Na Písmáku publikuje 50 tisíc autorů, 431 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Novinky #2 (28. 9. 2019)
Novinky (1. 8. 2019)

+15 neviditelných
Pane prezidente
datum / id12.11.2016 / 473890Vytisknout |
autorMovsar
kategorieMiniatury prozaické
zobrazeno658x
počet tipů4
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Pane prezidente

Pane prezidente, ústavní činiteli, píšu vám stížnost… J. Nohavica

Při pravidelné obchůzce ulicemi digitálního světa internetu hlídka padla na problematické video: Ain´t your mama, píseň Jennifer Lopezové. Nález ohlásila a předala k šetření.

Na základě prvotního prověřování na místě samém orgány činné v trestním řízení došly k tomuto závěru: ze strany podezřelé Jennifer Lopezové, nar. 24.7.1969, New York, USA, mohlo dojít ke spáchání trestného činu dle ust. § 356 odst. 1, 3 zák. č. 40/2009, trestní zákon, ve znění pozdějších právních předpisů, podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod. Jmenovaná na závadovém videu podněcuje k nenávisti vůči mužům jako opačnému pohlaví, prostřednictvím textu a skupiny dosud neztotožněných osob ženského pohlaví vyzývá k přímému násilí namířenému vůči mužům, a to jak násilí verbálnímu, tak též brachiálnímu. Video má instruktážní funkci, kdy v několika scénách je explicitně zobrazeno násilí na mužích, a to včetně útoků přímo ohrožujících život poškozených. Nebezpečnost jednání podezřelé je zvyšována formou, spočívající v šíření filmem a veřejně přístupnou počítačovou sítí. Podezřelé přitěžuje i to, že se v minulosti podobného závadového jednání již dopustila, ačkoli tehdy její jednání ještě nedosahovalo takového stupně nebezpečnosti, který by umožňoval klasifikovat je jako trestné ve smyslu trestního zákona, ale bylo jakýmsi předstupněm, ideologickou přípravou k současnému jednání. Věc byla předána státnímu zastupitelství s žádostí o pokyn dalšího postupu. Státní zastupitelství rozhodlo zahájit trestní stíhání proti podezřelé a v případě jejího zajištění avizovalo návrh na vzetí obviněné do vazby.

Pane prezidente Donalde Trumpe, je nám znám Váš postoj k hispánské menšině žijící na území Spojených států. S ohledem na tento fakt a zásadu univerzality Vás zdvořile žádáme o vydání paní Jennifer Lopez k trestnímu stíhání v České republice. Děkujeme a jsme s pozdravem.
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

12.11.2016 18:45:32dát kritice tipDiana

:-)))

12.11.2016 17:38:38dát kritice tipGora
redaktor poezie a prózy

Tak uvidíme:-)))Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.