Na Písmáku publikuje 51 tisíc autorů, 455 tisíc textů, 5 miliónů názorů

Písmák
Uživatel:
Heslo:
chci být viděn
Registrace
Zapomenuté heslo

O věčném babišovi
datum / id05.10.2021 / 524522Vytisknout |
autorChrám gnostických křesťanů
kategoriePohádkyDalší dílo autora
zobrazeno57x
počet tipů2
v oblíbených0x
O věčném babišovi

"Budeme spolu mluvit na rovinu. Slovo populista je dobrý tak maximálně k tomu, abys s nim vodpálkoval kokota, co má jinej názor než ty. Je zřejmý, že mi všichni sme populisti. A kdo nechce, toho spolupracovníci donutěj. Protože když ho nedonutěj, nikdo je nebude brát vážně a propadnou, jednoduchý. Tvoje přirozenost nás nezajímá, co je přirozený tady určujeme my, jasný? Předevšim si pamatuj, že existuje určitej předepsanej jazyk, kterym se mluví k veřejnosti. Ten už ti přiřaděj, podle toho do jakýho mikrofonu a k jak moc tupý veřejnosti zrovna mluvíš. Kdo neni schopnej mluvit k veřejnosti správnym jazykem, neni důvěryhodnej a propadne, jednoduchý. Veřejnosti samozřejmě neřikáš věci, který by mohly většinu lidí nasrat, vo to se ani nepokoušej, ty ty lidi potřebuješ na vlastní straně a nic nasratoidního nemáš šanci prosadit, ty můžeš řikat lidem jenom věci, který už slyšeli, ty sou pro ně dobrý, nebo který připomínaj něco co už slyšeli a sou na to připravený, ty sou potenciálně dobrý, vo nic víc se nepokoušej, všechno neznámý je pro lidi zlo, to ti řikám předem, když zajdeš moc daleko, propadneš, jasný? A je u prdele že seš blázen, rozumíš? Stejně potřebuješ oslovit lidi a aby se to povedlo, musíš použít jim známý kódy, díky kterejm na ně budeš působit seriózně, jednoduchý. Pamatuj si, že upřímností nikoho nezaujmeš, lidi sou zvyklý se pohybovat v předem známejch ideovejch schématech, upřímnost je akorát zbytečně mnohoznačná, tou leda všechny nasereš, upřímnost je neznámej jazyk, na kterej lidi nejsou zvyklý, jasný?"
Názory čtenářů (Zobrazit smazané)

06.10.2021 08:51:51dát kritice tipAru

mě to připadá, že poltici jsou si už dost jistí tím, že to vyhraje Babiš s Piráty a SPD, krom toho jsou lidi připravovaný na 4. vlnou covidokarantény, prý to půjde přes zimu, až do jara, což bylo v oficiálním tisku, žádný pokoutný zdroje :D

tak to mě fascinuje, že v novinách už ví předem kolik bude "nakažených" a politici ví kdo vyhraje :))

06.10.2021 02:38:44dát kritice tipKamamura

Přesně tak. Slovo "naděje" je jenom dudlík pro pitomce a slabochy, kteří si nedokážou přiznat, že živej se z tohohle života nikdo nedostane. Původně jsem chtěl ale napsat:

Emoční náboj odvození z evaluace daného fenoménu bývá striktně subjektivní, a závisí vždy na kulturně-psychologickém backgroundu hodnotitele.

Mimochodem - máš rozbitej ten hyperlink. 

06.10.2021 01:19:53dát kritice tipChrám gnostických křesťanů

Prvni verze byla napsana mym obvyklym zpusobem a zacinala takhle:

Rádi slovo populista a populismus používáme jako ortel, kterým svýmu protivníkovi spolehlivě zasadíme poslední, smrtelnou ránu, když se nám to hodí, to nám ale nijak nebrání se pak nejenomže sami automaticky chovat jako populisti, když se to od nás čeká, ale sami k tomu automaticky nutit i ostatní. Předevšim je nutný všem zakázat aby byli přirozený podle sebe, co je přirozený tady určujeme my, existuje přesně předepsanej jazyk, kterym je potřeba mluvit k veřejnosti a kterej ti přiřaděj podle toho, do kterýho mikrofonu a ke který veřejnosti právě mluvíšKritiky a názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Pismak.cz 1997 – 2021, provozuje Dobrý spolek, pravidla Školy v přírodě Letní dětský tábor