Na Písmáku publikuje 50 tisíc autorů, 431 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Novinky #2 (28. 9. 2019)
Novinky (1. 8. 2019)

+8 neviditelných
Strážce pylonu
datum / id15.10.2015 / 460446Vytisknout |
autorMovsar
kategorieMiniatury prozaické
zobrazeno760x
počet tipů2
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Strážce pylonu

Američan a divoženky

Američan brumlá barytonem své snubní řeči lépe než motor fordky. Dívka sedící proti němu už má uši ovlhlé vzrušením, jen veřejný prostor bezmasé jídelny jí brání svěřit tělo erotické náhodě. Dole pod galerií drží divoška u prsu robátko. A rozmlouvá s přítelkyní, dívkou stejně divého ražení. Amazonky ukořistily dítě. 


Pár z Glasgow

Národní jde zástup cizinců. Účastníci zájezdu z Glasgow. Převážně mladí muži, huláni v džínsách, kamarádi z tamních vysokých pecí. Mezi nimi dvojice. On ji něžně hladí drobný zadek. Večer, až se nikdo nebude dívat, vrazí jí do něj prst. A ono to tam bude žhnout jak ve vysoké peci. 


Strážce pylonu

Strážce pylonu Mostu Legií drží hlídku dlouhé chvíle. V létě ještě měl co strážit: víry horka, růženíny na ňadrech dívek a opály jejích úst. Co ale teď.. Mongolčíci s koženými rendlíky na hlavách a pochodující fotolaby. Ze zoufalství snad spáchá selfie.


Býk

U zdymadla Smíchov stojí loď jménem Býk. Strašlivý čumák vnořených do hladiny a na hřbetě teteliví lidé. Od nozder jdou bubliny a pára. Přesně jako lidem na hřbetě: zima si žádá své.


Pičky jemné pleti

V obchodním domě pičky jemné pleti. Je to tady jejich rajón, ty cesty kolem výkladů, stolky kaváren, nakloněná mola eskalátorů. Na rtech lesk a v kabelce nové silonky. Až půjde večer parkem u Sacre Coeur, uškrtí je jimi nadržený muž. Do protokolu pak sdělí: Měla pičku jemné pleti.
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

16.10.2015 11:50:30dát kritice tipLnice

:-) povedené

15.10.2015 23:46:18dát kritice tipKočkodan
Já mám u tvých dílek také často humidní boltce vzrušením. 
15.10.2015 17:15:26dát kritice tipMovsar

díky za zastavení, goro. beru na sebe úkol domýšlet ty čuňačinky, co se dějou mezi lidmi. a pak vás tady na pismaku o tom zpravuji.

15.10.2015 17:13:17dát kritice tipGora
redaktor poezie a prózy

Američan..."erotická náhoda" dobrá náhoda..., selfie je fakt akt zoufalství...

Býk...před dvěma dny vyměnil můj známý bezdomovec kšiltovku za ušanku z kožešiny /hu hu hu , zima už je tu/

Pár - prst - erotika řitní? a poslední - takový film /Černá punčocha/ už tu byl...Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.