Na Písmáku publikuje 50 tisíc autorů, 431 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Novinky #2 (28. 9. 2019)
Novinky (1. 8. 2019)

+16 neviditelných
Rozšířená výuka
datum / id30.03.2017 / 477849Vytisknout |
autorMovsar
kategorieMiniatury prozaické
zobrazeno401x
počet tipů6
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Rozšířená výuka

Rozšířená výuka

Učily se, jak porozumět svému tělu. Každá měla svůj polštář, na kterém seděla, a své zrcátko, kterým mířila na své obnažené pohlaví. Seděly v kruhu, vprostřed pak trůnila na polštáři učitelka. Ta jen němými pohyby naznačovala, jakou pozici zaujmout a jak se přitom dotýkat v klíně. Připomínalo to scénický tanec nebo modlitbu musulmanů, celá skupina v tichém srozumění mechanicky opakovala každý úkon. Místnost byla prosycena potem a intimními vůněmi, ticho přerušovalo jen mírné šelestění vagín. Takový byl zápis školní inspekce po návštěvě sedmé bé základní školy s rozšířenou výukou tělesné výchovy. Ministryně zahýkala a napsala manželovi dopis, že bude dobré přemístit dceru do jiné, lepší školy a že už ví kam.


Radostná zvěst

Obtěžkán dětmi bloumá nákupním centrem pár. Když projdou celá dvě podlaží, únavou padnou ke kelímkům s ovocitými šťávami a zmrzlinou. Otevřou svá digitální zařízení. Jedno je nainstalováno taky v kočárku, kojenec do něj tluče pacičkou, na displeji se míhají barevné obrázky a jemu to ulevuje od neštěstí jako narkomanovi heroin. Digitální doba s nezvyklou otevřeností ukázala, že rozmnožování je jen bezesmyslné přitakání diktátu evoluce. A jako každá demytizace, je to radostná zvěst!


Very special offer

Ganymedes v plyšovém saku se k nim naklonil a hlasem stejně plyšovým se zeptal, zda mají vybráno. Kolem plály svíce, tlumená hudba se snášela od stropu jako fentanyl k rukojmím, kolem cinkaly příbory a sklenice s vybranými nápoji. „My bychom zkusili tu kejdu na jarní šalotce a ohňových hříbcích,“ ukazoval muž na kolonku very special offer. „K pití krabici Zámecké číše, pozdní sběr.“ Ganymedes v plyšovém saku pochválil dobrý vkus, vzal si jídelní lístky a zmizel za obrovskými skleněnými dveřmi jako za oponou divadla Svět. 


Pankrácká chvilka

Pankrácká věznice osiřela. Jarní odpoledne s teplotami vyššími než na Mallorce, jak zněla hlavní zpráva dne, asi lidem ukázalo cesty jinam. A tak se uvolňuje prostor soustředění. Do ticha vpadá vrzání mříží a cinkání klíčů, které tady strážní nosí na velkém kovovém kruhu. Do čekárny padá slunce, jemuž na úplně jiném místě ženy zhladovělé dlouhou zimou nastavují nahá ňadra. A nahoře, uvnitř silných zdí, mezitím bledí muži s obrázky po těle právě rozprávějí, co by s těmi ženami všechno udělali…


Jeden den

Dnes se podával hovězí vývar s krutonky, biftek z argentinského roštěnce a jako dezert vanilková lahoda. Tak informuje nástěnka pankrácké věznice. Večer je na programu vystoupení taneční skupiny Moulin Rouge z Paříže, burleska výtečného ražení. Osvěžení zajistí vína z vinic v Calderon a sýry s uzeninami z českých farem. Poté si ubytovaní hosté odpočinou v pokojích s výhledem do nuselského zálivu. Bude padat noc, z oblohy hvězdy a snění bude bez hranic. 


Tantra massage

Padá soumrak, na řece zamilované pramice a do nábřeží z výkladu svítí neon jako otázka do pranice: Tantra massage. Z ministerstva zdravotnictví se vytrácejí poslední úředníci, klíčník za nimi jen zalomozí železem v zámku. A oni se vydávají k domovům, někteří dlouhými čapími kroky, jiní lehkou chůzí, a jak míjejí podnik s neonovým nápisem, někteří se zdrží. 
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

31.03.2017 00:27:05dát kritice tipJosephina

dnes jsem pozorovala kačenku, jak ji střídavě znásilňovali dva kačeři ... no, možná, že se jí to evolučně líbilo!

30.03.2017 21:00:54dát kritice tipR. L.
*/***...............


Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.