Československá literární komunita

Tak jako generace autorů před vámi, publikujte svoji psanou tvorbu. Podělte se o svoje názory a sbírejte zpětnou vazbu na svoje díla. Inspirujte se a učte od nejlepších.

Přidejte se

Suchá krutost

01. 06. 2018
5
2
841
Autor
nascheanou

 

 

 

 

 

 

Byla jsem na tebe literárně příliš krutá. Psala jsem o tvých vytahaných prsou od přicházejících a odcházejících mužů, o vzdálenosti, která se mezi námi dvěma z nevysvětlitelných důvodů vytvořila, jsme občas jako dvě lodě, které plují k opačným břehům.

Tvůj strýc, který příliš mluvil, mně připadal neumělecký, tvůj otec příliš chlupatý, protože můj otec je spíše tenký a holý /i za to se na něj zlobím, nikdy nebyl dobrým mužským vzorem, tančil balet a má vysoký hlas jako Václav Klaus/. Nebyla jsem na tebe literárně příliš krutá, byla jsem na tebe prostě a jednoduše krutá a zapomněla jsem, že si toho na sebe bereš tolik, abys unikla před vlastní samotou. Utíkáš před ní, ale zároveň tě stále lapí, lepí se na tebe, dohání tě a přichází hlavně v podvečer, plazí se neslyšně jako ranní tíseň. Unikáš před ní, ale zároveň se k ní přibližuješ, jsi jako pes, který nemůže dohonit svůj ocas. A tak se omlouvám za svou krutost, kromě chlupatého, prošedivělého otce, který vypadá jako Sean Connery, ti závidím i ta tvá prsa, oblá, špičatá, velká a pevná, kterými se chlubíš velmi decentně, v roztomilých výstřizích. Omlouvám se ti za svou suchou krutost.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2 názory

Lakrov
01. 06. 2018
Dát tip

Působí to velmi spontánně a zřejme to tak bylo i napsáno -- na jeden zátah  a bez dodatečných úprav. Vzhledem k nepatrné délce textu tentokrát nemohu  nevidět, kdo je autorem a když si vzpomenu na některé předchozí miniatury  s podobnou tematikou od téhož, vkrádá se otázka "na které straně mříží se  nechází"?  


agáta5
01. 06. 2018
Dát tip

je zvláštní kolik jsi dala přívlastků krutosti...


Sdílení
Nahoru