Na Písmáku publikuje 50 tisíc autorů, 431 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Novinky #2 (28. 9. 2019)
Novinky (1. 8. 2019)

+6 neviditelných
Jahodoví milenci
datum / id21.05.2018 / 487901Vytisknout |
autorMovsar
kategorieMiniatury prozaické
zobrazeno275x
počet tipů10
v oblíbených2x
zařazeno do klubůDílo není v žádném klubu.
Jahodoví milenci

Mise mírového pozorovatele

Zapomeňte na "prázdný prostor nad nosem", tady nejsme na Balkáně nebo v Sýrii. Tady se pěstuje erotika, prázdný prostor v klíně, tomu Češi holdují. Přitakat životu, ne smrti, to je nejvyšší výraz rozumu i nerozumu. A ženské už nastoupily mírovou misi: průsvitné na prádlo, trochu natěsno a nakrátko, opálené, rozkroucené v bocích. Vstupuji do toho jako pozorovatel OSN, do ničeho se nevměšuji, ale připraven zasáhnout.


Jahodoví milenci

Karlovo náměstí v nejmladší hodině máje. Krmí si ho jahodami. Bledule neduživá, holka s baťůžkem a ušatým psiskem. Tak vytahuje z krabičky jahody a strká je klukovi k ústům. Ten ovšem nepřeje apetýtu, a tak jen tak cumlá špičku. Jako by na mysli choval její pičku. Jahodovî milenci.


Sen

K ránu zdál se mi sen, že se probouzím v jakési veřejné ložnici. A v posteli se mnou spaly dvě holky se silikonovými rty. Sotva se taky probudily, už si daly na ty své rty tři krátké hubičky. Pak je vzalo ráno, ach, mé rozverné lesbičky..


Házejí po sobě květy

Hladina Vltavy už se čeří docela rozverně,na letní způsob. Řidiči tramvají si už kynou jinak,plavněji, jako by si posílali polibky nebo po sobě házeli květy třešní. Turisté se více zdržují v zahradních hostincích, už netají svou žízeň. Za ohradou Zlatých lázní zřízenec stírá prach z lehátek a rozmísťuje bójky signalizující ohrožení žralokem. A říjící dívky si kupují jen bezsemenné hrozny v obavě z početí.

 

Trénují tvrdě, trénují rádi

Trénují tvrdě,trénují rádi. Holka má menší, ale bujná prsa vepnutá do elastické blůzy, jsou jako dvě sněhové koule, a zadek nacpaný do legín vesele barevných; její Jenda je z kreatinu celý nateklý. Tak si jedou o úterním popoledni zaposilovat do fitcentra u Smíchovského nádraží, oslavit tělesnost. A míjejí zhroucené postavy tuláků, maminky s vytahanými břichy a vykrmené průvodčí. Míjejí tíhu života.


Každý si něco nesem

Každý něco nese. Ženská kabelku s tichým nápisem ve franštině. Holčička v ruce jen zlomenou pastelku. Chlap si nese kopřivy, co natrhal na Bílé hoře, vyrostly z moči divých žoldnéřů a on se jimi doma ztrestá za tu dějinnou hanbu. Manažer má aktovku a na jejím dně jablko; buď mu k večeru přijde vhod, nebo je založí ad acta. A pan Čikatilo nese kabelu a v ní několik nožů a kladivo. Ach ten pan Čikatilo..
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

23.05.2018 20:22:09dát kritice tipneblaho

No to se asi nestane... Jen si říkám, že zrovna tvé zlomky by se mi dobře někde vyjímaly v analogu - kdybych se chtěl s Tebou projít městem nahodile bych něco nalistoval a bylo by mi fajn. 

23.05.2018 09:02:55dát kritice tipagáta5

ale musel by to vést (to nakladatelství) někdo, oproštěný od morálky a jiných nemocí... aby jsme šli s touto dobou, čím větší hovadiny, tím lepší prodej... a třeba bychom byli světoví i :)))

23.05.2018 08:57:59dát kritice tipMovsar

díky, přátelé, že jste se zastavili a napsali. 

nebaloh, jedině že by písmák vybudoval své nakladatelství. mohli bychom se všichni stát akcionáři. kdoví co by z toho ještě pěkného bylo. konkurovali bychom gallimardu? 

 

22.05.2018 20:32:49dát kritice tipneblaho

míjejí tíhu života* ... kdy to vydáš souhrnně?

22.05.2018 16:13:42dát kritice tipDebraket

movsare, ty hovado, to je sexu víc jak na pompejích

22.05.2018 11:32:43dát kritice tipYan73

Mně spíš zaujal pan "Čikatilo". Když to čtu přijde mi, jakoby byl jen malý zlobivý kluk.

Ale tradičně líbí. Ahoj Y.

 

 

22.05.2018 06:01:17dát kritice tipagáta5

áá, už to s tebou šije :))   .. a říjící dívky si kupují jen bezsemenné hrozny v obavě z početí... kupuju si je taky bez obav :)))    ach ten pan movsar

21.05.2018 13:08:20dát kritice tipAndělka1

BEZVA EROTIKA....FAKT JARNÍ, FAKT TAKOVÁ CELÁ   "NADRŽENÁ"...erotika....:-))...:-))...připravená na horké ohnivé léto...Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.