Na Písmáku publikuje 50 tisíc autorů, 431 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Novinky #2 (28. 9. 2019)
Novinky (1. 8. 2019)

+14 neviditelných
Hollywoodské idiotky
datum / id16.10.2017 / 482606Vytisknout |
autorMovsar
kategorieÚvahy
zobrazeno364x
počet tipů2
v oblíbených0x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Hollywoodské idiotky

Média se opět proměnila v rozbouřenou sklenici vody: jakýsi úspěšný filmový producent měl zneužívat herečky; mluví se i o znásilňování. Za doprovodu requiem jsou představovány oběti, a – pochopitelně – taky bestie samotná. Pak je obětem dán hlas a ony plačtivě líčí, jak jim producent sliboval role ve filmech za trochu tělesné lásky. A ony nyní své slabosti litují a nenávidí. Nikoli sebe, nýbrž jeho!

Není zdokumentován žádný případ, kdy by náruživý producent skutečně některou z „obětí“ znásilnil, tedy, vyjádřeno řečí práva, „jiného násilím nebo pohrůžkou násilí nebo pohrůžkou jiné těžké újmy donutil k pohlavnímu styku“. Bylo to přesně naopak, producent – aniž by herečky nutil – nabízel skvělou příležitost stát se hvězdou šoubyznysu, což pro dívky, které nemají nic než svou pěknou tvář, je královskou nabídkou. A ony cenu té nabídky rozpoznaly a svolily k obchodu.

Pokud bychom tedy přijali verzi „obětí“, měla by v USA být souběžně vedena i diskuse o zbavení svéprávnosti hereček, případně všech žen pohybujících se v šoubyznysu. Neboť v jejich totožných výpovědích je skryto toto sdělení: mé mentální schopnosti mi nedovolují rozpoznat význam pohlavního styku na jedné a příslibu kariéry na druhé straně; prosím, zbavte mě způsobilosti k právům a povinnostem a nechejte v těchto záležitostech rozhodovat opatrovníka, případně opatrovnický soud. 

Pokusme se ale i hlubší pohled na věc, analýzu příčiny: je dost možné, že za kauzou je „americká vůle k statementům všeho druhu“, americký sklon ke kajícným přiznáním stejně jako k vedení veřejné obžaloby, jak o tom svědčí i řada filmů – a ne nepovedených – z justičního prostředí. Když se Američanům nedostává kauzy, bez problému si sami nějakou vykonstruují, neboť je k tomu pohání směs zvláštního puzení a potřeby mediálního systému. 
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

26.05.2018 23:58:02dát kritice tipZdenda

Tak už ho obvinili. Ze znásilnění. Furt jsi si tak jistý, že nemají žádné důkazy? Ty pražskej idiote.

17.10.2017 07:20:33dát kritice tipZdenda

Myslím, že je to Kentucky... nebo možná Virginie... ale podobně je to údajně ve většině států.

A s čím ještě přijdou, to se uvidí - breitbart je celej nadšenej, že mají levičáci sexualní skandál, a jen tak tohle téma neopustí. Nové a nové ženy vystupují s dvacet let třicet let starými případy... kdo ví, kde se to zastaví.

16.10.2017 22:35:21dát kritice tipMovsar

a to je citováno z trestního zákona kterého státu? u nás by to pak mohlo být zneužívání, jistě, ale ten návrh byl míněn ironicky, to ale víš.

pokud by tam měli silné důkazy, jistě by s nimi přišli. zatím ale přišli je ns oním prd, které mi podsouváš.

 

16.10.2017 22:20:15dát kritice tipZdenda

Pozor, aby se to nezamotalo. Jestli jsou ty herečky retardované, jak říkáš, pak je sex s nimi skutečně znásilnění:

(1) A person is guilty of rape in the third degree when:

(a) He engages in sexual intercourse with another person who is incapable of consent because he or she is mentally retarded;

A teď jen trochu vážně: Tvoje tvrzení "Bylo to přesně naopak..." a tak dále je smyšlené - víš prd o tom, jak to bylo nebo nebylo. Vede tě jen nenávist k ženám, nic jiného. :)

16.10.2017 16:21:33dát kritice tipAndré Pulgar

Copa analýza příčíny, ale zkuste analyzovat budoucnost:

Neříkejte mi, že tohle nedělaj všichni rejžové samčího pohlaví, nejsou-li gayové (a ti to zase praktikují na hercích). Takže jestli to půjde dál po vzoru tohoto precedentního případu, tak za chvíli budou filmy natáčet pouze ženy (a možná ani ty ne všechny).Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.