Na Písmáku publikuje 51 tisíc autorů, 454 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

Phantasia VI.
datum / id24.08.2021 / 523325Vytisknout |
autorBenetka
kategorieMIMODalší dílo autora
zobrazeno92x
počet tipů10
v oblíbených0x
Prolog

Včera mu bylo neskutečně blbě. Pravděpodobně důsledek prochlastaného víkendu. Ona na něj poslední dobou těžce kašle s klasickou výmluvou nedostatku času. Byl připraven na to že Jí to vmete do tváře jenže vše bylo jinak. Najednou měla čas! A ptala se jaký byl víkend? Úporně hledal slova jak sdělit nesdělitelné a tentokrát on hrál o čas a zeptal se jí na totéž. Z jejích rozkošných úst zaznělo sobota na hovno a neděle super. Hmmm! Ten Její slovník ostře konstratující tomu zbytku! Nakonec Jí řekl: Byl to další osamělý víkend. Načež Ona kontrovala že: Musíš si najít samičku. A statisticky je víc žen než mužů takže by to neměl být problém - co říkáš?! Řekl: Jo to s těmi počty jo - asi máš pravdu. Ale! Měla bys holka vědět že život není matematika. Pokývala hlavou jako že jo jakože dobrý že i na tom jeho něco může být.


Dnes ráno když přišla hned se ptala: Tak co - je líp? Je odpověděl popravdě. Ale... Vypadáš hrozně unaveně! Jo asi jo. Víš - šel jsem spát už o půl deváté s tím že spánek potrvá až do šesti ráno. Já bláhový. Vzbudil se v jednu a poslouchal šumění deště za oknem. Ale pak po čtvrté ještě na chvilku usnul a zdál se mu sen... Jaký?! Málem zatleskala rukama. Chci ho slyšet!!!


 


 


https://www.youtube.com/watch?v=8e39rbKHC5o&ab_channel=MarieJ.

Phantasia VI.

Na vlakovém nádraží u jednoho perónu stál krásně bleděmodrý vlak. Pojď nastup si říkala mu jeho žena a sama vešla dovnitř a usadila se u okýnka v kupé. Díval se na ni skrz sklo a říkal: Ještě nejede ještě je čas. Ujede ti to! Naléhala ona. Ještě je čas! Najednou se otevřené dveře vlaku zavřely a on si pomyslel: A sakra! Už není čas! Skočil proti dveřím vnořil do nich ruce a byl uvnitř. Pak se ohlédl zpátky na nástupiště a viděl jak dobíhá ještě někdo. Knírkatý chlápek v modrém. Hulákal na něj: Ty už to nedáš! Nechytneš ho! Ale já musím křičel on. Já to řídím!!! A sakra!! Podruhé ale mnohem naléhavěji. To rozhodně není dobré sedět ve vlaku který nikdo neřídí! Spolu se ženou vyskočil a hnal se dopředu vlaku a řval: Honem lidi! Musíme ten vlak zastavit - nikdo ho neřídí!!! A dav běžel a vlak se zdál být nekonečný a navíc! Neustále zrychloval! Nakonec se řítil šílenou rychlostí a když za okny na semaforu bleskla červená věděl že je zle! Najednou poslední přepážka a za ní pult a na něm velké červené tlačítko STOP!

Střih.

Vlak stojí ve stanici a dole pod ním šumí moře. Kolem je spousta domů se spoustou věžiček. Uličky se křivolace šplhají po skále hned nahoru a hned zase zpět dolů. Půjdeme na pláž a dáme si pivo říká jeho žena. Ona která v životě pivo nepila... Nese dva půllitry a pokládá je do písku. Natři mi záda říká žena. Natáhnul se po oleji a přitom zakopl o piva. Sklenice se roztříští a pivo vyteče. Všude je spousta střepů. No to jsi celý ty! Hystericky začne křičet žena. Přineseš pivo a hned všecko rozbiješ! Co taky jiného od tebe čekat že?! Uklidím to snaží se ji utišit. No jistě! Akorát se pořežeš o střep! A skutečně - šlápne na jeden střep ploskou nohy a začne krvácet. No vidíš! Co jsem ti říkala?! Ale to jsi prostě celý ty! To nic není konejší ji. Zajdu pro nová piva. Zahlédne stánek s nápisem Pilsen Urquell za pětařicet korun. Stoupne s k pultu jakože je první a dole pod ním se ozve: Počkej - jsi až za náma! Taky stojíme ve frontě! Leží tam dva klučíci v plavkách a vyplazují na něj jazyky. No - vy tady nestojíte ale ležíte říká jim. Ale hostinský už jim načepoval a podává jim piva. A vy?  Otočí se na něj? Dvě piva. Dvě pivíčka dobře! Usměje se a otočí pípou...

Ozve se jenom tssssssrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

02.09.2021 06:54:521 tipů dát kritice tipJamardi

Leželi, nestáli, a stejně pivo dostali. Další z divů. :)

26.08.2021 22:08:241 tipů dát kritice tipEvženie Brambůrková

Přeji ti mnoho dalších vydařených snů.

26.08.2021 01:49:521 tipů dát kritice tipZeanddrich E.

No zajímavé:)

25.08.2021 12:53:331 tipů dát kritice tipblacksabbath

a sakra...pivo došlo:-)))))................*/*************

25.08.2021 08:07:461 tipů dát kritice tipannnie

Taky jsem málem zatleskala radostí. Moc zajímavej sen. Kéž se ti podaří řídit vlak tvýho života! A žádný výmluvy o nedostatku času! :)

Jo, taky moc pěkná písnička!

Tip a přání krásnýho dne, Pá a.

24.08.2021 20:38:141 tipů dát kritice tipAlegna

já musím, já to řídím.....

24.08.2021 20:18:252 tipů dát kritice tipdievča z lesa

tá muzika je ku koncu lahôdková ...***

24.08.2021 19:51:15dát kritice tipBenetka

Hezký sen říká Ona. A víš?! Je něco co pomáhá abys dobře spal. Mám to vyzkoušené. Je to s. Je to strečink. No vida! A já myslel že řekneš sex!!! Řečeno z očí do očí snažila se udržet vážnou tvář. Ale nakonec se rozesmála a smála se celou dobu co odcházela......Kritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Pismak.cz 1997 – 2021, provozuje Dobrý spolek, pravidla Školy v přírodě Letní dětský tábor