Na Písmáku publikuje 50 tisíc autorů, 431 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Novinky #2 (28. 9. 2019)
Novinky (1. 8. 2019)

+4 neviditelných
Holky s cumláčky
datum / id15.05.2018 / 487748Vytisknout |
autorMovsar
kategorieMiniatury prozaické
zobrazeno316x
počet tipů6
v oblíbených1x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Prolog

Jeden den na Václavském náměstí.

Holky s cumláčky

Vůně náměstí po ránu

"Miluji vůni napalmu po ránu," říká ve filmu Apokalypsa plukovník Kilgore. Já říkám, že po ránu miluji Václavák. Všichni někam spěchají, jen muži v helmách, co na rohu Opletalovy hloubí jámu, ne. Samomluvná blondýna, ještě rozespalá, si v Albertu kupuje mléko a kus žvance. Před americkou kofetérií si holky rozdělují úlohy, a zatímco plánují cukrátka, mondéna uvnitř dopíjí kudlančinu nábožnou kávu a chystá se zavraždit dalšího muže.


Podej mi ruku a projdem Václavák

Korpulentní tetky stojí nad klobásami a přimašťují. Už se lesknou v olejíčku, už křupaví. Jedna čeká na jednorukého harmonikáře, co muzicíruje pod Duplexem. V poledne vycinká mince o pult a sáhne po nejvíc propečené, s křenem. A teta jménem Oxana se zakření stříbrnými zuby a popřeje mu chuti. A on na ni vystrčí prdýlku jak barokní putti.


Holka s cumláčky

Ve Vodičkové čeká na tramvaj. Holka jaksepatří: kouká unyle, světu chce říct, že ji stojí strašnou práci to tu vydržet. Ale svá prsíčka nepodceňuje a žene je výš: dva drobné cumláčky hledí na svět o poznání roztomileji. A tak jim pohled opětuji a tvářím se na ně taky mile. Holka nad naší výměnou jen kaboní tvář.


Ještě to nechápe

Ještě úplně nechápe, že se jeho sestra líbí mužům. Malý španělský ušatec. No a ona v těsných džínách už kroutí zadkem rozkulatělou parádu. A z růžové halenky dva proužky prádla, co drží na uzdě sny mužů. Jednou někdo dosáhne svolení, popustí je a ony vyletí ku radosti. A ten ušatec ještě nechápe nic.


Rozkypělé tučnice ze Španěl

Nafouklé rozinky, rozkypělé tučnice, paterčata ze Španěl. Valí se Opletalovou a třešňovýma pusama vedou svou. Nerozumím jim, ale dobře rozumím jejich siluetám, erotika je univerzální jazyk, esperanto lásky. A jak bych jim taky rád něco řekl, jen koukám..


A večer …

Husličky tklivé, nebo čardáš hořlavý, v noci si každý najde to své. Někdo si zkusí lásku, jiný se popere. Na obrubnících už posedávají děti evropského kontinentu i amerikánská bejbís. Popíjejí barevné alkoholy, napřímo z lahví nebo brčky, a vůbec berou fajn chvilku. Až tu budou islámské hlídky abstinence, můžeme se těšit na veřejná šlehání dívčích prdýlek. A to nejsou špatné vyhlídky.
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

17.05.2018 10:38:49dát kritice tipYan73

Líbí, ahoj Y.

15.05.2018 23:32:04dát kritice tipMovsar

potěšili jste mě, i ty, quíčalo, za upřímné odvrácení pohledu. díky! 

15.05.2018 20:30:36dát kritice tipŠmodrcha
To je skvělý, v centru Prahy jsem strávil většinu svého mládí a ještě teď do centra sem tam nakouknu. Dávám palec nahoru, skvěle popsaný den v pražském mumraji. Aji jsem se párkrát uchechtl :)
15.05.2018 07:41:29dát kritice tipqíčala

:) dneska to máš tak úzce zaměřené, že jsem si nevybrala - tímhle periskopem se neumí dívat - příště, jo? :))

15.05.2018 06:49:13dát kritice tipAndělka1

CELÉ EROTICKÉ NÁDHERNĚ, DO EROTIKY ZAHALENÉ... VÁCLAVSKÁ EROTIKA JE MOC POVEDENÁ, I JÁ TO TAK VNÍMÁM - TY JSI MI TO OVŠEM MUSEL NAPOVĚDĚT, BAVÍ MNE TENHLE POHLED NA SVĚT  JAKO TEBE...Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.