, trebaze vice nez na satiru se MM zameruje na urazky. To je ale celkem jedno. Ted, kdyz jsem to dilo videl opetovne vlozene a vzhledem k nekolika souvislostem, jako napriklad ze se MM po sve nedavne blokaci zavazal, ze si bude vsimat sve literarni tvorby a nebude uz nikoho napadat, a take v te souvislosti, ze MM ma StvNa jako uzivatele zablokovaneho, a my jsme tu nastavili takove pravidlo, ze kdyz nekdo nekoho zablokuje, nemel by se ani on o nem vyjadrovat, vzhledem k temto souvislostem to vnimam jiz jako prekorceni mezi. Ja, jako StvN, jsem soukrome pozadal Graye, aby MM napsal, ze se mi to nelibi. Dal jsem to resit nechtel, ale kdyz tu ta otazka verejne padla, tak nereknu, ze to nepovazuji za urazku, naopak reknu, ze to za urazku povazuji.
20.10.2011 12:26 K dílu: Admin D
Je to pořád dokola. Dřív tu třeba neskutečným způsobem vyváděl chroust.
19.10.2011 23:11 K dílu: Admin D
Hele, vždyť tam je snad veškerá konverzace soukromá. Jestli kecá papouch se sydem nebo syd s pomerančovou nebo MM s feferonkou, to je snad jedno. Ono zase na jednu stranu papouch a spol. mezi sebe neradi pouští někoho cizího, to známe, takže já bych to nechal být. Naopak mě děsí to papouchovo kmotrovství kdy se domnívá, že chat patří jenom jemu. Nepatří.
Nahoru